Vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti jsme pozastavili platbu na dobírku. Ochrana přepravců je pro nás prioritou. Prosíme, dokončete svůj nákup pohodlně přes on-line platbu či bankovní převod. Děkujeme za pochopení.

Máte rádi kozí vitalitu a elán? My také! Proto jsme vsadili na kozí kolostrum.

Před pěti lety hledala zakladatelka značky Bioalis pomoc při řešení svých vážných zdravotních problémů. Našla ho v kozím kolostru. Problém byl jediný, v České republice bylo tehdy kozí kolostrum nesehnatelné. Rozhodla se ho tedy sama dovážet a nabídnout i ostatním. Dnes se díky tomuto rozhodnutí dostává kozí kolostrum do stále širšího povědomí a pomáhá mnoha lidem s jejich drobnými i vážnějšími zdravotními problémy.

Hlavní přínos kozího colostra neboli mleziva, lze spatřit zejména v podpoře imunitního systému, který se dnes stále častěji obrací proti svému hostiteli, lidskému tělu. Úkolem kozího colostra je navrátit celý systém do přirozené harmonie. Předpoklady k tomu má báječné, protože je silným zdrojem imunoglobulinů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Jeho síla tkví v tom, že je mateřským mlezivem kozy, které má za úkol předat kůzleti jen to nejlepší. Koza je navíc jedním z nejzdravějších zvířat na světě, které je maximálně odolné vůči nádorovým onemocněním.

Díky vysokým nárokům na kvalitu (viz níže) je dosaženo uchování maximálního množství účinných látek a eliminace těch, které by tam být v žádném případě neměly. Značka Bioalis se ale rozhodla jít ještě o kousek dál a drží si balení o mnohem vyšším objemu účinné látky než konkurence. Důvod je jednoduchý. Roste pozitivní dopad na uživatele colostra a jeho celková spokojenost. Navíc - na první pohled vyšší cena je při porovnání množství účinné látky v balení velice příznivá, a to lze rovněž označit za pozitivum této značky.

bioalis970x210

Kozí colostrum Bioalis pomáhá řešit zejména:

 • sníženou imunitu
 • bakteriální a virové infekce
 • alergie a astma
 • kožní problémy
 • diabetes
 • záněty v důsledku autoimunitních onemocnění
 • onemocnění zažívacího traktu
 • problémy kardiovaskulárního systému
 • mykózy
 • problematický metabolismus
 • kvalitu života onkologicky nemocných pacientů
 • regeneraci po chemoterapii a jiných metodách léčby nádorových onemocnění
 • Kvalita kozího colostra Bioalis:

Zde jsou velké rozdíly. Ten zcela zásadní tkví v čase dojení. Bioalis v tomto ohledu striktně dodržuje maximální hranici 12 hodin, protože pouze v intervalu 0 – 12 hodin od porodu lze produkt označit za skutečné kolostrum (mlezivo). Bohužel se vždy najdou tací, kteří v zájmu ekonomického prospěchu dojí i 24 nebo 48 hodin od porodu. V takovém případě však dochází k prudkému propadu obsahu účinných látek a zákazník kupuje spíše sušené kozí mléko. Rozdíl v kvalitě způsobují také kvalita pastvin a technologie zpracování. Zde se doporučuje pouze šetrná metoda sušením mrazem. Až při splnění všech výše řečených kritérií lze kolostrum prohlásit na vysoce kvalitní.

Kozí colostrum Biolas je také vhodné pro alergiky na kravské produkty:

Máte alergii na kravské mléko a chcete užívat colostrum? Kozí colostrum je pro Vás přesně to pravé. Kromě toho také užíváte colostrum, které je v porovnání s kravským tím respektovanějším.

Doporučené denní dávky:

Při užívání kozího colostra se doporučuje denní dávka 600 až 1 200 mg účinné látky u dospělých a 400 až 800 mg u dětí. To odpovídá 3 – 6 tobolkám u dospělých a 2 – 4 kapslím u dětí. Lze se však také setkat s doporučením 200 mg/den (1 tobolka) pro dospělého jedince, ale výsledný efekt je v takovém případě sporný.

Vybíráme z příběhů našich zákazníků:


Dobrý den,

v 18 letech mě trápilo akné, prodělala jsem i "sněžení" (pálení obličeje dusíkem - což nezůstalo bez drobných jizviček v obličeji), časem se přidaly i alergie, gynekologické a střevním obtíže. Od léta užívám kolostrum (2 kapse po ránu před jídlem - jinak to nestíhám ;-)) a musím říci, že se mi ulevilo. Při objednání kapslí Bioalis mi byla doporučena novinka - krém s kozím kolostrem Bioalis. A ačkoliv jsem po prvním otevření a "vůni kozy" byla trochu skeptická, tak teď ho používáme celá rodina. Již jsem i přiobjednávala. Mně okolí pochválilo zlepšení pleti, a syn (po přemlouvání si nechal natírat šupinatou a ztvrdlou kůži na loktech) má jemnější kůži na loktech a ani ho nesvědí.

Takže za nás mohu oba produkty doporučit.

Zdravím Iva (43) Plzeň

Dobrý den,

Tadeáš začal užívat Bioalis kozí colostrum v lednu 2016. Vždy byl velmi náchylný k nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. S nástupem do školky se tento stav ještě zhoršil. Byl nemocný 2x do měsíce a často užíval antibiotika. Horečky a onemocnění bylo vždy skoro na 14 dní absence ve školce, i nyní ve škole. Nyní mohu říci, že díky tomuto preparátu přečkal i pro něj vždy nejhorší období chřipek a přechod zima/jaro zvládl s jednou jedinou rýmou. A i průběh tohoto nachlazení byl velmi lehký a mírný. Jsem ráda, že jsem mohla tento přípravek vyzkoušet a rádi budeme pokračovat v jeho užívání i nadále.

S pozdravem,

Tobišková Kateřina

 

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí colostrum mám velice pozitivní zkušenosti. Jakmile jsem nejen já, ale i má celá rodina, začali využívat tuto přírodní látku, tak se nám zvýšila obranyschopnost. Mě osobně to pomohlo i při kožních problémech. Velmi jsme uvítali snížení frekvence různých onemocnění v případě sedmiletého chlapce. Jako doplněk stravy Bioalis funguje výborně. Nedovolím si říct žádné negativum.

S pozdravem,

Emil Kasarda

 

Dobrý den,

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci, pokud nemáte „hlídací babičku“. Dcera, 4 roky, trpí atopickým ekzémem a několika potravinovými alergiemi, takže její nástup do školky začaly krátce po nástupu provázet časté nemoci zejména respiračního charakteru. Měla jsem zkušenosti již s kolostrem kravským, ale dočetla jsem se, že kozí kolostrum je několikanásobně účinnější a rozhodla jsem se ho zkusit. A z našeho pohledu musím s tímto názorem souhlasit. Máme za sebou 2 měsíce užívání a neříkám, že by dcera přestala být úplně nemocná, ale rozhodně je to méně často a hlavně, průběh nemoci je s každou další mírnější a časové rozestupy mezi nimi delší. Tudíž to, co jsme dřív léčily dva týdny, tak teď zvládáme v pohodě do týdne bez prokašlaných nocí, kdy jsme často spaly jen pár hodin. Takže pokud jde o nás, rozhodně doporučujeme! A pokud se vám zdá cena příliš vysoká, zamyslete se, kolik bezděčně utratíte za věci, bez kterých se dá v pohodě žít. My rozhodně přebytkem netrpíme, ale na tyto věci se vždycky nějaké „fondy“ najdou :)

Jarka Kociánová

 

Dobrý den.

Jako malá holka jsem byla často u babičky, která chovala kozu a kozí mléko přidávala do každého jídla. Já ho odmítala, vždycky jsem poznala, že je to kozí mléko a ne kravské. Uteklo pár let, narodily se nám děti a začaly nás trápit chřipky. U dcery byly nemoci velmi časté s vysokými teplotami. A když jsem onemocněla i já a musela jsem na operaci prsu, tak jsem hledala cokoli, abych byla zase zdravá. Manžel jezdil na kozí farmu pro čerstvé kozí mléko a já jediná jsem ho nepila. A jednoho dne mi dovezl kozí colostrum v kapslích a já ho začala používat, v krátké době jsem se začala cítit lépe a tak jsem začala dávat colostrum i dětem a od té doby je u nás doma veseleji, jsme zdravější a více v pohodě. Neutrácíme v lékárnách spousty peněz a užíváme si každý den. Moc děkuji všem, kteří mi předali informace o kozím colostru. I já dále předávám svým zákaznicím své zkušenosti s tímto výrobkem.

Přeji všem hodně zdravíčka naše zdravější Exnerovic bandička.

 

Dobrý den,

rád bych se podělil o svůj příběh s kolostrem, pro mě ohromným darem přírody. V roce 2010 jsem onemocněl karcinomem prostaty s metastázemi v páteři. Díky okamžité a účinné léčbě v Masarykově onkologickém ústavu mě onkomarkry snížily ze 119 na 0,4. Což je úspěch jako hrom.

Po 3,5 roku mě markry začaly opět stoupat, přesto, že jsem se pravidelně a poctivě léčil. Můj onkolog (mimo jiné uznávaná kapacita v oboru a velmi dobrý člověk) na mé otázky ohledně alternativní léčby odpovídal: „ Kozí sýr a hudba “. Začal jsem jezdit na Slovensko na kozí farmu, kde se kozy pasou na loukách a na kraji lesa. Na jaře mě paní farmářka dala 1,5 l kozího kolostra a moje markry klesly. To bylo radosti. Ale po čase začaly znovu stoupat. Čerstvé kolostrum je jen několik dní, kdy se rodí kůzlata. Do konce léta moje onkomarkry stouply na 10 a začalo se uvažovat o chemoterapii. Objevil jsem na netu kozí kolostrum v tobolkách za přijatelnou cenu. Po telefonátu s velice milou paní Alicí, jsem začal užívat 3 tobolky ráno a 3 večer. Po kontrole na MOÚ jsme zjistili, že se nárůst markrů zastavil, ba dokonce mírně klesly. Životní energie naopak velmi stoupla.

 

Jirka

Banner-468x60-NOVY-modry

Produkty značky Bioalis naleznete v naší nabídce:

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.