Trumf mezi vánočními dárky? Elixír mládí, zdraví a krásy!

_b_73himalyo-vanocni-darkovy-set-otevreny

Patříte mezi ty, kteří věčně tápou v široké nabídce vánočních dárků a stále nenacházejí ten pravý? Nejste si jistí, zda se trefíte do vkusu obdarovávaného nebo patříte k těm, kteří jsou neustále vytížení a na nákup dárků jim nezbývá čas?

Přinášíme skvělý tip na dárek, který vám doslova vytrhne trn z paty. Klasické vánoční starosti se stanou minulostí a vy si konečně užijete dobu adventu v poklidné sváteční atmosféře. Nadělte svým nejbližším do nového roku zdraví a energii!

Daruj Goji, daruješ zdraví

LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION obsahuje 100% přírodní produkty nejvyšší kvality. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Hodnotu dárku znásobí praktické doplňky určené pro uskladnění či přímou konzumaci Goji a bonus ve formě DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji přenese diváka na dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud pochází tento klenot tradiční čínské medicíny.

vanocni-darkovy-setGoji (kustovnice čínská) je mocný dar přírody. Velkou a nezastupitelnou roli hraje především v tradiční čínské medicíně. Je považována za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, imunitu, sílu i celkovou vitalitu. Hlavní filosofií tradiční čínské medicíny je harmonie, a to nejen tělesná, ale také duševní. „Jedině za předpokladu, že lidské tělo i mysl zůstanou v rovnováze, nepropukne žádná nemoc. Čím dál více lidí dává této filosofii za pravdu.  Základnou pro imunitu je trávící systém. Už proto by nám nemělo být lhostejné, co konzumujeme.

Nabídka Goji na českém trhu je poměrně bohatá. Spotřebitel tak ale lehce narazí na potravinu, která má svým původem, nevhodným skladováním či obsahem syntetických „aditiv“, negativní dopad na jeho zdraví. V obchodě se běžně setká s plody, které jsou sířené, nahořklé, tvrdé nebo mají nepřirozenou tmavou barvu. Dokonce i šťáva z Goji může mít mnoho podob. Takovým potravinám je třeba se vyhnout.

HIMALYO GOJI sušené plody EXCLUSIVE jsou zárukou čerstvého produktu. Plody pochází z ručních, výběrových sklizní. Vyznačují se nasládlou chutí. Jsou měkké, nesířené. Lze je poznat na první pohled. Mají neporušené slupky a stejnou velikost v balení.

HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% juice je vyroben z čerstvé, za studena lisované šťávy. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani jiné průmyslově dodávané přísady. Skleněná lahev dokáže navíc oproti plastovým lahvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu skladování.

Abyste poznali vy nebo vaši blízcí pozitivní účinky GOJI HIMALYO ORIGINAL, nebojte se je zařadit, do svého každodenního jídelníčku. Variabilita využití Goji v kuchyni je obrovská. Jako ingredienci, ji můžete přidávat téměř do všech sladkých, pečených i slaných pokrmů. Z Goji lze vytvořit lahodné nápoje, jako jsou smoothie, elixíry bohaté na vitamíny nebo čaje pro podporu imunity. Pro děti představují připravené pokrmy z Goji výbornou a zdravou alternativu průmyslově vyráběných nápojů či pamlsků.

LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION obsahuje:

 

himalyo-doza-vickoHimalyo Skleněná dóza

Skleněná dóza pro uchování HIMALYO GOJI sušených plodů EXCLUSIVE najde své uplatnění v každé domácnosti. Bambusové víčko obsahuje silikonové těsnění, které zaručí delší trvanlivost potraviny.

Díky elegantnímu tvaru misky a struktuře bambusového dřeva můžete mít dózu vystavenou kdekoli v interiéru.

Objem: 300 ml

Výška: 9,5 cm, průměr 15 cm

Materiál: sklo, bambus, silikon

Použití: pro všechny druhy potravin

Údržba: Bambusové víčko je opatřeno silikonovým těsněním, které lze odejmout. Životnost víčka prodloužíte ručním mytím. Sklo je vhodné do všech typů myček.

 
 
himalyo-panak-pruhledny

Himalyo Sklenička panák

Pomocí praktické skleněné odměrky si snadno připravíte denní dávku 100% Goji juice. Odborníci doporučují 25 ml pro každého, vyjma dětí do 3 let. Džus lze pít samotný, nebo z něj namíchat výborný nápoj.

Odměrka splní svůj účel také při ochutnávkách výjimečné šťávy na veletrzích, předváděcích akcích nebo v rámci prodeje.

Objem: 30 ml

 

 
 
 
 
 
himalyo-lzicka

 Himalyo Bambusová lžička

Zcela přírodní lžička je vyrobena z jednoho kusu bambusu. Na rozdíl od dřeva je bambus lehčí, pevnější a neabsorbuje vůně z jídel nebo mastnotu. Díky svým pozitivním vlastnostem se hodí pro každodenní použití.

Velikost: délka 15 cm

Použití: pro všechny druhy pokrmů (sušené plody, sypané čaje, zavařeniny, dezerty, bylinkové směsi, káva, koření, aj.).

Údržba: Nenechávejte lžičku dlouhodobě vystavenou vodě a jiným tekutinám. Životnost lžičky prodloužíte ručním mytím.

 

 himalyo-dvdDVD o Goji

Třiceti minutový dokument plný zajímavostí o nejprospěšnější rostlině světa. Poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji. Dokument byl natočen v provincii Ningxia, tedy v oblasti, ve které se pěstuje nejkvalitnější Goji na Zemi.

Délka: 30 minut

Zdroj: HIMALYO, oblast Čína

 

Dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION naleznete v naší nabídce.