Fytofontana Stem Cells: Omlazující přípravky s kmenovými buňkami a obnovte svou pleť

Jarní období v nás vyvolává pocit svěžesti, čistoty, obnovy či třeba změny, a to ve všech směrech. Do svých domácností vpouštíme čerstvý vzduch, jarní paprsky nám vykouzlí úsměv na tváři a dodají novou energii, a my ženy chceme vypadat co nejlépe. To platí i v oblasti péče o pleť.

Kdy jindy byste hledali lepší dobu pro obnovu pleti než na jaře, které je považováno za to nejlepší období pro očistu či obnovu. Mnoho kosmetických společností každoročně přichází s nejrůznějšími inovacemi a novinkami, avšak letošní rok patří švýcarské společnosti Herb-pharma AG, která přichází s revoluční kosmetickou řadou –  Fytofontana Stem Cells. Její předností je schopnost aktivace pleti vlastních kmenových buněk pro obnovu pleti.

Právě ztráta aktivity kmenových buněk, která se s věkem zvyšuje, má neblahý vliv na obnovu kůže a je tedy potřeba zachovávat jejich životaschopnost a účinnost. Fytofontana Stem Cells je unikátní kombinací peptidů a TrioStem3Complexu, která zaručí aktivaci vašich vlastních kmenových buněk napomáhající obnově pleti. Pokožka tak přijímá jasnou genetickou informaci k nastartování účinnosti vlastních buněk.

Za touto jedinečnou kombinací stojí práce Dr. Soběslava Fikera, doktora přírodních věd, jenž byl významně během vývoje ovlivněn i vědeckými výzkumy kmenových buněk Johna B. Gurdona a Jamanaka Šinju, které byly v roce 2012 oceněny Nobelovou cenou, a ocenění StanleyhoCohena, který v roce 1986 obdržel Nobelovu cenu za objevení epidermálního růstového faktoru. V současné době řada švýcarské kosmetiky Fytofontana Stem Cells zahrnuje produkty od protivráskové péče, specifické péče o oční okolí, až po speciální pleťovou kosmetiku. Výrobky Fytofontana Stem Cells najdete v luxusním zlatém balení ve vybraných lékárnách a i přes svou komplexnost a účinnost jsou k dostání za velmi příznivou cenu. Díky své unikátnosti se řadí k nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť vůbec.

Základem všech produktů Fytofontana Stem Cells je již zmiňovaný TrioStem3 Complex. Ten obsahuje aktivátor humánních(tedy našich vlastních kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a kmenové buňky švýcarského jablka. Právě kombinace těchto tří složek je v této podobě unikátní, neboť ostatní podobné přípravky s kmenovými buňkami obsahují ve většině případech jen jednu tuto složku. Tyto složky v sobě nesou kompletní genetické informace potřebné k celkovému obnovení pokožky, a tím dochází k aktivaci kmenových buněk, posílení komunikace mezi buňkami a aktivaci genů, které zlepšují strukturu pokožky.
Dále zde najdete dobře známé peptidy, které mají intenzivní protivráskový a regenerační účinek, pomohouse specifickými problémy pleti a pokožka se díky nim stává zářivou a zdravou. Navíc mají peptidy účinek jako botulotoxinové injekce. Vaše pleť je tak viditelně obnovená a omlazená.

Jak to funguje?

Začátkem je aktivace kmenových buněk v epidermuza pomoci TrioStem3 Complexu. Ten stimuluje funkci našich vlastních kmenových buněk v pleti, a tak zvyšuje tvorbu humánních kmenových buněk ztracených během života. Kožní buňky se obnovují a oddaluje se postupný proces stárnutí.Pokožka je pevnější, strukturovanější a vrásky se vyhladí.
Ve druhé fázi nastává posílení komunikace mezi buňkami, neboť TrioStem3 Complex aktivuje a podporuje dělení fibroblastů, které mimo jiné produkujíkolagen, elastin akyselinu hyaluronovou.Revitalizační aktivátor stimuluje tvorbu EGF (epidermální růstový faktor), který podporujedělení buněk pojivové a epidermální tkáně a přispívá také k životnosti buněk. Tím se zlepšuje tón pleti, redukují se vrásky a předchází se jejich opětovnému vzniku.
Závěrečnou tečku dodává kombinace s peptidy a s dalšími aktivními látkami specializovanými na různé problémy pokožky, které například dokáží snížit počet mimických svalových kontrakcí, a tak předcházet mimickým vráskám nebo vylepšit strukturu kolagenových vláken a posílittvorbu kolagenu. Díky tomu se mimické vrásky vyhlazují.

FYTOFONTANA ONLINE