Color & Soin - Zdravější způsob barvení Vašich vlasů

Značka Color&Soin® - originální permanentní vlasová barva bez amoniaku, resorcinu a parabenů - jedinečný, zdravější způsob barvení Vašich vlasů a následná péče o barvené vlasy.

Vlasové barvy bez amoniaku snižují riziko alergické reakce či podráždění a normalizují funkci pokožky hlavy.

Color&Soin® jsou barvy šetrné k vlasům a pokožce, jednoduše se aplikují a jsou odolné proti vymývání. Tato značka nabízí kompletní paletu 24 odstínů, které jsou intenzivní, syté a jejichž barevné nuance se mění podle intenzity světla a pohybu vlasů. Kolekce vlasové kosmetiky je doplněna šampóny pro světle nebo tmavě barvené vlasy a vlasovým balzámem.

Veškeré produkty jsou dermatologicky testovány.

Výrobce francouzská firma Laboratory les 3 CHÊNES® je jedničkou v přírodních permanentních vlasových barvách doporučovaných dermatology.

Barvy na vlasy bez amoniaku Color&Soin®

Permanentní vlasové barvy s  rostlinnými výtažky, které kryjí 100% šedin již od prvního použití. Barva se nesmývá použitím šampónů Color&Soin®. Neobsahuje amoniak, resorcin ani parabeny a v hojném množství obsahuje výtažky z rostlinných proteinů, rostlinné a esenciální oleje.

Složení barvy bez amoniaku:

výtažky z rostlinných proteinů obilí:

  • pšenice (Triticum vulgare)
  • oves (Avena sativa)

výtažky z rostlinných proteinů plodin:

  • kukuřice (Zea mais)
  • sója (Glycine max)
  • rostlinný olej - výtažek z kokosového ořechu (Cocos nucifera)

esenciální oleje - výtažky z léčivých rostlin:

  • rozmarýn (Rosmarinus officinalis)
  • eukalyptus (Eucalyptus globulus)
    Tento vyživující proteinovo-olejový komplex dělá z této barvy autentický pečující výrobek, který respektuje přirozenost vlasů, oživuje jejich lesk, zjemňuje, hydratuje a dodává objem, poddajnost a tvar. Snižuje riziko alergické reakce či podráždění a normalizuje funkci pokožky hlavy.

Všechny odstíny pokrývají všechny typy šedin se stejnou účinností: roztroušené šediny, šedé pramínky, vlasy barvy soli a pepře.

Šampóny na barvené vlasy

Šampóny pro prodloužení působení barvy. Unikátní složení Color&Soin® bohaté na rostlinné výtažky (z ženšenu, kořenů z lopuchu, slunečnicových semen a proteinů ze sóji) chrání vlasové pigmenty před vnějšími vlivy, vlasy jsou lesklejší a barva je uchována mnohem déle. S přihlédnutím na to, že tmavé barvy reagují jinak než světlé, nabízí značka Color&Soin® dvě mycí péče.

Šampón na tmavé vlasy

Obohacený o extrakty z ořechových listů, chrání vlasové pigmenty a zachovává intenzitu a sílu tmavých barev.

Šampón pro světle barvené vlasy

Tento šampón, obohacený o extrakty z heřmánku a citrónu chrání vlasové pigmenty a zachovává zářivost a barevnost světlých barev mnohem déle než ostatní šampóny.

Kondicioner na barvené vlasy

Aby se barvené vlasy leskly a byly zdravé, musejí se umývat a udržovat šetrně. Color&Soin kondicioner obsahuje výtažky slunečnice a tak prodlužuje dobu, po kterou budou Vaše vlasy lesklé s velmi intenzivní barvou.

Jednoduché barvení vlasů doma

Tak snadné barvení vlasů - stačí krabičku otevřít a začít. Krabička vlasových barev Color&Soin® obsahuje návod, dvě lahvičky, igelitové rukavice a sáček stabilizátoru vlasové barvy s kondicionérem. A to je vše potřebné k barvení vlasů, kromě plastového hřebenu, který určitě máte doma. A jde se na věc. Stačí lahvičky otevřít a obsah menší lahvičky nalít do větší. Lahvičku uzavřít a směs dobře protřepat. Pak už jen odšroubujete uzávěr aplikátoru, nasadíte rukavice a barvení vlasů začíná. Hřebenem udělejte pěšinku, barvu naneste ke kořínkům vlasů a prsty rozetřete. Vlasy se tak probarví od hlavy. Takto postupujte asi v 2-3 cm rozestupech. Zbylou barvu naneste rovnoměrně na vlasy a promnete.

Pokud se Vám stane, že se někde vlasovou barvou potřísníte, dejte oblečení ihned vyprat, jedině tak barvu většinou odstraníte. Pokud na oblečení zaschne, už se s ní nedá nic dělat. Barvu nechte působit 20 až 30 minut. Pak barvu důkladně opláchněte. Naneste šampón pro barvené vlasy a vlasy umyjte. Nakonec aplikujte stabilizátor, který nechte působit 2-5 min a opláchněte.

Vlasová barva Color&Soin® obsahuje množství výtažků z rostlinných proteinů, rostlinné a esenciální oleje, které dodávají vlasům pružnost a přirozený zdravý vzhled. Po umytí a ošetření nabarvených vlasů nechte vlasy volně uschnout, budou pak nádherně lesklé a pružné.