Efektivní péče o pigmentové skvrny s produkty ISISPHARMA NEOTONE

Pigmentové skvrny představují častý estetický problém, který může narušovat jednotný vzhled pleti. Francouzská dermokosmetická značka ISISPHARMA nabízí řešení v podobě řady NEOTONE, která je speciálně vyvinuta k boji proti těmto skvrnám. Tato řada poskytuje kompletní péči o pleť, zahrnující čištění, korekci a prevenci vzniku tmavých skvrn.

Co Způsobuje Pigmentové Skvrny?

Pigmentové skvrny, často označované jako hyperpigmentace, vznikají v důsledku nadměrné produkce melaninu, pigmentu, který chrání pokožku před UV zářením. Tentoneotone1-blogjev může být spuštěn několika faktory, včetně dlouhodobého vystavení slunečnímu záření, hormonálních změn, zánětů nebo genetických predispozic. UV záření stimuluje melanocyty k produkci většího množství melaninu, což vede k tvorbě tmavých skvrn na povrchu kůže. Hormonální změny, jako jsou ty během těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce, mohou rovněž přispět k nerovnoměrnému rozložení melaninu. Záněty, například akné nebo poranění kůže, mohou způsobit postzánětlivou hyperpigmentaci, kde se skvrny objevují jako reakce na předchozí poškození kůže.

Jak se dá vzniku pigmentových skvrn předcházet? 

Vzniku pigmentových skvrn lze předcházet několika účinnými opatřeními:

 1. Ochrana před sluncem: Pravidelné používání opalovacího krému s vysokým ochranným faktorem (SPF 30 a vyšší) je klíčové. Nanášejte ho nejen v létě, ale celoročně, protože UV záření je přítomno i v chladnějších měsících a při zamračeném počasí. Dále je vhodné nosit ochranné oblečení, klobouky a sluneční brýle.
 2. Vyhýbání se přímému slunečnímu záření: Snažte se omezit pobyt na přímém slunci, zejména mezi 10. a 16. hodinou, kdy je UV záření nejintenzivnější. Vyhledávejte stín a pokud možno plánujte venkovní aktivity na časné ráno nebo pozdní odpoledne.
 3. Pravidelná péče o pleť: Používání produktů s antioxidanty, jako je vitamin C a E, může pomoci chránit pokožku před poškozením volnými radikály, které přispívají ke vzniku pigmentových skvrn. Dále je důležité pravidelné čištění pleti a používání hydratačních krémů.
 4. Kontrola hormonální rovnováhy: Pokud užíváte hormonální antikoncepci nebo jste těhotná, konzultujte s lékařem možnosti, jak minimalizovat riziko vzniku pigmentových skvrn. Některé formy antikoncepce mohou být více či méně pravděpodobné, že způsobí hyperpigmentaci.
 5. Zdravý životní styl: Dodržování zdravé stravy bohaté na vitamíny a minerály, dostatečný příjem vody a vyhýbání se kouření a nadměrné konzumaci alkoholu může přispět k celkovému zdraví pokožky a snížit riziko vzniku pigmentových skvrn.
  Implementací těchto opatření můžete významně snížit riziko vzniku pigmentových skvrn a udržet svou pleť zdravou a zářivou.

Řešení od ISISPHARMA: Řada NEOTONE

neotone2-blogPokud už pigmentové skvrny vznikly, může nám účinně pomoci řada NEOTONE od ISISPHARMA. Tato řada byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a obsahuje inovativní patentovaný komplex DEPI-ACT®, který účinně působí na všechny fáze tvorby melaninu před, během i po jeho vzniku. Díky tomu NEOTONE dokáže sjednotit tón pleti a obnovit její zářivý vzhled. Produkty NEOTONE jsou navrženy tak, aby poskytovaly kompletní péči, zahrnující čištění, korekci a prevenci, čímž pomáhají nejen redukovat stávající pigmentové skvrny, ale také předcházet vzniku nových.

Klinické Studie a Účinnost

Klinické studie prokázaly, že po třech měsících pravidelného používání dochází k zesvětlení pigmentových skvrn až o 43%. NEOTONEpodobný účinek jako 4% hydrochinon, ale bez vedlejších účinků, což z něj činí bezpečnou a efektivní volbu pro všechny typy pleti.

Kompletní Péče o Pleť s Řadou NEOTONE

Řada NEOTONE zahrnuje několik produktů, které se vzájemně doplňují a poskytují komplexní péči o pleť:

 1. Čištění:
  Neotone Aqua: Jemný čistící roztok pro každodenní použití.
  Neotone Gel: Hloubkově čistící gel, který odstraňuje nečistoty a připravuje pleť na další péči.
 2. Denní Péče:
  Neotone Radiance SPF 50+: Denní krém s vysokou ochranou proti UV záření, dostupný ve třech variantách: bezbarvý, světle tónovaný a středně tónovaný. Chrání pleť před sluncem a pomáhá předcházet vzniku nových pigmentových skvrn.
 3. Noční Péče:
  Neotone Sérum: Aplikujte na očištěnou pleť každý večer pro intenzivní korekci tmavých skvrn a sjednocení tónu pleti.
 4. Péče o Oční Okolí:
  Neotone Eyes: První roll-on péče proti kruhům pod očima, který rozjasňuje, odstraňuje otoky a hydratuje po dobu 24 hodin.
 5. Péče o Tělo:
  Neotone Body: Speciální přípravek určený k boji proti pigmentovým skvrnám na těle, který poskytuje komplexní péči a sjednocuje tón pokožky.

Výhody Používání Řady NEOTONE

 • Účinná Korekce: Produkty NEOTONE účinně bojují proti všem typům pigmentových skvrn, včetně stařeckých skvrn, těhotenských masek a skvrn po jizvách.neotone-blog
 • Sjednocení Tónu Pleti: Díky DEPI-ACT® komplexu získává pleť jednotný a zářivý vzhled.
 • Ochrana před UV Zářením: Denní péče obsahuje SPF 50+, který chrání pleť před škodlivými UV paprsky a modrým světlem.
 • Bezpečnost: Účinnost podobná 4% hydrochinonu, ale bez vedlejších účinků.

Pro Koho Je Řada NEOTONE Vhodná?

Řada NEOTONE je ideální pro každého, kdo chce bojovat proti pigmentovým skvrnám a udržet svou pleť zdravou a zářivou. Je zvláště vhodná pro osoby, které jsou často vystaveny slunečnímu záření, trpí hormonálními změnami nebo mají sklon k tvorbě tmavých skvrn v důsledku zánětů.

Pigmentové skvrny nemusí být trvalým problémem. S řadou NEOTONE od ISISPHARMA můžete efektivně bojovat proti hyperpigmentaci a obnovit zdravý a sjednocený vzhled své pleti. Nezapomeňte na důležitost ochrany před sluncem a zařaďte produkty NEOTONE do své každodenní péče o pleť.