Představujeme nový thajský krém Namman Muay New Active Cream

Jsme potěšeni, že můžeme představit nový Namman Muay Active 2.0Namman Muay Active s vylepšeným složením - stejný účinek, nové složení!

Nové vylepšené složení Namman Muay Active Cream bylo obohaceno o 3 NOVÉ složky. Nyní tak obsahuje 5 AKTIVNÍCH silných přírodních složek.

Jsme přesvědčeni, že nový krém Namman Muay Active se stane Vaším cenným pomocníkem.

Nejčastější otázky k novému thajskému krému Namman Muay Active:

1) Jaký je rozdíl mezi krémem Namman Muay a krémem Namman Muay Active vol 2.0?

Nový Namman Muay Active cream představuje vylepšenou alternativu původní receptury Namman Muay Cream. Inovovaná verze obsahuje navíc 3 NOVÉ aktivní složky. Celkem tedy 5 AKTIVNÍCH silných a přírodních složek, které jsou v souladu s nejnovějšími kosmetickými předpisy.

2) Funguje nový krém méně dobře než původní verze?

Ne. Nová verze díky 3 přidaným aktivním látkám má širší spektrum účinnosti. Celkem obsahuje 5 účinných látek (mentol, MSM, jalovec, kafr a hřebíčkový olej), všechny složky jsou čistě přírodního původu a mají velmi široké spektrum účinků. Krém poskytuje velmi účinek na pokožku pocit tepla i chladu, stejným účinkem zmírňuje bolest. Nové složení je čistě přírodní se šetrnějším působením.

3) Je pravda, že původní složení krému bylo toxické? Slyšel jsem, že stará verze byla zakázána, protože obsahovala pochybné přísady?

Ne. Původní verze thajského krému byla stažena z trhu kvůli novému zákonu EU o kosmetice, který nepovoluje prodávat výrobky obsahující více než 0,06 % methylsalicylátu. Methylsalicylát je obecně považován za bezpečný, ale může za určitých podmínek představovat riziko, zejména při intenzívním použití na velkou část těla.

namman-muay-banner