Máte rádi kozí vitalitu a elán? My také! Proto jsme vsadili na kozí kolostrum.

kozi-kolostrum1Před pěti lety hledala zakladatelka značky Bioalis pomoc při řešení svých vážných zdravotních problémů. Našla ho v kozím kolostru. Problém byl jediný, v České republice bylo tehdy kozí kolostrum nesehnatelné. Rozhodla se ho tedy sama dovážet a nabídnout i ostatním. Dnes se díky tomuto rozhodnutí dostává kozí kolostrum do stále širšího povědomí a pomáhá mnoha lidem s jejich drobnými i vážnějšími zdravotními problémy.

Hlavní přínos kozího colostra neboli mleziva, lze spatřit zejména v podpoře imunitního systému, který se dnes stále častěji obrací proti svému hostiteli, lidskému tělu. Úkolem kozího colostra je navrátit celý systém do přirozené harmonie. Předpoklady k tomu má báječné, protože je silným zdrojem imunoglobulinů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Jeho síla tkví v tom, že je mateřským mlezivem kozy, které má za úkol předat kůzleti jen to nejlepší. Koza je navíc jedním z nejzdravějších zvířat na světě, které je maximálně odolné vůči nádorovým onemocněním.

Díky vysokým nárokům na kvalitu (viz níže) je dosaženo uchování maximálního množství účinných látek a eliminace těch, které by tam být v žádném případě neměly. Značka Bioalis se ale rozhodla jít ještě o kousek dál a drží si balení o mnohem vyšším objemu účinné látky než konkurence. Důvod je jednoduchý. Roste pozitivní dopad na uživatele colostra a jeho celková spokojenost. Navíc - na první pohled vyšší cena je při porovnání množství účinné látky v balení velice příznivá, a to lze rovněž označit za pozitivum této značky.

Kvalita kozího colostra Bioalis

kozi-kolostrum2Zde jsou velké rozdíly. Ten zcela zásadní tkví v čase dojení. Bioalis v tomto ohledu striktně dodržuje maximální hranici 12 hodin, protože pouze v intervalu 0 – 12 hodin od porodu lze produkt označit za skutečné kolostrum (mlezivo). Bohužel se vždy najdou tací, kteří v zájmu ekonomického prospěchu dojí i 24 nebo 48 hodin od porodu. V takovém případě však dochází k prudkému propadu obsahu účinných látek a zákazník kupuje spíše sušené kozí mléko. Rozdíl v kvalitě způsobují také kvalita pastvin a technologie zpracování. Zde se doporučuje pouze šetrná metoda sušením mrazem. Až při splnění všech výše řečených kritérií lze kolostrum prohlásit na vysoce kvalitní.

Kozí colostrum Biolas je také vhodné pro alergiky na kravské produkty:

Máte alergii na kravské mléko a chcete užívat colostrum? Kozí colostrum je pro Vás přesně to pravé. Kromě toho také užíváte colostrum, které je v porovnání s kravským tím respektovanějším.

Doporučené dávkování

Při užívání kozího colostra se doporučuje denní dávka 600 až 1 200 mg účinné látky u dospělých a 400 až 800 mg u dětí. To odpovídá 3 – 6 tobolkám u dospělých a 2 – 4 kapslím u dětí. Lze se však také setkat s doporučením 200 mg/den (1 tobolka) pro dospělého jedince, ale výsledný efekt je v takovém případě sporný.

Vybíráme z příběhů našich zákazníků:

Dobrý den,

v 18 letech mě trápilo akné, prodělala jsem i "sněžení" (pálení obličeje dusíkem - což nezůstalo bez drobných jizviček v obličeji), časem se přidaly i alergie, gynekologické a střevním obtíže. Od léta užívám kolostrum (2 kapse po ránu před jídlem - jinak to nestíhám ;-)) a musím říci, že se mi ulevilo. Při objednání kapslí Bioalis mi byla doporučena novinka - krém s kozím kolostrem Bioalis. A ačkoliv jsem po prvním otevření a "vůni kozy" byla trochu skeptická, tak teď ho používáme celá rodina. Již jsem i přiobjednávala. Mně okolí pochválilo zlepšení pleti, a syn (po přemlouvání si nechal natírat šupinatou a ztvrdlou kůži na loktech) má jemnější kůži na loktech a ani ho nesvědí.

Takže za nás mohu oba produkty doporučit.

Zdravím Iva (43) Plzeň

Dobrý den,

Tadeáš začal užívat Bioalis kozí colostrum v lednu 2016. Vždy byl velmi náchylný k nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích. S nástupem do školky se tento stav ještě zhoršil. Byl nemocný 2x do měsíce a často užíval antibiotika. Horečky a onemocnění bylo vždy skoro na 14 dní absence ve školce, i nyní ve škole. Nyní mohu říci, že díky tomuto preparátu přečkal i pro něj vždy nejhorší období chřipek a přechod zima/jaro zvládl s jednou jedinou rýmou. A i průběh tohoto nachlazení byl velmi lehký a mírný. Jsem ráda, že jsem mohla tento přípravek vyzkoušet a rádi budeme pokračovat v jeho užívání i nadále.

S pozdravem,

Tobišková Kateřina

 

Dobrý den,

s produktem Bioalis kozí colostrum mám velice pozitivní zkušenosti. Jakmile jsem nejen já, ale i má celá rodina, začali využívat tuto přírodní látku, tak se nám zvýšila obranyschopnost. Mě osobně to pomohlo i při kožních problémech. Velmi jsme uvítali snížení frekvence různých onemocnění v případě sedmiletého chlapce. Jako doplněk stravy Bioalis funguje výborně. Nedovolím si říct žádné negativum.

S pozdravem,

Emil Kasarda

 

Dobrý den,

Ráda bych přidala náš příběh, který bude třeba inspirací pro další maminky, které mají doma školkové děti, které domů nosí neustále nějaké nemoci, a proto je pak celkem těžké najít si normální práci, pokud nemáte „hlídací babičku“. Dcera, 4 roky, trpí atopickým ekzémem a několika potravinovými alergiemi, takže její nástup do školky začaly krátce po nástupu provázet časté nemoci zejména respiračního charakteru. Měla jsem zkušenosti již s kolostrem kravským, ale dočetla jsem se, že kozí kolostrum je několikanásobně účinnější a rozhodla jsem se ho zkusit. A z našeho pohledu musím s tímto názorem souhlasit. Máme za sebou 2 měsíce užívání a neříkám, že by dcera přestala být úplně nemocná, ale rozhodně je to méně často a hlavně, průběh nemoci je s každou další mírnější a časové rozestupy mezi nimi delší. Tudíž to, co jsme dřív léčily dva týdny, tak teď zvládáme v pohodě do týdne bez prokašlaných nocí, kdy jsme často spaly jen pár hodin. Takže pokud jde o nás, rozhodně doporučujeme! A pokud se vám zdá cena příliš vysoká, zamyslete se, kolik bezděčně utratíte za věci, bez kterých se dá v pohodě žít. My rozhodně přebytkem netrpíme, ale na tyto věci se vždycky nějaké „fondy“ najdou :)

Jarka Kociánová

 

Dobrý den.

Jako malá holka jsem byla často u babičky, která chovala kozu a kozí mléko přidávala do každého jídla. Já ho odmítala, vždycky jsem poznala, že je to kozí mléko a ne kravské. Uteklo pár let, narodily se nám děti a začaly nás trápit chřipky. U dcery byly nemoci velmi časté s vysokými teplotami. A když jsem onemocněla i já a musela jsem na operaci prsu, tak jsem hledala cokoli, abych byla zase zdravá. Manžel jezdil na kozí farmu pro čerstvé kozí mléko a já jediná jsem ho nepila. A jednoho dne mi dovezl kozí colostrum v kapslích a já ho začala používat, v krátké době jsem se začala cítit lépe a tak jsem začala dávat colostrum i dětem a od té doby je u nás doma veseleji, jsme zdravější a více v pohodě. Neutrácíme v lékárnách spousty peněz a užíváme si každý den. Moc děkuji všem, kteří mi předali informace o kozím colostru. I já dále předávám svým zákaznicím své zkušenosti s tímto výrobkem.

Přeji všem hodně zdravíčka naše zdravější Exnerovic bandička.

 

Dobrý den,

rád bych se podělil o svůj příběh s kolostrem, pro mě ohromným darem přírody. V roce 2010 jsem onemocněl karcinomem prostaty s metastázemi v páteři. Díky okamžité a účinné léčbě v Masarykově onkologickém ústavu mě onkomarkry snížily ze 119 na 0,4. Což je úspěch jako hrom.

Po 3,5 roku mě markry začaly opět stoupat, přesto, že jsem se pravidelně a poctivě léčil. Můj onkolog (mimo jiné uznávaná kapacita v oboru a velmi dobrý člověk) na mé otázky ohledně alternativní léčby odpovídal: „ Kozí sýr a hudba “. Začal jsem jezdit na Slovensko na kozí farmu, kde se kozy pasou na loukách a na kraji lesa. Na jaře mě paní farmářka dala 1,5 l kozího kolostra a moje markry klesly. To bylo radosti. Ale po čase začaly znovu stoupat. Čerstvé kolostrum je jen několik dní, kdy se rodí kůzlata. Do konce léta moje onkomarkry stouply na 10 a začalo se uvažovat o chemoterapii. Objevil jsem na netu kozí kolostrum v tobolkách za přijatelnou cenu. Po telefonátu s velice milou paní Alicí, jsem začal užívat 3 tobolky ráno a 3 večer. Po kontrole na MOÚ jsme zjistili, že se nárůst markrů zastavil, ba dokonce mírně klesly. Životní energie naopak velmi stoupla.

 kozi-kolostrum

Jirka

Dobrý den,

kolostrum užíváme v malých dávkách / jednu tobolku denně / celoročně neb obě děti / věk 10 a 6 let /, které máme s partnerem v péči nebyly kojené a jako prevence mne kozí kolostrum velmi oslovilo. V případě, že se nám vyskytnou drobná nachlazení zvýšíme na 2-3 tobolky denně, takto nám úplně postačí k potlačení projevů již v počátcích.

 S těmito zkušenostmi doporučuji Kolostrum i známým :-)

- Kamarádka trpěla nachlazeními každoročně v období chřipek již na podzim po doužívání jednoho balení zjistila, že se jí v zimě žádné nachlazení neobjevilo ba navíc má více energie a opět se pustila do sportování...Kolostrum si objednává vždy na podzim:-)

- další známé jsem doporučila u dcerky na atopický ekzém neb kozí produkty jsou pro alergiky vítané objednává si u Vás již sama a kolostrum užívají pravidelně také v denních dávkách 1-2 tobolky/ denně, ba co víc koza jako jedno z mála zvířat neonemocní rakovinou a její produkty se proto u onkologické léčky doporučují.

- Kamarád si po srdeční operaci Bypassu preventivně objednává kolostrum také pravidelně u Vás již sám, užívá 2 tobolky denně a za 5 let od operace neprodělal žádné nachlazení.

Mnohokrát děkujeme, přejeme mnoho dobrých zkušeností, spokojených klientů a jsme s pozdravem :-)

                                                                                                                                                                                             Renata B.

 

Za nas mozem iba doporucit. Jedno z najlepsich co sme skusili cela rodina a uz sme pri nom zostali. Od jesene ho berieme vzdy preventivne a musim povedat, ze sa nam krasne vyhybaju nachladenia a to ho berieme tretim rokom. Davam ho aj dcerke 1,5r a za nas velka spokojnost a navyse jej hrozne chuti.

 

                                                                                                                                                                                 Katarina Hrindová

 

Dobrý den,

kozí kolostrum jsem začala objednávat před víc jak třemi lety. Můj starší syn býval od útlého věku často nemocný (rýma, kašel... kašel byl až chronický od podzimu do jara bez zlepšení), tak jsem na radu lékařky postupně zkoušela hlívu ústřičnou, imunoglukan, kravské kolostrum. Protože i při dlouhodobém užívaní nebyla u kluka žádná změna, hledala jsem na internetu něco, co by mohlo imunitu dítěte posílit. Našla jsem kozí kolostrum, tak jsem si říkala, že už jsme zkusili všechno možné, tak proč nezkusit i toto. Po půlročním užívaní se pomalu začal kašel zlepšovat a kluk nebyl už tak často nemocný. Kolostrum jsem začala objednávat pravidelně a objednávám ho pořád. Dávám ho obou mým synům a můžu říct, že jsou nemocní jenom výjimečně. Když i já cítím, že na mě něco leze, taky si nasadím několika denní dávkování a většinou nemoc odezní po pár dnech, nebo se nerozvine vůbec. Kolostrum jsem doporučila i bratrovi pro jeho dceru, která je silná alergička. Po užívaní kolostra se její alergie pomalu zlepšují a pomáhají ji překonat nemoci, které měla skoro pořád.

Děkuji za to, že jste na trhu a doufám, že ještě dlouho budete.

                                        Blanka Č.

Dobrý den,

celá naše rodina už delší dobu užívá kozí kolostrum. Musím konstatovat, že předtím jsme byli často nemocní - dýchací cesty, záněty, atd. Před nějakou dobou jsme si pořídili kočky a měla jsem pocit, že je nebudeme doma moct mít. Začala jsem kýchat, pálily mě oči, zkrátka všechny nepříjemné projevy alergie. V tomto období jsme začali s kolostrem a postupně vymizely všechny alergické projevy. Takže mazlíčci mohli zůstat a když se u nich projevil nějaký problém, zkusili jsme kolostrum dávat i jim a často nemuseli k veterináři. Je pravda, že užíváme nejen kolostrum, ale i jiné přípravky a snažíme se o celkově zdravější životní styl. Na druhou stranu až teprve po kolostru právě zmíněné neduhy ustoupily opravdu citelně a nebýváme nemocní. A když už přece někdy, léčení je rychlejší a průběh nemoci celkově lehčí. Toto píši kvůli lidem, kteří si myslí, že můžou žít a stravovat se jak chtějí a pak přijde zázrak v podobě kolostra nebo něčeho jiného a oni budou vyléčeni. Tak to prostě nefunguje. Nepopírám, že i u lidí, kteří žijí nezdravě se kolostrum pozitivně neprojeví, (jeho účinky jsou opravdu velmi dobré), ale projevily by se víc, kdyby místo do cigaret člověk investoval do kolostra a dělal to dlouhodobě. :-) Byly přípravky, u kterých jsem si říkala, jestli peníze, které jsme do nich investovali nebyly zbytečné. Ale v případě kozího kolostra to tak skutečně není. Ať už ho užíváte kratší nebo o to víc, delší dobu.

                                                                                                                                                                                                    Pavla

Dobrý den,

KOZÍ KOLOSTRUM mi neskutečně pomáhá při zdravotních problémech. Jsem onkologická pacientka a beru Kolostrum i během chemoterapie a cítím se dobře. Od dětství mám problém s kůží a ta se taky zlepšila při užívání produktu. Funguje na 150 %. Budu si objednávat dál a s radostí.....  Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.

                                                                                                                                                          Daniela K.

Dobrý den,

kozí kolostrum užíváme celá rodina v případě jakéhokoliv onemocnění a to i ve vyšších dávkách 3x5 kapslí 2-3 dny a postupně snižujeme. Neužíváme preventivně. Musím říci, že např. loni jsme se díky kolostru dostali za 3 dny z chřipky a žádné další léky neužíváme.

 Lea M.

Zdravím Vás,

je to už několik let, co moje maminka onemocněla rakovinou žaludku s metastázemi do jater. Její šance na přežití této zákeřné choroby byly velmi mizivé. Během léčby - chemoterapie včetně léčby biologické jsem narazila na jednu výbornou doktorku, která mi jako doplněk stravy doporučila právě kozí kolostrum od této společnosti. Upozornila mě, že to není lék, ale jako doplněk stravy velmi pozitivně vnímaný lidmi s touto nemocí. V době, kdy ho máma začala užívat měla sotva 40 kg. Měla jsem problém do ní dostat jakékoliv jídlo. Verdikt lékařů zněl - musíme skončit s chemoterapií, jinak ji to zlikviduje. Biologická léčba stále pokračovala v té době již s pravidelným užíváním kozího kolostra. Máma začala normálně jist, během 6 až 8 měsíců přibrala krásných 25 kg, a i když svou léčbu vzdala, jelikož závěrečný verdikt lékařů zněl - léčba bude do konce života, hlavní nádor nelze operovat, máma žije, daří se jí skvěle, jí normálně a opravdu jí chutná a věřím, že kromě změny životních postojů, má velkou úlohu právě kozí kolostrum. Jsou to tři roky od ukončení léčby, kdy žije plnohodnotným způsobem života. Děkuju Bohu a díky těm, kteří dokáží z přírody vzít to nejlepší, a za to považuji i kozí kolostrum. Stejně tak jsem kozí kolostrum dala kamarádce s rakovinou prsu, a daří se ji skvěle, léčba ukončena, a dokonce plánuje miminko. Děkuji také paní Monhartové za její skvělý přístup, neboť mi v počátcích poskytla veškeré informace.

J. Paluchová

Dobrý den,

Dva roky pracuji jako učitelka v mateřské škole, a to je místo, kde se učitel setkává s různými bacily, chorobami, infekcemi apod., co velmi oslabuje organizmus a imunitu. Hlavně v prvních letech, než si organizmus zvykne. První měsíce v práci jsem byla pořád nemocná, prošla jsem si zápalem dýchacích cest, chřipkami, ztrátou hlasu a cítila jsem se často slabá a už i bezmocná. Od doby, co jsem začala užívat Kozí Kolostrum Bioalis, přestala jsem být nemocná a mohu s klidem vykonávat svou práci v MŠ. Všude kolem mě se nacházejí nemocné, smrkající, kýchající děti i dospělí, ale moje imunita nabrala síly a je odolná vůči sezónním nemocem. Kolostrum je opravdu poklad.

Agata 26

 

Banner-468x60-NOVY-modry

Produkty značky Bioalis naleznete v naší nabídce: