Poznejte sílu čínských bylin

006_Probuzení-energie

Představujeme vám tinktury dle tradičních receptur čínské medicíny YaoMedica

YaoMedica je nová řada alkoholových tinktur, které svým složením vycházejí z bylinných receptů tradiční čínské medicíny

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Kvalita surovin určuje kvalitu produktů

Filosofie naší společnosti je jednoduchá, ale jasná. Vyrábíme a prodáváme produkty, které jsou: kvalitní, bezpečné a hlavně účinné. Proto si vybíráme dodavatele surovin nejvyšší možné kvality. Chceme zaručit maximální účinnost našich produktů a zároveň dbáme na to, aby naše produkty neobsahovaly žádné rizikové látky.

Způsob zpracování kontrolujeme každý den

Léčivky drtíme na velmi jemný prášek, který nakládáme do 50% lihu a celý měsíc je macerujeme. Macerát dynamizujeme, tzn. denně s ním manipulujeme tak, aby došlo k maximálnímu vyextrahování účinných látek. Výsledné tinktury už nijak neředíme, jak je u mnoha výrobců běžné. Dosahujeme tím maximální možné účinnosti.

Žádné přídatné látky

Alkohol je velmi dobrý konzervační prostředek, proto do našich tinktur nemusíme přidávat žádné konzervanty ani stabilizátory. Jedná se jen o léčivky a čistý alkohol.

Výrobky YaoMedica

  • Tinktury dle TRADIČNÍCH receptur čínské medicíny upravené pro potřeby dnešního moderního člověka
  • Tinktury jsou koncipovány tak, abyste výběr produktu zvládli sami příp. pomocí naší poradny
  • Používáme byliny farmaceutické KVALITY
  • SÍLA tinktur je dána měsíční macerací v lihu a zejména tím, že hotové tinktury už dále neředíme
  • Tradiční čínskou medicínu máme rádi, rozumíme ji a tinktury POUŽÍVÁME denně v terapeutické praxi

Tinktury YaoMedica naleznete v naší nabídce.