Blog

Klíč ke zdraví?

Který klíč Vám odemkne cestu ke zdraví? Že by to byl Karel Václav Klíč, český malíř, fotograf, grafický technik a vynálezce heliogravury? Nebo jeden ze sedmi klíčů od pevnosti Boyard? Samá voda! Po kterém klíči tedy sáhnout? Vždyť jich je kolem nás víc než prstů na rukou. Je to houslový klíč? Nebo snad hardwarový? A co třeba telegrafní, stavěcí, určovací, botanický, volební, ornitologický…? To by v tom byl čert, abychom na to nepřišli! Začněme od Adama. Lépe řečeno od Homéra. Ten se ve svém díl...

Gentleman - směs na bezlepkový KVÁSKOVÝ chléb!

Dovolujeme si Vás informovat o novince, tentokrát přímo mimořádné, kterou jsme pro Vás připravili. Některé výzvy zůstávají nekonečně dlouho nedobytnou baštou. Tak tomu bylo i s naším cílem a snem vyvinout funkční směs na bezlepkový KVÁSKOVÝ chléb. Vývoji receptury jsme věnovali mimořádnou péči a čas. Dnes můžeme s klidným svědomím konstatovat, že se to vyplatilo, a na český trh konečně přinášíme směs na bezlepkový kváskový chléb GENTLEMAN. Kváskový chléb je v současnosti velkým hitem a ačkoliv ...

Japonská přírodní OMX probiotika

Dávno již pominuly doby, kdy nám bylo lhostejné, co konzumujeme. Trávení ve správné kondici je jedním ze základních kamenů zdraví. Může nám k tomu pomoci probiotikum? Bakterie jsou všude Dokonce jdou moderní poznatky ještě dál. Stejně tak jako kořenový systém rostlin, tak i trávicí trakt každého živočicha je osídlen bakteriemi. Svým životním stylem rozhodujeme o tom, jaké to budou bakterie. Správné bakteriální osídlení nám pomáhá rozkládat potravu, podílí se na tvorbě a využití vitamínů. Naopa...

Melatonin bezpečný a účinný!

Řádově kolem 35 rokem života začíná hladina hormonu melatonin v organizmu klesat. Proto vyvstává v organizmu deficit melatoninu a výsledkem je tak nespavost. Celá řada studii hodnotících melatonin jako optimální denní dávku udává 5 mg. A teď vysvětlím, hodnocení je prováděno na zdravých nezřídka mladých jedincích. Přiznejme si, kolik z nás má to štěstí být mladým a zdravým. Teď se závěru studii, všechny studie se shodují na tom, že melatonin není návykový, nebyla stanovena dávka, kterou by se ...

Nezávislý test prostředků na nádobí zná svého vítěze! Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí vyhrál v dTestu

Redakce dTestu ve svém březnovém čísle věnovala jednu z pravidelných rubrik srovnání kvality prostředků na ruční mytí nádobí. Testované produkty doporučila mezinárodní výzkumná a analytická společnost Nielsen a mezi silnou konkurencí uspěl náš prostředek na ruční mytí nádobí. dTest funguje na českém trhu již 26 let a kolem redakce známého časopisu vznikla významná organizace, která pomáhá lidem v orientaci při nákupu výrobků i při uplatňování  spotřebitelských práv.  V dTestu porovnávali 16 pro...

Konejšivá péče malin

Saloos BIO Malinový olej 20 mlFirma Saloos se rozhodla rozšířit sortiment svých kvalitních a zdraví prospěšných rostlinných olejů lisovaných za studena o nový bio Malinový olej.

Určitě většina z nás zná maliník. Keř rostoucí na většině zahrádek, který nám dává šťavnaté červené plody – maliny. Mají široké využití. Jsou výborné nejen na chuť, ale také do buchet, dezertů, omáček a jiných pokrmů. Jsou bohaté na obsah vitaminů B7, C a K, obsahují vápník, hořčík, fosfor, draslík a měď a jsou také výborným zdrojem vlákniny.  Věděli jste ale, že semínka tohoto plodu se po vylisování mění v úžasného kosmetického pomocníka pro péči o vaše tělo?

Vzácný malinový olej se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po nanesení na pokožce vytváří lipidovou bariéru, díky níž dokáže pokožku těla efektivně a dlouhodobě hydratovat. Zanechává ji sametově hebkou, rozzářenou a pružnou.

Díky svým výrazným regeneračním schopnostem se stane skvělým parťákem při problémech s vráskami či jizvami. Obsahuje vitamín E, který se stará o ochranu buněk a zpomalení procesu stárnutí pokožky.

Kyselinu na obličej nebo olej na růst vlasů? No jasně!

Nasadili jste do boje drahé krémy, nebo dokonce plastického chirurga? Tak na to rychle zapomeňte, protože máme pro vás velmi účinnou a dostupnou formu, které bojuje proti vráskám a dokonce je i vyplňuje. RENOVALITY hyaluronové sérum jako zázrak na pleť "Sérum je úžasné, krásně stahuje a jak zaschne, tak pleť je sametově hebká, že to není ani možné. Moc chválím! Hlavně se vůbec netrhá, jak to bylo u jiných sér, zase další super výrobek. Výsledky jsem viděla již po 14 dnech vrásky kolem očí, co ...

RAW - V přírodě je největší síla

_b_155rawbarRAW strava nepatří k nejnovějším trendům ve výživě, ale pro někoho se může jednat o zajímavý trend, kterým se snadno lze nechat inspirovat. Počátky RAW stravování, alespoň jak je v dnešní době známe, se datují přibližně ke konci 19. století.

Pevně věřím, že se takto běžně stravovaly již dávné civilizace, ale zde se spíš jednalo o přirozenou podobu potravy bez možnosti výběru, než čistý úmysl konzumace tepelně neupravených surovin.

Tímto se nám vlastně odkrývá podstata celého RAW stravování. Frutariáni, jak si vyznavači tohoto životního stylu sami říkají, se ve svém jídelníčku zaměřují na přirozené zdroje potravy, které neprošly tepelnou úpravou. Zaměřují se převážně na zeleninu, ovoce, ořechy, semínka či různé druhy sušených mořských řas a svou stravu přitom hrdě nazývají takzvanou „živou“ stravou. Zpracování RAW potravin musí být přitom velmi šetrné a případná tepelná úprava by neměla překročit 45°C. Sem můžeme zařadit snad jen šetrné sušení rostlinných plodů. Ostatní tepelné úpravy typu vaření, pečení, smažení nebo jiná kouzla moderní kuchyně jsou v tomto směru nepřípustná.

To nejlepší z přírody pro vaši pleť v luxusním dárkovém balení.

Rozmazlujte své blízké olejovým pohlazením. Darujte jim kousek přírody! Rostlinné oleje se v přírodní kosmetice těší mimořádné oblibě. Jedná se o oleje, které jsou vyrobeny na čisté přírodní bázi, bez barviv a konzervantů. Extra výhodné dárkové Vánoční balení olejů Renovality je zde!

titulka_OK

Kupte vánoční dárkové balení Renovality a získáte Růžový olej zcela ZDARMA. Balíček obsahuje tyto přírodní TOP produkty značky české kosmetiky Renovality: Arganový olej, Moringový a růžový olej máte zdarma jako poděkování našim zákazníkům. 

Trumf mezi vánočními dárky? Elixír mládí, zdraví a krásy!

_b_73himalyo-vanocni-darkovy-set-otevreny

Patříte mezi ty, kteří věčně tápou v široké nabídce vánočních dárků a stále nenacházejí ten pravý? Nejste si jistí, zda se trefíte do vkusu obdarovávaného nebo patříte k těm, kteří jsou neustále vytížení a na nákup dárků jim nezbývá čas?

Přinášíme skvělý tip na dárek, který vám doslova vytrhne trn z paty. Klasické vánoční starosti se stanou minulostí a vy si konečně užijete dobu adventu v poklidné sváteční atmosféře. Nadělte svým nejbližším do nového roku zdraví a energii!

Daruj Goji, daruješ zdraví

LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION obsahuje 100% přírodní produkty nejvyšší kvality. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Hodnotu dárku znásobí praktické doplňky určené pro uskladnění či přímou konzumaci Goji a bonus ve formě DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji přenese diváka na dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud pochází tento klenot tradiční čínské medicíny.

Stránka 1 z 5 - 49 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.