Doliva

doliva_logoKosmetické přípravky značky Doliva dodává na český trh německá společnost Medipharma cosmetics, která sídlí v Hamburgu. Tato firma se specializuje na výrobu, vývoj a prodej kosmetických preparátů obsahujících olivový olej. Jejich kvalitu zaručuje přísná kontrola vstupních surovin - hlavně tedy olivového oleje, který se v co nejčerstvějším stavu dopravuje z toskánského města Buti do výrobních závodů společnosti Medipharma cosmetics. Právě město Buti je známé svou dlouholetou tradicí pěstování oliv a výrobou olivového oleje, který můžeme zakoupit přímo v jeho lisovně.

Olivový olej byl již ve starověku nazýván „pramenem věčného mládí.“ Již olympské bohyně chtěly znát tajemství mladistvé pleti a odpověď našly právě v tomto oleji. Olivový olej je prospěšný jak vnitřně, tak i zevně pro viditelné pěsticí účinky. A stoletou tradicí výroby tohoto „vzácného nektaru“ v té nejvyšší možné kvalitě „extra vergine“ jsou pověstní i toskánští zemědělci z oblasti Buti. Pouze jejich olej, do jehož výroby vkládají nadšení, vědění, lásku i patřičnou hrdost, se používá k výrobě kosmetické řady Doliva.

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Doliva Olivový krém na obličej 50 ml
  Krém k péči o suchou a citlivou pokožku obličeje obsahuje kromě extra panenského olivového oleje také další cenné oleje - avokádový, kukuřičný a...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:5938
  Značka:Doliva
  Doliva Olivový krém na obličej 50 ml
  318 Kč (–7 %)
  295 Kč / ks
 • Doliva Olivový oční balzám 15 ml
  Speciální péče proti vráskám, kruhům pod očima a otokům se za studena lisovaným olivovým olejem, pokožku zpevňující rozchodnicí růžovou a kofeinem.
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:8231
  Značka:Doliva
  Doliva Olivový oční balzám 15 ml
  509 Kč (–27 %)
  369 Kč / ks
 • Doliva Olivový regenerační noční krém s ceramidy 50 ml
  Doliva olivový regenerační noční krém s ceramidy - bohatý olivový noční krém se za studena lisovaným olivovým olejem z Toskánska a pokožku...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:246
  Značka:Doliva

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem