Speciální řada pro pleť 50+

Skin Recovery řada intenzivně hydratuje a dodává pleti potřebné látky, které s přibývajícími roky naše kožní bariéra postrádá. Sérum je vysoce hydratační díký svým účinným látkám, které na sebe vážou vodu a poskytují jí pleti.

Skin Recovery sérum také brání rychlému vysoušení kůže díky:

  • polysacharidu Pullulanu
  • a vitamínu E

Další nezbytností pro zralou pleť je také výživa. Sérum proto obsahuje výtažky z řas, které pleti dodávají například:

  • esenciální a neesenciální aminokyseliny
  • minerály
  • či antioxidanty

Součástí séra je i směs látek Corneosticker. Ta vyhlazuje pokožku a při pravidelném používání zanechává pleť jemnou, měkkou a rozzářenou.

Skin Recovery Cream je hydratační a regenerační krém, který podporuje tvorbu kolagenu v pleti a tím bojuje proti ztrátě její pružnosti. S postupem věku kolagen v těle ubývá a proto je důležité podpořit jeho syntézu. S tím v krému pomáhá směs látek Liftonin, kyselina hyaluronová a také výtažek ze sladkovodní řasy Chlorella Vulgaris.

Sérum i krém obsahují kyselinu hyaluronovou, která zaručuje hydrataci i ve spodních vrstvách kůže a vyplní hlubší vrásky.

Řada je ideální pro všechny typy pleti včetně citlivé – neobsahuje totiž parabeny, parfemaci a ani silikony. Sérum používejte dvakrát denně na vyčištěnou pleť a pak aplikujte Skin Recovery krém.

Skin Recovery sérum a Skin Recovery cream naleznete na našem eshopu.

Nafigate_rada_50+