Hnojivo na vlasy objeveno a skutečně existuje!

Reklamy na vlasové přípravky jsou mnohými vnímány jako vlasové porno. Proč? To proto, že sami takovou krásnou, bujnou a lesklou kštici nemají. Mít tak nádherné vlasy jako z reklamy není totiž vůbec jednoduché. Musíte se o vlasy pravidelně starat, musíte pořád chodit ke kadeřnici a o speciálních a drahých vlasových přípravcích ani nemluvě.

S vlasovým hnojivem to půjde jedna báseň

Řada odborníků proto dlouho přemýšlela, bádala a zkoušela, až nalezla zlatý grál pro všechny, kteří vlasy jako z reklamy bohužel nemají, ale touží po nich. Vlasové hnojivo! I když to zní poněkud divně a ne moc vábně, jedná se o to nejlepší, co na své vlasy v současnosti můžete použít!

Vlasy po vlasovém hnojivu porostou jako houby po dešti

Ve vlasovém hnojivu se nachází hned několik účinných látek. Můžete v něm najít například methionin, MSM, cystin, křemík, zinek, kyselinu pantothenovou či biotin. Určitě jste už alespoň o jedné z těchto látek slyšeli. Jsou totiž základem řady přípravků. Pokud se vaše polička prohýbá pod nejrůznějšími přípravky, které jsou k ničemu? Spojte všech sedm účinných látek do jedné a vaše vlasy nakrmte kvalitní výživou.

Jak vlasové hnojivo vlastně funguje?

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Jak vám vlastně vlasové hnojivo může pomoci? Nemusíte si nic aplikovat na vlasy nebo pokožku. Stačí pouze 2 tablety denně. Už po pár dnech se můžete těšit na kvalitnější a pevnější vlasy, na jejich rychlejší růst a na méně vlasů třeba v odpadu nebo v hřebenu. Po dalších dnech použití vlasového hnojiva zpozorujete krásnější lesk vlasů a jejich větší pružnost. Za několik měsíců mohou vaše vlasy konečně vypadat jako z reklamy. Pak už stačí nahodit nějaký stylový střih a originální účes a můžete vyrazit třeba i na přehlídkové molo!

Prodej vlasové hnojiva zde