Čaj hannasaki likviduje tuky

Není to jen tak obyčejný čaj. Detoxikuje, odbourává tuk a dává do rovnováhy životní energii jin a jang. A na jeden šálek potřebujeme jen čtvrt lžičky "červeného zlata".

Hannasaki - druh královského čajovníku

Japonsko, nadšení pro čaje všeobecně, přírodní medicína a zdraví jako samozřejmost, kterou je třeba chránit a podporovat. Není divu, že hannasaki pochází právě z této oblasti. Čaj hannasaki je zvláštním druhem čajovníku královského a jeho účinky se zabývá přírodní i klasická medicína. Mezi základní vlastnosti, kterých máme popíjením červeného čaje docílit, jsou obnovená vitalita, krása a zdraví. Uváděné účinky jsou velmi podobné se zeleným čajem v prášku sayonara, o kterém jsme se zmiňovali dříve. Při popíjení obou druhů se účinky dobře doplňují, protože je kazdý jiného složení a zaměřený na jinou oblast zdraví.

Tajemství jarního květu

Čaj hannasaki je lékem na civilizační choroby. Posiluje imunitu, má pročišťovací účinky, snižuje hladinu cholesterolu, mírní poruchy srdce, účinkuje na migrénu, potíže s potencí, zrakem, cukrovkou, astma i hemoroidy. Hannasaki má protirakovinné účinky, léčí poruchy menstruace a potíže během menopauzy. Působí na sennou rýmu, obsahuje spoustu minerálů a celý organismus uvádí do harmonie, což je základem zdraví. Navíc obsahuje přírodní selen a vitamín E.

Čaj hannasaki je však nejvíce znám jako účinný likvidátor tělesného tuku.

Čaj hannasaki zázračně likviduje tuky

Zdá se to neuvěřitelné, ale čajem hannasaki opravdu můžeme docílit nižší váhy a zbavit se pár centimetrů na objemu. Účinky čaje nejsou ledajaké, prošly testy na lékařských klinikách a statistické údaje ukazují zázračné hodnoty. Při popíjení čaje hannasaki dosáhli pacienti za pouhý měsíc snížení zhruba o 6 kg váhy, ti obéznější až o 13 kilogramů.

Účinky jsou postaveny na stimulaci slinných žláz, čímž podpoříme trávení a aktivujeme žaludeční enzymy. Popíjením urychlíme peristaltiku střev a celý metabolismus nabere na obrátkách.

Pijeme čaj hannasaki

Čajem hannasaki nejlépe nahradíme celý pitný režim. Připravuje se zcela jednoduše. Zhruba třetinu lžičky zalijeme 3 dl horké vody, zamícháme a necháme chvíli stát. Čaj pijeme ještě teplý, hned jak je teplota vyhovující. Protože je čaj hannasaki zásaditý, nesladíme jej, při přípravě používáme umělohmotnou lžičku, která bývá součástí balení.

Čaj hannasaki nakupujeme v celém balení, kde jsou 4 sáčky po 25 g. Sáčky lze v některých obchodech (racio, lékárny, internetové e-shopy) zakoupit i jednotlivě a cena je oproti jiným prostředkům podporující hubnutí zanedbatelná.

Nabídku čajů Hannasaki naleznete v naší nabídce.