Marocká kouzla pro krásu a zdraví

KVANTITA VERSUS KVALITA

Krásná pleť je zdravá pleť. To, co nás při pohledu na výraznou krásu arabských či indických princezen, zaujme jako první, je právě jejich přirozená krása, která září skrz vše ostatní. Dost možná to nemá na svědomí ani podnebí či genetika, ale prostě jen ta správná péče. Opravdový luxus totiž nespočívá v kvantitě, ale hlavně v kvalitě.

Zahir_blog_2018Vzácné oleje pro zdravou a krásnou pleť a vlasy a další přírodní prostředky používaly ženy už odpradávna. Příroda často nabízí už téměř hotové produkty, které vyžadují jen minimální úpravu. A čím jednodušší přípravky použijeme, tím je pro pleť snazší využít jejich benefitů.

Olej arganový, opunciový, avokádový, hořčičný, černuchový nebo z pískavice umí s pokožkou udělat opravdové zázraky, stejně jako čisté hydroláty z růžových, heřmánkových nebo pomerančových květů či marocký jíl rhassoul.

Jednoduché kvalitní výrobky přispívají ke správnému fungování pleti, posilují její ochranu před vnějšími vlivy, zpomalují stárnutí kůže a podporují její regeneraci, působí antibakteriálně a zmírňují podráždění. Na své si přijdou všechny typy pleti, a málokterý průmyslově vyrobený produkt dovede odvést stejný výsledek.

Ve skutečnosti existují jen dva typy pleti - zdravá, bezproblémová a pak ta, co je v nějaké nerovnováze. A je jedno, jestli je disharmonie projevuje nadměrným maštěním nebo naopak suchými šupinkami. A chceme-li nerovnováhu odstranit, nemůžeme používat přípravky, které ji někde jinde zase vytvoří tím, že mastnou pleť vysuší a suchou promastí. Chceme se dostat do středu, nikoliv do opačného extrému. Proto nepotřebujeme personalizaci. Potřebujeme harmonii.

Zvolte ve své péči ten správný poměr maximalismu a minimalismu. Maximalizujte nároky na efektivitu a výsledky a minimalizujte dopad na životní prostředí, škodlivou chemii a zbytečné procedury, které pleť pouze zatěžují a vykročte směrem ke zdraví a opravdové kráse.

Produkty značky Zahir Cosmetics naleznete v naší nabídce.