V pondělí 27.9. nebude probíhat expedice objednávek. Objednávky budeme znovu expedovat od středy 29. 9. Děkujeme za pochopení.

Nezávislý test prostředků na nádobí zná svého vítěze! Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí vyhrál v dTestu

vitez_ve_vasi_kuchyniRedakce dTestu ve svém březnovém čísle věnovala jednu z pravidelných rubrik srovnání kvality prostředků na ruční mytí nádobí. Testované produkty doporučila mezinárodní výzkumná a analytická společnost Nielsen a mezi silnou konkurencí uspěl náš prostředek na ruční mytí nádobí.

dTest funguje na českém trhu již 26 let a kolem redakce známého časopisu vznikla významná organizace, která pomáhá lidem v orientaci při nákupu výrobků i při uplatňování  spotřebitelských práv.  V dTestu porovnávali 16 prostředků na mytí nádobí.

Ty nebyly vybrané náhodně nebo podle subjektivního názoru redakce. Testované produkty doporučila mezinárodní výzkumná a analytická společnost Nielsen. Výběr zahrnuje jak značky, které vidíme každý den v televizní reklamě, tak ekologické produkty a privátní brandy známých řetězců. A v této prestižní konkurenci nejlépe uspěl Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí.

Hlavní slovo v testování měla zkouška mycích schopností. Redakce dTestu ale také přihlížela k hospodárnosti nákupu daného výrobku, k dávkování a složení.

Ukazuje se, že nastoupená cesta vyváženého přístupu, kdy značka Feel Eco klade důraz na šetrnost k lidské pokožce i životnímu prostředí a současně nesnižuje laťku vysoké účinnosti, je správná a popravdě jediná možná.

Značka Feel Eco má tento přístup ve svém rodném listě. Bohužel mnoho produktů na mytí a praní je nevhodných zejména pro děti. Zadání vývojovému oddělení tedy znělo:  vyvinout výrobky plně ekologické a současně vysoce účinné. Přes počáteční skepsi se to podařilo, i proto, že výzkumníci Feel Eco je vyvíjeli pro svoje rodiny. Nyní můžeme produkty Feel Eco s důvěrou doporučit svým zákazníkům. V tom je síla značky. I z tohoto důvodu jsme pyšní na Baby řadu Feel Eco. Mohli jste se s ní seznámit v minulém roce a letos se chystá její další rozšíření.

Produkt Feel Eco Prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu najdete v naší nabídce.

Produkty značky FeelEco naleznete v naší nabídce.

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.