Klokan - nejlepší kolagen na klouby. Budete ho chtít?

Napadá mne hezký slogan ´Užijte si skoků bez obavy z roků´. Ale teď trochu vážně. České lékárny rozhodně nemají nouzi o kolagenové přípravky na klouby. Podívali jsme se jim však na složení a došli jsme k závěru, že tohle se dá opravdu hodně zlepšit, protože náš zákazník nám zato stojí. A navíc spokojený zákazník se vrací, a to je to nejdůležitější. Povedlo se to, protože je tady Klokan, jak říkáme my - ten nejlepší kolagen pro klouby v českých lékárnách. Nevěříte? Máme k tomu mnoho důvodů.

Tak především KlokanTM není jednosložkový, jako většina kolagenových přípravků pro klouby na českém trhu, ale rovnou třísložkový. Vyrobit modernější a sofistikovanější přípravek byl pro nás úkol číslo jedna. Každý typ kolagenu má totiž své posláni a svojí funkci. V případě Klokana je to jednoduché - první složkou je kolagen typu I z mořských ryb a je určen pro úpony, vazy a šlachy. Druhou složkou je kolagen typu II z rejnoků, který je naprosto ideální kloubní výživou. Třetí složkou je nativní kuřecí kolagen, který podporuje vlastní imunitu kloubů, a to je důležité pokud je v kloubech zánět.

Druhým důvodem, proč tvrdíme, že KlokanTM je nejlepší kolagen na klouby, uhodnete asi sami. Všimli jste si, že Klokan není vyroben z jatečního dobytka? Ano, je tedy naprosto bezpečný a lehce vstřebatelný.

A k sebevědomému tvrzení tady máme třetí důvod - KlokanTM je totiž jediný kolagen na klouby v České republice, který obsahuje širokospektrální složení patentovaných kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Kvalita kolagenu je tak vysoká, že samotný kolagen obsažený v Klokanu je navíc zdrojem dalších, odborníky doporučovaných látek na klouby, jako chondroitin sulfát, glukosamin sulfát nebo kyselina hyaluronová. Klokan je samozřejmě také zdrojem vitaminu C, který kloubům prospívá.

KlokanTM - to je hodně muziky za málo peněz a navíc jedno balení vydrží celé dva měsíce. Je velmi pravděpodobné, že je zbytečné utrácet za mnohem dražší kloubní přípravky.
My tvrdíme, že Klokan je nejlepší kolagen na klouby na trhu. Je to velmi sebevědomé tvrzení a proto budeme moc rádi, když nám to potvrdíte i vy, a to hlavně tím, že budete spokojeni.

KlokanTM naleznete v naší nabídce.