Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve. V zájmu ochrany zdraví kurýrů jsme pozastavili možnost doručení zásilek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Priessnitz

KOMPLEXNÍ PÉČE O VÁŠ POHYBOVÝ APARÁT

Řada Priessnitz Vám nabízí ucelené řešení problémů s pohybovým aparátem. Jednotlivé přípravky se vyznačují specifickým zaměřením účinků – svým unikátním složením působí přímo na danou problematiku, což zaručuje vysokou účinnost. Svou podstatou navazují přípravky na myšlenky Vincenze Priessnitze, zejména vracet lidem zdraví a radost ze života.

Odborníci doporučují
Krémy řady Priessnitz se vyznačují vysokou kvalitou a účinností. Kromě spousty spokojených zákazníků je doporučují významné subjekty působící v oblasti péče o pohybový aparát. Z oblasti vrcholového sportu se jedná především o pana Petra Křížka, fyzioterapeuta České atletické reprezentace. V neposlední řadě vyzdvihují výborné vlastnosti přípravků Priessnitz také renomovaná lázeňská zařízení, která se zaměřují na problematiku pohybového aparátu.

 

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.