Zubní pasty

Při pravidelném a pečlivém čištění zubů dochází k mechanickému odstraňování povlaku, jenž je plný bakterií a kvasinek, k masážím dásní a v neposlední řadě i ke vstřebávání látek, obsažených v zubních pastách.

Nabízíme vám tři druhy zubní pasty z nabídky Energy. Jemně skořicově citrónový Bílý diamant, na koloidní křemík bohatý Silix a osvěžující a adstringentní Balsamio. Základem všech tří produktů je třetihorní voda termálního vřídla Podhájská, obsahující minerály (až 50 prvků z Mendělejevovy periodické tabulky) a sůl, která je výborným čistícím prostředkem. V této vodě se macerují speciální směsi bylin, takže obsah rostlinných extraktů v pastě dosahuje až 50 %. Díky tomu mají tyto výrobky vynikající antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek. Každá pasta pak navíc svým zvláštním složením působí na různé energetické okruhy v těle, neboť v ústech je několik mikrosystémů, které přenášejí bioinformace z bylin a minerálů do celého organismu. Připojíme-li k tomu ještě dobrý pocit z hladkých zubů díky obsahu lecitinu a lněného oleje, které vytvoří i ochranný film na zubní sklovině, pak určitě stojí zato tyto pasty vyzkoušet.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Energy Diamond zubní pasta 100 ml
  Zubní pasta Diamond obsahuje výtažek z bylin, termální vodu z Podhájské s minerály a dalšími přírodními složkami.
  Dostupnost:Skladem 2 ks
  Kód:2502
  Značka:Energy
 • Energy Balsamio zubní pasta 100 ml
  Zubní pasta Balsamio obsahuje výtažek z bylin, termální vodu z Podhájské s minerály a dalšími přírodními složkami.
  Dostupnost:Dostupné do 3 dnů
  Kód:2504
  Značka:Energy
 • Energy Silix zubní pasta 100 ml
  Silix je bioinformační zubní pasta se zvýšeným obsahem koloidního křemíku, který má vliv na pevnost tkání. Harmonizuje zejména energetickou dráhu...
  Dostupnost:Dostupné do 3 dnů
  Kód:2503
  Značka:Energy