Hotová jídla - Váš tajný společník na cestách a dovolených

Konečně prázdniny! Vytáhli jste mapu, nacpali do kufru všechny potřebné věci a srdce vám bije nadšením. Cestování a dovolené, to jehotovky ta nejkrásnější doba v roce, kdy prozkoumáváte nové kouty světa nebo se vracíte na oblíbená místa. Ale co jídlo? Nechce se vám strávit hodiny vařením, když můžete prožívat dobrodružství?

Pro to máme řešení! S našimi hotovými jídly se nebudete muset trápit hladem ani složitým vařením. Jsou to skvělí společníci pro vaše cestování a dovolené. Pohodlně si je můžete vzít s sebou, ať už jedete s karavanem, lodí nebo letadlem. Stačí jednoduše ohřát v horké vodě a máte jídlo hotovo.

Využití hotových jídel vám přinese nejen časovou úsporu, ale také zajištění chutné a kvalitní stravy. S naší širokou nabídkou od značek Hotovky a Expres menu si vyberete podle svých chutí a preferencí. Ať už si pochutnáte na lahodném domácím guláši nebo ochutnáte exotickou specialitu, naše hotová jídla vás potěší každým soustem. Pokud váš jídelníček vyžaduje stravu bezlepkovou i na vás jsme v nabídce mysleli.

Hotovky: Tradiční recepty, moderní technologie, zaručená kvalita na stůl

Jedno uklízení. Dvě vteřiny v mikrovlnce. A hotové jídlo na talíři. To je magie Hotovek – značky, která ovládá umění přinášet vám kvalitní sterilovaná hotová jídla. Ale počkejte, nejde jen o kouzlo, ale o pečlivě navržené recepty podle tradičních českých lahůdek, zaručeně kvalitních surovin od místních dodavatelů a nejmodernější technologii sterilace.

Co dělá Hotovky tak výjimečné? Kromě nadstandardních surovin se chlubí skvělou technologií sterilace, což jim umožňuje přijít na váš stůl bez použití jakýchkoli konzervantů. A víte co je úžasné? Mají trvanlivost až na dvě léta! Ano, dvě plné roky se můžete spolehnout na jejich čerstvost.

hotovky3Nemyslete si, že v nabídce najdete jen pár standardních variant. Hotovky mají na výběr více než 200 druhů! Co vás láká dnes? Hovězí, vepřové, drůbeží, nebo třeba bezmasé a bezlepkové lahůdky – vybírat můžete podle chuti. A tady je tajemství pro všechny cestovatele a příznivce pohodlného života: Hotovky nabízejí jedno i dvouporcové balení v praktických sáčcích, které se hodí do každého kufru. Už nikdy nebudete hladovět na cestách, v kanceláři, na chalupě nebo v horách. Hotovky se pyšní řadou výhod, které stojí za zmínku. Kromě prvotřídních surovin a bezkonkurenční trvanlivosti, procházejí každá várka důkladným ochutnáváním. To je důkaz, že kvalita je pro Hotovky na prvním místě.

Je to jednoduché – všude tam, kde nemáte čas nebo možnost vařit, Hotovky jsou tu pro vás. Skvělá volba pro restaurace, domácnosti, kanceláře, firmy, řidiče, školy, úřady, domovy seniorů, lyžařské zájezdy, rybáře a spoustu dalších. A co vaření? Není třeba složitých manévrů. Pohodlně si je ohřejte v mikrovlnce bez víčka, nebo si je připravte v hrnci či na pánvi. Snadné, rychlé a přitom tak chutné! Zkusíte je?

Bez vaření, bez starostí - objednejte si Expres Menu

Představte si, že jste na cestě, plánujete dovolenou nebo jen potřebujete rychlý a jednoduchý způsob, jak si pochutnat na české kuchyni bez zbytečného vaření. To je moment, kdy vstupuje do hry Expres menu - hotová sterilovaná jídla českého původu.hotovky1_1

Prostě si představte: už nemusíte zatěžovat sebe nebo své blízké vařením, protože toto jídlo je už kompletně připravené. Ať už jste na dovolené u moře nebo v horách, na jachtě nebo lodi, na chatě, ve společnosti dětí, seniorů nebo překvapujete návštěvu teplou večeří - Expres menu vás vždy zachrání.

Pak tu máme skvělou vlastnost - nemusíte si lámat hlavu s vařením ani s přiléváním vody. Tyto jídla nejsou dehydratovaná, takže stačí jednoduše sáček ohřát a rovnou servírovat. Bez stresu, bez ztráty času. Ohřátí je snadné - můžete použít vodní lázeň nebo rychlovarnou konvici. Jenom dejte pozor na mikrovlnnou troubu, protože obal obsahuje hliník. Nicméně i bez toho je prohřátí rychlé a zdravotně nezávadné.

A co trvanlivost? Expres menu v sáčku vydrží až 10 let, pokud dodržujete skladovací podmínky - temno, sucho a teplotu do 30°C. Takže nemusíte mít starosti s rychlým spotřebováním.

A co ještě vás přesvědčí? Všechny suroviny pocházejí od českých producentů, většinou regionálních, což dává jídlům Expres menu tu pravou chuť. A kdybyste toužili po něčem bezlepkovém, máte štěstí - všechna jídla Expres menu jsou bezlepková.
hotovky2

 

NÁŠ TIP: Inovativní řada výživově bohatých produktů Leader Outdoor

Navržená pro optimální podporu výkonu a vytrvalosti v náročném venkovním prostředí. Tyto produkty vznikly z cenných zkušeností spolupráce s armádními složkami – značka Leader dodává klíčové součásti operačních přídělů pro finské ozbrojené síly. Dehydrovaná kompletní jídla poskytují všechny nezbytné makronutrienty a jsou zabalená ve vodotěsném, odolném a lehkém obalu, který splňuje všechny požadavky moderního trekingu.

Cestování je doba, kdy si užíváte a sbíráte nezapomenutelné zážitky. A s našimi hotovými jídly nemusíte lámat hlavu nad jídlem, ale můžete se plně soustředit na radovánky a objevování nových kultur. Takže ať už míříte do hor, na pláž, do města nebo do divočiny, nezapomeňte si s sebou vzít naše hotové lahůdky a užijte si dokonalou dovolenou plnou chutí a radostí!