Plastičtí chirurgové se bojí stromu! Oprávněně!

Říkáte si, co je to za nesmysl? Proč by se plastičtí chirurgové měli bát nějakého stromu? Možná to zní podivně, ale je to holý fakt. Je zde totiž absolutní novinka, která může plastickým chirurgům odlákat zákazníky.

Strom proti vráskám

Ach, ty vrásky! S přibývajícími léty je jich stále více. Už se někdy bojíme pohlédnout do zrcadla, abychom nespatřili další nově vzniklá zbrázdění naší tváře. Také ten problém znáte? Také vás přibývající vrásky více a více zneklidňují? Proto byste nyní měli zpozornět, objevilo se totiž spolehlivé řešení! Řešení, kvůli němuž jsou naopak zneklidněni plastičtí chirurgové. Mají oprávněné obavy, že jim toto jednoduché řešení na vyhlazení vrásek odláká velkou část klientů. Co je to za řešení a čeho se plastičtí chirurgové vlastně bojí? Stromu! A ne ledajakého, ale afrického baobabu. Tajemství baobabového oleje, které dříve znali jen domorodí Afričané, se nyní dostává i k nám!

Tajemství ukryté v baobabu

Baobab. Velký majestátný strom. Jeden ze symbolů Afriky. Kdo by však dříve tušil, že se v něm skrývá jedno velké tajemství! Tím tajemstvím jsou překvapující účinky oleje z plodů baobabu. Plody baobabu jsou Afričany využívány k přípravě osvěžujícího nápoje, nahrazují jim zeleninu, slouží jako surovina k výrobě mýdla, získávají z něj vlákna pro tkaní textilií a košů. Domorodí Afričané také po staletí z plodů baobabu získávají olej, pro nějž nalézají rozmanité využití. Teprve relativně nedávno se toto africké tajemství dostalo až k nám. Odborníci potvrdili zkušenosti Afričanů, že baobabový olej má až šokující hydratační účinek na pleť!

Baobabový olej – to nejlepší pro vaši pleť

Trápí vás vrásky? Nasadili jste do boje s nimi hydratační krémy, nebo se dokonce chystáte využít služeb plastické chirurgie? Zapomeňte na to! Dostupným a účinným řešením je baobabový olej. Ten hravě strčí do kapsy všechny ostatní drahé hydratační krémy! Obsahuje obrovské množství vitamínů, antioxidantů, tříslovin, katechinů a flavonoidů. Tento koktejl účinných látek spolehlivě hydratuje pokožku, ale nemastí, čímž vyhlazuje vrásky. Dokáže navodit regeneraci poškozené, popraskané či vrásčité kůže. Má však také léčivé účinky na popáleniny, lupénku či ekzémy.

BAOBABOVÝ OLEJ ONLINE