Doručení všech objednávek se může zpožďovat rostoucím zájmem o testy a respirátory. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Vánoce

Nakupte dárky na MJ-KrasaZdravi.cz

Udělejte radost sobě nebo potěšte své blízké a darujte jim kousek krásy a zdraví.

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nevíte, jaké vánoční dárky nakoupit a čím potěšit své blízké pod vánočním stromečkem? Potom jsou naše tipy na vánoční dárky určeny právě vám. Stále významnější je pro nás naše zdraví. Potěšte své blízké tedy tím nejdůležitějším - dárkem pro zdraví.

 

love and joy (1) 

darky-pro-babicku darky-pro-dedecka darky-pro-muze darky-pro-zeny-new darky-pro-deti darky-pro-mazlicky

 


My vám to doručíme

Jsou věci, které ovlivnit nedokážeme – počasí, dopravní situace nebo zaneprázdněnost dopravců. Ale věci, které ovlivnit dokážeme, pro vás děláme na 100 %.

Objednávání a expedice zásilek mezi svátky a do konce roku

vanocni-hodinyChceme Vás upozornit na předvánoční vytížení doručovacích společností. Objednávejte vánoční dárky z našeho internetového obchodu s dostatečným časovým předstihem.

  • Do kdy musím zboží objednat, abych ho měl před Vánocemi?

Přijímáme objednávky s garancí doručením do Vánoc nejpozději do pátku 11. 12. 2020 do 23:59! Můžete zvolit všechny způsoby dopravy včetně osobního odběru. Některé Zásilkovny rozšířily předvánoční provozní dobu. Tisíce položek máme skladem. U pozdějších objednávek vám doporučujeme ověření aktuální skladové dostupnosti zboží na čísle +420 736 708 220 nebo na info@mj-krasazdravi.cz

  • Poslední expedice objednávek

Poslední expedice zboží s garancí bude ve středu 16.12., od 17.12.2020 do 3.1.2021 bude probíhat inventura. 

  • Zboží si odeberu osobně

V případě osobního odběru máte možnost navštívit naši prodejnu v Hulíně nepřetržitě až do úterý 22. 12. 2020

  • Jak je to s dodávkami zboží mezi svátky a na přelomu roku?

Od 17.prosince 2020 do 3. ledna 2021 z technických důvodů nebudeme expedovat žádné zásilky (kromě těch, které byly přijaty před 11.12. a které nebylo dříve možno z technických důvodů expedovat).Objednávat ale samozřejmě můžete i v tomto období, Vaše zboží však začneme expedovat od 4. ledna 2021, postupně podle dostupnosti zboží a data vaší objednávky.

Krásné a poklidné svátky přeje

Tým e-shopu MJ-KrasaZdravi.cz

mj doprava vanocni

Nakoupit dárky pro zdraví a krásu >

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.