Ryor Arganový olej

Arganový olej neboli ,,marocké zlato“  je jedním z nejdražších a nejvzácnějších olejů na světě.  Arganový olej se lisuje z plodů stromu Argánie trnité, a to pouze v jedné oblasti na celém světě – v jihozápadní části Maroka. To omezuje produkci oleje a navyšuje jeho cenu.

Arganový olej obsahuje dvojnásobné množství antioxidačních látek než běžně používaný olivový olej. Arganový olej má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E,  skvalenu a dalších kosmeticky i výživově významných látek, které chrání pokožku před poškozením. Pokožka bude po použití svěží, hydratovaná, vypnutá a vrásky budou redukované.

Arganový olej je velmi dobře snášen a přijímán pokožkou celého těla. Arganový olej je vhodný i pro ošetření vlasů, kdy zlepšuje jejich strukturu a dochází k regeneraci, obzvláště u roztřepených konečků. Řada Arganový olej má široký rozsah a je vhodná pro všechny věkové kategorie i typy pleti včetně citlivé.

Další informace o Arganové řadě od Ryoru a o použití jednotlivých pruduktů naleznete v článku Arganový olej neboli marocké zlato.

Produkty Arganové řady získaly ocenění BEPPA - Výrobek dobré kvality.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1