Reference našich zákazníků

Velmi nám záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti našich zákazníků. Budeme rádi, když nám napíšete, jak se Vám v našem internetovém obchodě nakupuje, případně co můžeme příště udělat lépe, abyste byli ještě více spokojeni. Zde pro Vás vybíráme několik referencí našich zákazníků:

Naďa

Byla jsem naprosto nadšena komunikací s obchodem, velkou ochotou pana Jagoše vyřešit jakýkoli můj požadavek a nabídnout nadstandardní řešení. Chtěla jsem zaslat balíček z obchodu do Anglie. Ostatní obchody, které jsem oslovila, mi odepsali, že do ciziny zboží nezasílají (nechápu, proč), nebo mi neodpověděli vůbec. Pan Jagoš mi okamžitě navrhl možnosti, jak balík poslat do Anglie, kolik mě to bude stát a jak vyřešíme platbu. Navrhl mi dokonce i Skypový hovor a odpovídal na mé emaily i o víkendu a komunikoval velice profesionálně po celou dobu objednávání zboží.
Cena objednávky zůstala stejná (podstatně nižší, než v jiných obchodech), jako kdybych si ji odebírala v ČR, jen jsem si navíc zaplatila poštovné do Anglie.
Musím konstatovat, že v českých podmínkách je tento obchod silně nadprůměrný z hlediska zákaznického servisu a celkové zkušenosti s online nákupem! Rozhodně se pro mě od této chvíle stává online obchodem číslo 1, kam se budu ráda znovu vracet! Děkuji! :)

Byla jsem mile překvapena příznivými cenami. Bleskovým vyřízením objednávky a odeslání zboží, které bylo kvalitně zabaleno.

cmelda

V obchodě občas nakupuji a rozhodně musím doporučit. Rychlé dodání, cena a dobrá komunikace.

max59

Zboží,které bylo již jinde vyprodané, jsem našla v tomto obchodě a za super cenu (i s poštovným). Přesně tak si představuji nákupy přes eshop-přehledná a srozumitelná komunikace v mailech, velmi rychlé dodání, zboží bezpečně zabaleno pro případné nevhodné zacházení ... poštou.Doporučuji!!!

Martina

Tento obchod určitě doporučuji. Byla jsem spokojená po všech stránkách, nemám co vytknout. Velice jsem ocenila ochotu zavolat mi kvůli dárku zdarma, jelikož nedostali přesně ten, který byl uvedený v objednávce, a dali mi vybrat náhradní alternativu. Určitě zde nakoupím i příště.

Veronika

Příjemné nakupování z pohodlí domova, veliký výběr, nízké ceny, vstřícná a osobní komunikace... Po prvním nákupu příjemné překvapení ve formě stálé 3% slevy z již tak zajímavých cen... S obchodem jsem naprosto spokojená a včele doporučuji!

Lída.K

Měla jsem zájem hlavně o produkty Energy. Zde je nabízí za příznivé ceny. Rovněž stojí za to využít akce 1+1. Dále mají v sortimentu kávu DXN, kterou jsem si dříve objednávala přes kamarádku, ale to nebylo zdaleka tak pružné jako nákup na MJ-Krása a zdraví.
Obchod mě tak nadchl, že jsem za týden objednávala znovu, tentokrát jsem využila AKCE 1+1. Při své objednávce jsem zapomněla na jeden výrobek,když jsem si chybu uvědomila a napsala jsem, okamžitě reagovali a nebyl problém objednávku doplnit. Dodací lhůta vynikající,opět ve středu-tedy dnes. Už vím, že když si zboží vyberu v klidu v neděli (třeba o půlnoci),tak ve středu ho budu mít doma. U paní Jagošové budu nakupovat i v budoucnu a až budeme mít cestu do Hulína, tak určitě nakoupím i v jejich prodejně.

zvon.- un.

Široká nabídka zboží, možnost výběru způsobu platby i dodání, rychlost dodání. Potěšil i malý dárek za objednávku. :) Rozhodně doporučuji.

Iva K.

Perfektní komunikace, nabízené zboží je vždycky na skladě a v prodejně, tudíž dodání velmi rychlé. Se službami jsem maximálně spokojená.

Věrka

Perfektní komunikace, skvělý velmi vstřícný přístup prodejce a neuvěřitelná ryschlost dodání. Moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Taťjana Procházková

Obchod nabízí kvalitní zboží, sleduje moderní trendy ve výživě, sortiment pak podle toho doplňuje. Ceny jsou příznivé. Doporučuji.

Karel

Potreboval jsem upravit objedna, ktera jeste nebyla vychystana a cekalo mne mile prekvapeni - vse slo perfektne vyresit po telefonu s pracovnikem e-shopu - vyborna komunikace

edison

Výborná komunikace přes telefon, objednávka ihned vyřízena a poslané zboží do druhého dne doma a v pořádku.Takových internetových obchodů si vážím a mohu jen doporučit.

Oldřich71

Přehledný eshop, byly mi zodpovězeny promptně všechny otázky, dobrá informovanost o stavu objednávky, rychlé doručení. Byl jsem maximálně spokojen a obchod bych jednoznačně doporučil.

Jiří P.

 

JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem zboží a realizací nákupu každý pracovní den od 8:30 do 17:00.

Email: info@mj-krasazdravi.cz
Tel: +420 736 708 220