Veterinární produkty

Všichni milovníci zvířat dobře vědí, že němé tváře potřebují stejnou péči jako lidé a trápí je mnohdy podobné nemoci a zdravotní potíže. Jejich majitelům záleží na tom, aby uměli svým miláčkům a svěřencům, ať už ochlupeným, opeřeným, či šupinatým účinně pomoci. Čistě přírodní přípravky Energy nabízejí vhodnou alternativu ke klasické léčbě, která u zvířat nabízí řadu výhod.

K velké spokojenosti chovatelů přispívá snadno využitelná forma přípravků a jejich dobrá snášenlivost bez nežádoucích vedlejších účinků. Účinky nastupují zpravidla rychle, stav zvířete se může zlepšit během pár hodin. Výhodou je dobrá kombinovatelnost s klasickými léčivy, jejichž účinek produkty Energy potencují. Lze je použít i jako první pomoc pro akutní stavy a často se ukazují být jediným účinným prostředkem u chronických onemocnění. Pro farmáře a chovatele hospodářských zvířat představuje velký přínos i to, že užívání přípravků neovlivňuje kvalitu mléka, masa a dalších živočišných produktů. Zkrácená doba ošetřování zvířat a snížení výdajů za léčbu jsou určitě jen dalším plusem na kontě přírodních koncentrátů a kapslí.

Virovet – významně posiluje imunitu a schopnost organismu bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů. Napomáhá tvorbě specifických protilátek.
Renovet – zvyšuje výkonnost vylučovacího systému, optimalizuje funkci ledvin. Upravuje metabolismus minerálních látek a vody.
Korovet – má příznivý vliv na cévní systém, harmonizuje činnost srdce a podporuje tvorbu červených i bílých krvinek. Působí vyváženě na transportní pochody v organismu, pozitivně ovlivňuje transport živin.
Regavet – je vhodný při problémech trávicího traktu a veškerého metabolismu, působí při jaterních a žlučníkových obtížích.
Gynevet – bioinformační přípravek pro harmonizaci nervového a hormonálního systému, aktivizuje metabolismus tuků. Nejúčinnější prostředek u posttraumatických stavů.

 

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty