Toužíte po zářivé pleti? Cesta začíná důkladným čištěním!

V životě člověka hraje významnou roli pokožka obličeje. Často bývá odrazem našeho životního stylu. Pro mnoho žen i mužů je vzhled pleti obličeje důležitým faktorem jejich spokojenosti. Už prvním pohledem se totiž pozná, kdo pokožku hýčká a věnuje jí péči. Základem zdravé a udržované pleti je její pravidelné čištění, protože právě na pokožce obličeje se lehce hromadí částečky různých nečistot, které mohou ucpávat póry a způsobovat problémy s pletí.

DOLIVA ČISTICÍ A TONIZAČNÍ ŘADA PRO PLEŤ A TĚLO – KRÁSA VE ZNAMENÍ OLIV Z TOSKÁNKA

Základem nových přípravků pro čištění a tonizaci pokožky řady Doliva je extra panenský olivový olej, který je známý svými protizánětlivými, antioxidačními a regeneračními účinky. Cenné přírodní vitaminy a minerální látky v něm obsažené napomáhají udržovat a uklidňovat velmi citlivou, suchou či podrážděnou pokožku. Vzájemnou souhrou i dalších účinných látek objevujících se v přípravcích Doliva čisticí řada zajistíte pleti i pokožce celého těla jemné a dokonalé vyčištění i okamžitou potřebnou hydrataci. 
Čištění pleti můžete zahájit odstraněním nečistot kosmetickým přípravkem – Doliva olivové čisticí mléko (balení 200 ml). Mléko je obohaceno o panthenol. Šetrně odstraňuje make-up, póry čistí jemně a do hloubky. Po vyčištění čisticím mlékem je vhodné rozjasnit a hýčkat pokožku obličeje tonizační vodou – Doliva olivová obličejová voda (balení 200 ml). Tato inovovaná kombinace s vilínem a panthenolem nedráždí pokožku, neobsahuje alkohol, dodává jí svěžest, hebkost a chrání ji před vysušením. 
Chystáte se na cesty? Hledáte rychlou a jednoduchou formu péče o obličej? Pak řada nabízí velmi pohodlnou variantu v podobě – Doliva olivové čisticí ubrousky (balení po 25 ks). Ideálně odstraňují make-up, jemně čistí a zároveň hydratují pleť. Složení je obohacené o vitamin E, panthenol a aloe vera. 
A ještě něco navíc. Řada obsahuje Doliva olivové tekuté mýdlo (balení 250 ml) – elegantní forma, ale i elegantní vůně olivového mýdla dodá při čištění příjemný pocit blaženosti. Mýdlo můžete použít na velmi jemné a dokonalé čistění pokožky obličeje i celého těla. Je obohaceno o panthenol a jojobu. Pokožku regeneruje a nevysušuje. 

Jemné čištění a jemná péče s extra panenským olivovým olejem z Toskánska: hebká a pěstěná pokožka. 

Mgr. Svatava Hanzlová

Produkty Doliva ONLINE