Nastartujte svoji imunitu!

Nezanedbejte svůj imunitní systém! Bohužel většina z nás na něj začne myslet ve chvíli, kdy ho nějaká nemoc překvapí. Nyní, kdy jsou různá infekční onemocnění v rozpuku bychom měli být ostražití všichni a ihned začít svůj organismus připravovat na boj s virovým nebezpečím.

Přinášíme Vám hned několik velmi účinných pomocníků, které máme v sortimentu již několik let a můžeme je s klidným srdcem dále doporučovat. Pod produkty si můžete přečíst recenze zákazníků. 

 Betaglukan_small                 SUPERIONHERBS BETAGLUKAN MAXCELL 90 KAPSLÍ

Betaglukan MaxCell Superionherbs je vysoce účinný přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan zpracovaný špičkovou technologií o čistotě min. 80% doplněný o Acerolu a Resveratrol z křídlatky japonské.

Zkušenosti s Betaglukan MaxCell Superionherbs:

"Jsem spokojen, určitě posiluje imunitu. Chřipku, kašel a rýmu jsem ještě letos nedostal. Užívám pravidelně tři měsíce, nyní v období chřipkové epidemie tři tablety ráno, zapiji vodou s jedním citronem. Doporučuji všem."

"Kupuji dlouhodobě pro sebe i svého tatínka, který měl rakovinu plic a tlustého střeva, myslím, že mu to velmi pomohlo před i po operacích. Já jsem také spokojena, nebývám už tolik nemocná a pokud ano, tak s mírnějším a kratším průběhem."

"Složení a způsob výroby asi nejlepší,co existuje,proto jsme objednali. Ještě k tomu bereme přípravek s echinaceou a nic se nás nechytá,dobrý."

Podívejte se jak si i další zákazníci Betaglukan MaxCell nemohou vynachválit v recenzích.          1_samahan-0819

            SAMAHAN AJURVÉDSKÝ BYLINNÝ NÁPOJ

Samahan obsahuje účinnou kombinaci bylin a koření, která vám okamžitě uleví při chřipce a nachlazení a pomůže snížit horečku. Dejte s ním nemoci sbohem!

Zkušenosti s Samahanem:

"Pomáhá už při prvních náznacích nachlazení, nenechá nemoc "rozjet". Za mě super nápoj/lék. Měla jsem krabičku ze Srí lanky, další jsem zakoupila zde a můžu říci, že jsou naprosto stejné."

"Samahan je super, mám ho neustále v zásobě, neboť, jakmile mám pocit, že se o mě začíná pokoušet nějaké nachlazení, hned si ho udělám. Opravdu v počátečním stadiu zpravidla nachlazení zažene. Mám ho ráda s medem. Na chuť je potřeba si zvyknout, ale vařím do i desetileté dceři, jakmile jí začne téct z nosu nebo pokašlávat a osvědčil se. Doporučuji."

Další recenze si můžete přečíst zde.

 

 DIOCHI BAKTEVIR KAPKY 50 ML

Účinně napomáhá likvidovat viry a bakterie. Při propuknutí nemoci ovlivňuje nepříjemné příznaky onemocnění a napomáhá k rychlému zotavení. Baktevir je účinný při čištění organismu a navíc má blahodárný vliv na psychiku.

Zkušenosti s Baktevirem:

"Spokojenost. Synovi dávám pravidelně již 3 roky vždy od podzimu do jara a opravdu je nemocný minimálně,a když už, tak to nemá tak těžký průběh jako, když jsme o těchto výborných kapkách nevěděli."

"Používáme ho přes zimu celá rodina, díky němu přežívá ve školce i 3,5 letý vnuk. Od ledna je stále ve školce i přes chřipkové období."

Další recenze si můžete přečíst zde.

Další produkty na posílení imunity naleznete zde.