Revoluční spalování tuků s chilli papričkami

Chilli papričky podle archeologických vykopávek lidé znali už 7000 let před n.l., ve střední Americe je používali místní indiáni. Ve třetím tisíciletí před n.l. je běžně používali staří Inkové, kteří je pokládali za posvátné rostliny. Do Evropy se dostali až v roce 1493, kdy je do Španělska přivezl lékař na druhé Kolumbové výpravě Diego Alvarez Chanca, který o rok později, jako první v historii, vydává rozsáhlý materiál o léčivých schopnostech papriček.

Chilli papričky obsahují látku zvanou kapsaicin. Ta je původcem tepla a pálení chilli papriček.

Už několik desetiletí vědí vědci o účinku chilli papriček a kapsaiciny v nich obsažených na ztrátu hmotnosti. Obrovské množství vědeckých studií, které byly zrealizované za posledních 30 let dokazují veliký potenciál kapsaiciny na kontrolu hmotnosti a snížení chuti do jídla. Problém v příjímání doporučeného množství bylo, že výtažek z chilli papriček je výrazně pálivý a efektivní množství pro hubnutí může poškodit ústa a trávicí trakt.

Chilliburner je v tomhle směru přelomový!

Obsahuje vysoce koncentrovaný přírodní výtažek chilli papriček zpracovaný patentovanou technologií obalových materiálů do mikrokapslí, kde účinná složka poskytuje uživateli maximální efekt kapsaicinu bez podráždění úst a trávicího traktu. Tím řeší problém dodržení denní dávky.

Výzkumy dokazují:

Kapsaiciny snižují množství tělesného tuku:
Výzkum (Kawada 1986, 1991) dokázal, že kapsaicin spouští řetězec fyziologických jevů, které napomáhají lipolýze (spalování tuků). V studii publikované v roku 2003 v Journal of Nutrition Science and Vitaminology, doplňky obsahující kapsaicin a výtažek zeleného čaje způsobovaly úbytek kolem půl kila tělesného tuku v průběhu dvoutýdenního období v porovnání se skupinou, která dostávala placebo. (Tsi et al, 2003).

Chilli papričky pomáhají kontrolovat chuť do jídla.
Jednou z hlavních příčin proč diety selhávají je hlad. Proto klíčovým hlediskem ve vývoji efektivních dietních plánů je kontrola chuti do jídla. Početné studie zjistili, že přidávání kapsaicinu do stravy snižuje potřebu příjmu energie. Spálením tuku pomocí kapsaicinu se uvolní energie a do mozku je vyslaný signál, že tělo je dostatečně nasycené a nepotřebuje přijímat další potravu. Tento proces se jmenuje reflex nasycenosti.

Dramatickým příkladem schopnosti chilli papriček snižovat chuť do jídla je ilustrovaná ve studii publikované v roku 2001 v British Journal of Nutrition (Yoshika 2001), kdy subjekty, které požívali chilli papričky, měly záporní bilanci energie v hodnotě 956 kJ v porovnání se skupinou dostávající placebo.

Známe 3 základní faktory spalování kalorií:
1. základní hodnota metabolizmu,
2. tělesná aktivita. Nový výzkum bohužel ale dokazuje, že samotné cvičení pomáhá ke snížení hmotnosti jen do jisté míry, protože zvyšuje chuť do jídla, a proto způsobuje zvýšení spotřeby kalorií.
3. Výdej energie pomocí termogenických potravin. Stravou vyvolaná produkce tělesné teploty je jedním ze tří faktorů, který přispívá k dennímu výdeji energie a proměně tuku na využitelnou energii. Vědci zjišťují, jestli je látka termogenická (tzn., jestli zvyšuje produkci tělesné teploty) sledováním změn ve výdeji energie následující po její užití. V sérii studií uskutečněných na Tsukuba Univerzitě v Japonsku a Laval Univerzitě v Kanadě bylo zjištěno, že výdej energie významně vzrostl po tom, co subjekty zkonzumovali jídlo obsahující chilli papričky (Yoshioka 1995, 1998, 2001).

Zkušenosti našich zákazníků s Chilliburnerem:

 • Ingrid M., Nové Mesto nad Váhom: "Chtěla bych se podělit o mou zkušenost s Chilliburnerom. Když ručička na váze začala ukazovat 96 kg, řekla jsem si, tak už stačilo, nikdy jsem nebyla štíhlá ale ani obézní, musím začít něco dělat. Vždy jsem měla normální hmotnost 68 až 70 kg, takže můj cíl je takový. Při čtení časopisu jsem se dostala až k reklamě na Chilliburner a protože nemám ráda chilli papričky a ani nic pálivé, tak jsem tedy zkusila Váš produkt a zároveň jsem upravila i stravu. Začala jsem jíst 5 krát denně menší porce a na večeři jen ovoce nebo zeleninu, nejím výrobky z bílé mouky. Nesportuji, takže pohyb mám jen na zahradě, v práci a kolem domácnosti. Chilliburner užívám od února a z 96 kg jsem teď zhubla na 80 kg, takže 16 kg jsem dala dolů. Jsem spokojenější ale ještě ne spokojená celkem. Dala jsem si závazek sama pro sebe, do čtyřicítky zhubnout na 70 kg. Mám už jen 5 dní a vím že to nestihnu, ale nadále budu pokračovat. Vždyť už teď je to hezké, kolik se mi podařilo zhubnout. Váš produkt budu užívat určitě i nadále, neboť si už neumím představit ráno bez Chilliburneru. Děkuji."
 • Zuzana 33r.: "Nevěřila jsem že to pomáhá 2 balení a 4 kg dolů, konečně něco zabírá. Chce to hlavně trpělivost, strava a obžerství se upraví samo. Je to fakt dobreee. Také se lépe cítím a mohu jen doporučit."
 • A.: "Zdravím já se chci jen pochlubit užívám chilliburner týden. Trošku jsem si upravila stravu a za ten týden používání jsem shodila 6 kg ...... super doporučuji :)"
 • Lýdia P.: "Chci Vám poděkovat za revoluční produkt, který sice beru ještě krátce, ale moje pocity jsou vynikající, cítím plno energie, jsem ráda že nepociťuji žádné pálení. I doručování se mi líbí, přišli mi na druhý den spolu s gelem na celulitidu, který je také vynikající."
 • Katka 33r.: "Začala jsem tablety užívat před vánocemi. U mě rozhodly hlavně problémy s peristaltikou a nadýmáním, hledala jsem pro sebe i nějaké dobré probiotikum. Za dva týdny užívání se mi trávení skvěle upravilo, konečně chodím pravidelně na WC :-) a i když u nás doma se nikdy nepřejídáme, navzdory přece jen většímu příjmu potravy a málo pohybu jsem přes svátky nepřibrala ani deko, dokonce jsem 2 kg zhubla!! Nyní věřím i tomu, že pomáhá nejen upravit líný metabolismus ale pomáhá i hubnout. Děkuji, určitě si koupím i další balení.
 • Alena Koppová, Ladce: "Za 1 měsíc se mi podařilo zhubnout 3 kg. Je to úžasný produkt po kterém se cítím lehčí a plná energie. A co je úctyhodné, nepociťuji žádné pálení v krku ani žaludku."
 • A.S. Banská Bystrica: "Moje osobní zkušenost s produktem Chilliburner – 3 týdny, 8 kg dolů. Bez hladovky a s mírným cvičením. Doporučuju každému."
 • S.F., Martin: "Celý život mám problémy s peristaltikou, někdy nemohu jít na toaletu i týden. Když jsem začala užívat Chilliburner, najednou se objevili velmi pozitivní denní výsledky a projevují se i na mé pleti a váze, ale hlavně na celkovém vnitřním pocitu spokojenosti
 • Emília Sedláková, Slavoška: "Vaše tabletky Chilliburner užívám 2 měsíce a jsem s nimi velmi spokojená. Zhubla jsem 4 kg, užívám je hlavně kvůli tomu, že jsem měla problémy se žaludkem a s trávením. Od té doby co užívám tabletky Chilliburner, moje žaludeční a trávicí problémy zmizeli."
 • Andrea K, 36 let: "Jsem velice spokojená s Chilliburnerem, užívám ho něco víc jak měsíc, Měla jsem 66,5 kg, úbytek váhy cca 1,5 kg, bez přidání jakéhokoliv pohybu, neměnila jsem ani stravu. Je to výborná věc, vřele doporučuju."
 • Dibáková Monika, Martin, 37 let: "Jsem 11 let na plně invalidním důchodě, i když mám jen 37 let, za tohle období jsem přibrala 30 Kg. Pořád zkouším nějaké diety ale bez výsledku, než jsem si koupila Chilliburner. Teď jsem doužívala 2 balení a mám o 3 kila méně. Někomu se to může zdát málo, ale pro mne je to úspěch, protože jsem bez pohybu."
  po 4 měsících: "Chilliburner beru nepřetržitě půl roku a úbytek 6kg považuji za velký úspěch. Mohu napsat, že je to super doplněk. Váha mi bez mého přičinění začala klesat, i když nemám žádný kalorický výdej, protože nechodím! Mohu jen doporučit. Další výhodou je, že mi nechutná tolik jíst a nejsem pořád unavená."
 • M.K., Zemianske Kostoľany, 35 let, 73 Kg: "Chtěla bych se poděkovat za perfektní výrobek jakým je Chilliburner. Díky němu se mi podařilo zhubnout za jeden měsíc 4 kila. Věřím že, to bylo i kvůli němu, protože jsem nepociťovala vůbec pocit hladu a neměla jsem pořád chuť na něco sladké, nebo pocit pořád něco mlsat. Samozřejmě, že jsem upravila aj svoje stravovací návyky a pravidelně jsem cvičila. Po užití 30 denního balení jsem si hned objednala další a budu znovu úspěšná."
 • Monika K., Bratislava: "Dobrý den, je mi 41 let. Před časem jsem přestala kouřit a okamžitě jsem přibrala 14 kg. Snažila jsem se snížit váhu z 82 kg na moji původní váhu, avšak bez výsledku. V rádiu jsem slyšela reklamu na Chilliburner a hned jsem si ho objednala. Užívám ho týden a zhubla jsem 1 kilo. Velmi mně to potěšilo. Doufám, že takhle budu pokračovat i dále dostanu se tak na moji původní váhu. Potěšující na tomto přípravku je taky to, že nepociťuju pořád hlad nebo chuť na něco malé k jídlu."
 • Z.W., Malacky 40 let, 75 kg:"Chilliburner užívám dva měsíce, jednu tabletku denně. V prvním Měsíci to šlo podstatně rychleji, úbytek váhy sem měla 2,5 kg, potom už jen 2 kg. Samozřejmě i tak jsem spokojená, nemám chuť na sladké a mám více energie. V užívání pokračuju samozřejmě dále, teď už jsem začala i cvičit aby byl výsledek ještě lepší. Dekuju a přeju pěkný den."
 • Matuš Artim, Trocany, Raslavice: "Už po prvním měsíci jsem shodil 4 kg bez omezení v jídelníčku, akorát s 20 min. cvičením každý druhý den (cvičil jsem i předtím, ale ty kila dolů nešly, ale s pilulkami při stejném cvičení kila ubyly). Za dva měsíce jsem zhubl 8 kg."
  po 7 měsících: "Pěkný den, také bych se rád podělil s mou osobní zkušeností s pilulkami Chiliburner. Mám 28 let a před užíváním jsem při výšce 185 centimetrů vážil 100 kilo, což byla mírná nadváha i z medicínského hlediska. Tabletky jsem užíval 4 měsíce a při mírném cvičení váha klesla na 90 kg, a udržuje se už 5 měsíců bez jojo efektu a bez dalšího užívání tablet. Navíc mi to upravilo i hladinu cholesterolu na normální hranici. Vřelé doporučuji každému, kdo ještě váhá. S pozdravem Matúš Artim."
  Další účinky kapsaicinu
  Kapsaicin výrazně upravuje trávení, vhodný je u slabého a pomalého trávení, těžkém žaludku, křečích, plynatosti, zápalech žaludeční sliznice, zlepšuje peristaltiku a pravidelné vyprazdňování. Kapsaicin působí jako přírodní antibiotikum, snižuje hladinu krevního cukru, působí protirakovinně, antioxidačně a taky jako přírodní afrodiziakum. Chilli papričky obsahují taky velké množství betakarotenů, flavonoidů, minerálů a vitamínů C, B1, B2, E a A. 

Online prodej zde