Feel Eco - první české prací prostředky s unijní ekoznačkou

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel Eco je toho důkazem.

Feel Eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i přísný ekologický certifikát Evropské Unie – Ecolabel, jenž výrobce pro své produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel Eco není testovaný na zvířatech.

Při rozhodování o koupi prostředků do domácnosti je jedním z kritérií samozřejmě také cena produktu. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak déle vydrží a tím ušetří vaší peněžence další zbytečné výdaje. Vždyť už i naše babičky říkaly: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ a v tomto případě to platí dvojnásob.

Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají tisíce spokojených zákazníků. Nechte se strhnout kvalitou produktů Feel Eco, kterou podtrhuje jejich líbivý a praktický design oceněný bronzovou medailí ve světové soutěži WorldStar for Packaging v konkurenci produktů z celého světa.

Feel Eco je srdcová záležitost!

Ručíme za to!

 • feel eco produkty se vyrábí ze surovin, které jsou z obnovitelných zdrojů a jsou snadno biologicky odbouratelné.
 • Receptury feel eco nebyly testovány na zvířatech.
 • Všechny prostředky feel eco jsou kvalitní a vysoce účinné. Účinnosti produktů jsou ověřeny testy ve státní akreditované laboratoři ZÚLP v Českých Budějovicích a jsou srovnávány s dalšími špičkovými produkty na trhu.
 • Ekologické prostředky feel eco jsou koncentrovanější. Obsahují vyšší obsah účinných a přitom ekologicky šetrných složek. Proto můžete dávkovat menší množství.
 • Prostředky feel eco jsou velmi účinné dokonce již při nízkých teplotách - pomáháme tak šetřit náklady na elektrickou energii.
 • Prací prášky a prací gely feel eco obsahují složky, které dostatečně změkčí vodu a zabraňují tak vzniku vodního kamene.
 • Vysoká účinnost pracích prostředků feel eco umožňuje vynechat předpírku. Šetříte tím své náklady za vodu (až 33%) a za elektrickou energii (až 20%).
 • Jedním ze základních kritérií, které sledují dopad produktu na životní prostředí je tzv. biologická odbouratelnost (biodegradabilita).
 • Nezávislé testy pracího prostředku feel eco ukázaly, že 70% všech jeho složek se v odpadních vodách zcela rozloží již po 28 dnech.
 • Obaly pracího prášku feel eco a soli do myčky feel eco jsou vyrobeny z recyklovaného papíru (80%) a jsou znovu plně recyklovatelné.
 • Ostatní obaly feel eco prostředků jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu (HDPE).
  ekologie

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, tvar a materiál použitých obalů, vysoká odbouratelnost výsledného produktu v přírodě – to vše odpovídá vysokému standardu, který jsme si pro feel eco produkty nejprve sami stanovili, a který potvrzuje také přísný certifikát Ecolabel na našich produktech.

ekonomika

Všechny naše feel eco výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti výrobku.  V pracích prostředcích doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již  od 30°C, tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.

efektivita

Feel eco výrobky si zakládají na dokonalé účinnosti a efektivitě. Díky speciálně vyvinutým recepturám tak dávkujete menší množství výrobku s efektivními čisticími účinky. Zjistěte sami, že u feel eco výrobků opravdu „málo znamená více“!

etika

V naší společnosti si zakládáme na hodnotách jako je respekt a morálka. Podle toho se chováme také k našim zákazníkům. Naše produkty feel eco nikdy netestujeme na zvířatech, což se slučuje s našimi hodnotami.

emoce

Nechte se oslovit výjimečností designu výrobků feel eco. Vyzkoušejte praktická balení, která jsou jednoduchá a uživatelsky příjemná, ale zároveň také velmi líbivá. Feel eco produkty jsou totiž vyvinuty pro naše zákazníky. Feel eco … je věc srdce!

Balení feel eco pracího prášku získalo po národním ocenění za Obal roku také prestižní ocenění v kategorii Sustainability Award ve světové soutěži WorldStar for Packaging, V této soutěži se mimo jiné zohledňují aspekty jako ochrana produktu, uživatelsky příjemný obal, úspora nákladu za obal, grafický design a kvalita samotného produktu. Ovšem největším oceněním pro nás a naše produkty je spokojený a vracející se zákazník.

Produkty značky FeelEco naleznete v naší nabídce.