RESPIRÁTORY GPP: Aktuálně expedujeme objednávky s datem přijetí do 23.1. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. Zákaznická linka je přehlcená. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vychutnejte si Vánoční čaje

Vychutnat si své oblíbené vánoční cukroví a pít přitom lahodný čaj? Vynikající nové čaje od Sonnentoru vám pomohou přivolat vánoční atmosféru kdykoliv. Návrh bez názvu (5)

Vychutnat si můžete dvě novinky a to v podobě Skořicového zázraku nebo Času na perníček, které můžete popíjet k oblíbeným vánočním dobrotám nebo jen tak. Tajnou ingrediencí obou neodolatelných novinek je voňavé koření v biokvalitě. Příjemná vůně se po zalití šálku rozprostře celým domem a doušek za douškem se tak s rodinou či přáteli naladíte na tu správnou vánoční vlnu.

Skořicový zázrak:

Patříte tak jako my mezi milovníky skořicových hvězdiček? Pak budete z tohoto čaje nadšeni! Vychutnejte si ve vyvážené směsi i neobvyklé suroviny, které jí propůjčují podmanivé aroma: jsou jimi kokosové vločky a sladký ostružiník. Skořicový zázrak bude ideálním doprovodem kteréhokoliv sladkého dezertu nebo pečiva, my rozhodně doporučujeme vyzkoušet báječnou kombinaci s rýžovým nákypem. Sneste sobě a svým blízkým kousek hvězdného nebe v šálku!

Čas na perníček:

Nalaďte se s tímto čajem na tu pravou vánoční vlnu! Každý doušek chutná po lahodném perníku a prohřeje chladné zimní dny i večery. Ve vyladěném složení najdete nejen červený pomeranč a badyán, ale také například praženou pohanku a její nať. Pohanka, kterou jistě znáte jako vynikající bezlepkovou přílohu, vás dostane svou lehce nasládlou chutí. Ideální volba pro všechny mlsné jazýčky, tato podmanivá směs totiž perfektně doprovodí zimní dezerty. Skvěle ale doplní i ostré karí!

Veškerou nabídku sortimentu Sonnentor naleznete na našem eshopu zde.

 

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.