Proč raději zvolit olej, nežli krém?

Důvodů je mnoho jeden z těch hlavních je určitě ten, že většina kosmetických olejů jsou zcela přírodní. Setkali jsme se už s několika zákaznicemi, které se bály, že budou zbytečně mastné a že přírodní kosmetika je vlastně k ničemu. Všechny tyto informace odhoďte někam hodně daleko, protože éra přírodní kosmetiky je konečně tady.

Důležitá je kvalita

Ano, opravdu je tomu tak. Pokud koupíte olej za dvacet korun a bude vonět více než Váš parfém je jasné, že Vám o kosmetických olejích nic moc neřekne a především neudělá moc dobrý obrázek. Jejich kouzlo právě spočívá v jejich kvalitě, barvě, balení a všechno se vším úzce souvisí. Protože, když je olej chemicky upravován síla přírodních složek, jde doslova do kytek. Proto jsme zvolili certifikát CPK – přišel nám jako velice účinný i pro testy našich olejů. Zakládáme si na kvalitě, jelikož máme pocit, že Češi jsou o ní neustále ochuzováni. CPK (certifikovaná přírodní kosmetika) na to by se měl dívat každý uživatel, který jde právě do obchůdku se zdravou výživou, lékárny či e-shopu. Samozřejmě, že to něco stojí, ale to co dáváte na trh má opravdu tu kvalitu, co má mít. Žádné hnojení, žádné těžké kovy ani podobné chemické látky v tom přípravku nejsou a ani nebudou.

Účinný lék proti stárnutí pleti

Nic není zázrak, ale co vám může krásně pomoci pleť udržet v kondici s přibývajícími vrásky, tak jsou právě kosmetické oleje. Proč? Důvodů je mnoho nejdůležitější by měl být pro každou ženu ten, že na pleť si nedáváte žádné silikony ani chemické látky, které by později mohly pleti velmi uškodit. Dalším je, že oleje mají velmi silné antioxidační látky, které vám pomohou odstranit z pleti i organismu volné radikály a jiné nežádoucí látky. Zapomínat nesmíme ale ani na bohatý obsah vitamínů skupiny E.

Jak tyto oleje používat?

Dle mého názoru všechny oleje zasychají stejně jako krém. Samozřejmě se musí dát malé množství! Stačí opravdu pár kapek na celý obličej, když jsem testovala, zpravidla mi stačilo 4-6 kapek, abych se s olejem dostala krásně i na dekolt. Pokud Vám nevyhovuje chvilková mastná pokožka stačí si vzít ručník, nebo nějaký ubrousek a lehce pleť vysušit. Nejlépe se olej vstřebává do pokožky, pokud je navlhčená a především odlíčená. Doporučuji vždy vmasírovat olej směrem nahoru nikdy né dolů! Je to krásný rituál, a pokud si olej rozehřejete mezi dlaněmi je to opravdu, jak v lázních. (brzy bude videonávod) 

Nabídka olejů Renovality zde