Blog

Kyselinu na obličej nebo olej na růst vlasů? No jasně!

Nasadili jste do boje drahé krémy, nebo dokonce plastického chirurga? Tak na to rychle zapomeňte, protože máme pro vás velmi účinnou a dostupnou formu, které bojuje proti vráskám a dokonce je i vyplňuje. RENOVALITY hyaluronové sérum jako zázrak na pleť "Sérum je úžasné, krásně stahuje a jak zaschn...

RAW - V přírodě je největší síla

_b_155rawbarRAW strava nepatří k nejnovějším trendům ve výživě, ale pro někoho se může jednat o zajímavý trend, kterým se snadno lze nechat inspirovat. Počátky RAW stravování, alespoň jak je v dnešní době známe, se datují přibližně ke konci 19. století.

Pevně věřím, že se takto běžně stravovaly již dávné civilizace, ale zde se spíš jednalo o přirozenou podobu potravy bez možnosti výběru, než čistý úmysl konzumace tepelně neupravených surovin.

Tímto se nám vlastně odkrývá podstata celého RAW stravování. Frutariáni, jak si vyznavači tohoto životního stylu sami říkají, se ve svém jídelníčku zaměřují na přirozené zdroje potravy, které neprošly tepelnou úpravou. Zaměřují se převážně na zeleninu, ovoce, ořechy, semínka či různé druhy sušených mořských řas a svou stravu přitom hrdě nazývají takzvanou „živou“ stravou. Zpracování RAW potravin musí být přitom velmi šetrné a případná tepelná úprava by neměla překročit 45°C. Sem můžeme zařadit snad jen šetrné sušení rostlinných plodů. Ostatní tepelné úpravy typu vaření, pečení, smažení nebo jiná kouzla moderní kuchyně jsou v tomto směru nepřípustná.

To nejlepší z přírody pro vaši pleť v luxusním dárkovém balení.

Rozmazlujte své blízké olejovým pohlazením. Darujte jim kousek přírody! Rostlinné oleje se v přírodní kosmetice těší mimořádné oblibě. Jedná se o oleje, které jsou vyrobeny na čisté přírodní bázi, bez barviv a konzervantů. Extra výhodné dárkové Vánoční balení olejů Renovality je zde!

titulka_OK

Kupte vánoční dárkové balení Renovality a získáte Růžový olej zcela ZDARMA. Balíček obsahuje tyto přírodní TOP produkty značky české kosmetiky Renovality: Arganový olej, Moringový a růžový olej máte zdarma jako poděkování našim zákazníkům. 

Trumf mezi vánočními dárky? Elixír mládí, zdraví a krásy!

_b_73himalyo-vanocni-darkovy-set-otevreny

Patříte mezi ty, kteří věčně tápou v široké nabídce vánočních dárků a stále nenacházejí ten pravý? Nejste si jistí, zda se trefíte do vkusu obdarovávaného nebo patříte k těm, kteří jsou neustále vytížení a na nákup dárků jim nezbývá čas?

Přinášíme skvělý tip na dárek, který vám doslova vytrhne trn z paty. Klasické vánoční starosti se stanou minulostí a vy si konečně užijete dobu adventu v poklidné sváteční atmosféře. Nadělte svým nejbližším do nového roku zdraví a energii!

Daruj Goji, daruješ zdraví

LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION obsahuje 100% přírodní produkty nejvyšší kvality. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Hodnotu dárku znásobí praktické doplňky určené pro uskladnění či přímou konzumaci Goji a bonus ve formě DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji přenese diváka na dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud pochází tento klenot tradiční čínské medicíny.

Prožijte hladké Vánoce. Nadílka může být i bez vrásek.

vizu-Darkove-baleni-komplet-2017Do 31. prosince nabízíme vánoční balíčky s NAFIGATE Cosmetics přípravky za zvýhodněné ceny:

Všechny balíčky jsme pro vás i vaše blízké zdarma zabalili do dárkových krabiček a taštiček.

Objevte Adventní sadu!

adventni_sada_bio_38g-banner

Adventní doba je časem radostného očekávání. Především pro děti, které nedočkavě počítají každý den do příchodu Ježíška. Pro ty, kteří si chtějí tento kouzelný čas zpříjemnit, připravil SONNENTOR Adventní sadu. Najdete v ní 24 různých druhů čajů v nálevových sáčcích, ukrytých do jednoho balení. Kompozice těch nejoblíbenějších ovocných, bylinných, zelených, černých čajů a čajů s kořením, vám každý den připraví malé překvapení plné chutí a vůní.

Tradice a ruční práce

SONNENTOR si uvědomuje hodnotu ruční práce a tradice. A právě o těchto hodnotách se můžete přesvědčit při výrobě Adventní sady, kdy je využíván velký podíl ruční práce. Jednotlivé sáčky jsou pečlivě skládány šikovnými zaměstnanci do krabiček, tak aby byly pěkně seřazeny od 1 do 24. Nenahraditelná ruční kompletace těchto výrobků umožnuje SONNENTORU ročně zaměstnávat o 12 pracovníků více, a také zajišťuje tu nejvyšší kvalitu, protože žádný stroj nemůže nahradit lidské oko.

Barny's - záruka kvality a účinnosti

Značka Barny´s v České republice, stejně jako jinde ve světě, je vnímána jako záruka kvality a účinnosti nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Každý výrobek Barny's je koncipován tak, aby beze zbytku splnil vaše očekávání. Kvalitou se dnes ohání doslova každý, něco jiného však je kvali...

Zářivý úsměv snadno a bezpečně s výrobky iWhite Instant!

Někteří lidé mají tmavší zuby už od přírody. I když se ale s bílými zuby narodíte, mohou v průběhu doby změnit barvu kvůli kouření nebo konzumaci tmavých tekutin, jako je např. káva, čaj nebo červené víno. Z bělení zubů se stal obrovský fenomé...

Eyelash Booster - okouzlující řasy na dosah!

EyelashBooster_oci

Dlouhé a husté tmavé řasy patří již odpradávna mezi jedny z hlavních atributů ženské krásy a  jak řekla Coco Chanel „Ženskou přirozeností je být krásná“.

Nedostatečný růst řas či jejich vypadávání můžou v nejčastějších případech zapříčiňovat například nevyvážená strava a nedostatek vitaminů a minerálních látek, psychický tlak, kterému jsme často vystaveni nebo hormonální změny. Mezi závažnější příčiny vypadávání řas patří nemoci, jako jsou alopecie nebo madaróza.  

Pokud řasy rostou hojně, ale často se lámou, bývá důvodem buď nedostatečná péče o oční okolí, nebo používání nevhodné kosmetiky a nešetrná manipulace s pomůckami jako jsou kleštičky na řasy.  

Maca - atraktivnější a levnější!

Maku dovážíme přímo z Peru. Známe přesný původ, kvalitu i technologii zpracování. Náš dodavatel sám maku pěstuje na vlastních polích a poté ji sám zpracovává tzn. zasadí, vypěstuje, zpracuje – má plnou kontrolu nad kvalitou svého produktu a to se nám líbí.

Tak jsme se konečně dočkali naší čerstvé dodávky Maky z Peru. Hurá !:-). Díky již zklidněné situaci v Peru jsme vyjednali lepší cenu než byla a proto ji zlevňujeme o 30 kč na 100g balení v prášku. Navíc jsme ji ještě vylepšili tím, že je namíchananá ze všech 3 druhů maky které jsou: žlutá, červená, černá. K tomuto nápadu jste nás (díky Vám ) přivedli právě Vy, když jste se tázali, kterou že my to máme. Měli jsme vždycky žlutou, ale údajně červená je výborná na zpevnění kostí, plodnost a lepší sexualní výkon a ta černá je údajně výborná na zlepšení paměti a lepší kondici. 

Stránka 1 z 5 - 43 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.