Oxalicum - zázračný poklad pro imunitu

Doplňky stravy Gynerol, Ventricol a Speratol jsou jedinečné produkty na českém lékárenském trhu, které obsahují účinnou látku Oxalicum. Tato látka má příznivý vliv na imunitní systém a velmi se osvědčila hned díky několika pozitivním účinkům: zamezuje růstu nádorů procesem apoptózy a současně detoxikuje organismus, čímž přispívá k lepší snášenlivosti chemoterapeutické nebo radioterapeutické léčby. Dále stimuluje aktivovanou subpopulaci B-lymfocitů, a tím podporuje antiinfekční imunitu. Užívání Oxalicum také normalizuje hodnoty klinického a biochemického krevního obrazu, přičemž působí zcela přirozeně, a tedy nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Ideální denní dávka je 50 mg denně. Přečkejte nejen letošní zimu bez nemocí i vy!

Posilte svoji imunitu účinnou přírodní cestou
Imunitu lze podpořit dodržováním zdravého životního stylu. Někdy však tato cesta nestačí a je doporučováno doplnit tělu účinné látky, kterých se nám v běžné stravě nedostává v dostatečném množství. Český lékárenský trh nyní vítá jedinečné novinky – doplňky stravy Gynerol, Ventricol a Speratol. Tyto přípravky obsahují cenné látky, které efektivně podporují imunitu a napomáhají posílení obranyschopnosti organismu. Obsahuje unikátní kombinaci přírodních účinných látek Oxalicum a selenu. Obsažená látka Oxalicum patří do skupiny silných antioxidantů a imunoregulátorů. Vzniká jako sekundární produkt patentovaného mikroskopického kmene Penicillium oxalicum var. Armeniaca, avšak nemá nepříznivé antibiotické účinky, které by omezovaly způsob jeho užití. Obsažený selen také přispívá k podpoře imunity a chrání buňky před oxidativním stresem.

Slabá imunita je nebezpečný nepřítel
Mezi onemocnění imunitního systému patří zejména imunodeficience, autoimunitní onemocnění (mezi něž patří také vaskulitidy, tedy záněty cév a tepen) a alergie.  S příchodem podzimních dnů je třeba nepodcenit také virová a bakteriální onemocnění, která se velmi rychle a nebezpečně šíří. S těmito nemocemi bývá často spojena antibiotická léčba, která nepříznivě zatěžuje náš organismus.

Doplňky stravy Gynerol, Ventricol a Speratol naleznete v naší nabídce.