Maca - atraktivnější a levnější!

Maku dovážíme přímo z Peru. Známe přesný původ, kvalitu i technologii zpracování. Náš dodavatel sám maku pěstuje na vlastních polích a poté ji sám zpracovává tzn. zasadí, vypěstuje, zpracuje – má plnou kontrolu nad kvalitou svého produktu a to se nám líbí.

Tak jsme se konečně dočkali naší čerstvé dodávky Maky z Peru. Hurá !:-). Díky již zklidněné situaci v Peru jsme vyjednali lepší cenu než byla a proto ji zlevňujeme o 30 kč na 100g balení v prášku. Navíc jsme ji ještě vylepšili tím, že je namíchananá ze všech 3 druhů maky které jsou: žlutá, červená, černá. K tomuto nápadu jste nás (díky Vám ) přivedli právě Vy, když jste se tázali, kterou že my to máme. Měli jsme vždycky žlutou, ale údajně červená je výborná na zpevnění kostí, plodnost a lepší sexualní výkon a ta černá je údajně výborná na zlepšení paměti a lepší kondici. 

Napadlo nás objednat všechny 3 druhy maky a namíchat je dohromady, aby to byla prostě SUPER MAKA  - v našem sortimentu ji najdete jako Maca Tricolor. Tato speciální směs je obsažena i v našich mixech - Guarana+Maca, Kotvičník+Maca, Macacao.

Jsou to již 2 roky, kdy ziskuchtiví obchodníci z Číny chtěli veškerou maku z Peru vyvést do Číny, tam ji zasadit a potom s velkým profitem prodávat do světa (tato situace způsobila dramatický nárust cen maky). Naštěstí peruánská vláda pochopila, že by tímto jednorázovým prodejem mohla přijít o svůj národní produkt a posléze to čínským obchodníkům zatrhla.

Potenciál maky v dnešní době je úžasný díky tomu že obsahuje velké množství minerálů - vápník, železo, měď, zinek, hořčík, draslík, sodík, jód, vitamínů - A, B1, B2, B6, C, E, mastné kyseliny a aminokyseliny (kyselina linolenová, palmitinová, oleinová, laurová, stearová).

My sami máme maku moc rádi a užíváme ji v hojném množství samotnou nebo taky namíchanou s guaranou (ideální kombinace) nebo s kotvičníkem (taky super účinek) .

Tak vidíte, i v dnešní době jde vylepšit, zkvalitnit produkt a ještě ho zlevnit :-). Věříme, že Vás tato pozitivní zpráva potěšila a udělala radost.