Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

Obchod www.mj-krasazdravi.cz získal za dlouhodobou kvalitu od roku 2009 prestižní Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky.

Pozitivní recenze

Největší nákupní srovnávač Heureka.cz uděluje Zlatý certifikát pouze obchodům, které mají dlouhodobě pozitivní hodnocení v recenzích zákazníků. Více informací.

Heureka.cz hodnotí Obchod MJ-Krasazdravi.cz:

  • 98 % Zákazníků doporučuje obchod
  • 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
  • 99 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
  • Průměrná doba dodání v dnech 3,2 dny.
  • Celkové hodnocení 4,9 hvězdiček z pěti.
  • Získali jsme více než 5700 nezávislých zákaznických recenzí.
  • Získali jsme zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

 

Každý zákazník má možnost ohodnotit průběh svého nákupu v nezávislém systému Heuréka: Ověřeno zákazníky. Podívejte se na zkušenosti ostatních s naším obchodem.

Co to je Ověřeno zákazníky

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování především co si koupit a kde si to koupit.

Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit".

Proč vznikla služba Ověřeno zákazníky?

Na internetu existuje spousta služeb, které se pokouší o hodnocení obchodů. Bohužel ani jedna z nich nepamatuje na to, že hodnotit obchod by měli především samotní zákazníci toho obchodu. Tím, že hodnocení bývá otevřené, mohou svůj obchod hodnotit sami majitelé (samozřejmě pozitivně) a nebo naopak konkurence (samozřejmě negativně). Tím se z takového hodnocení stává nepoužitelný aspekt pro rozhodování, v kterém obchodě nakoupit.

Druhým důvodem, proč takové hodnocení bývá nepoužitelné, je fakt, že zákazníci, kteří v obchodě bez problému nakoupili a se službami obchodu jsou spokojeni, nemají příliš důvod vyhledávat podobné hodnotící služby. Tam se naopak nejvíce ozývají lidé, kteří byli s něčím nespokojeni. A to opět nemůže mít příliš vysokou vypovídající hodnotu.

Právě proto přichází Heureka.cz s nezávislou službou Ověřeno zákazníky.

Jak funguje Ověřeno zákazníky?

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní (lhůta lze změnit pro každý obchod podle povahy zboží) po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.

JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem zboží a realizací nákupu každý pracovní den od 8:30 do 17:00.

Email: info@mj-krasazdravi.cz
Tel: +420 736 708 220