Eyelash Booster - okouzlující řasy na dosah!

EyelashBooster_oci

Dlouhé a husté tmavé řasy patří již odpradávna mezi jedny z hlavních atributů ženské krásy a  jak řekla Coco Chanel „Ženskou přirozeností je být krásná“.

Nedostatečný růst řas či jejich vypadávání můžou v nejčastějších případech zapříčiňovat například nevyvážená strava a nedostatek vitaminů a minerálních látek, psychický tlak, kterému jsme často vystaveni nebo hormonální změny. Mezi závažnější příčiny vypadávání řas patří nemoci, jako jsou alopecie nebo madaróza.  

Pokud řasy rostou hojně, ale často se lámou, bývá důvodem buď nedostatečná péče o oční okolí, nebo používání nevhodné kosmetiky a nešetrná manipulace s pomůckami jako jsou kleštičky na řasy.  

Kvalita řas klesá bohužel i s věkem – po čtyřicítce se cyklus růstu řas snižuje. Řasy tak již nedosahují své původní délky, vypadané řasy dorůstají pomaleji, ne všechny jsou obnoveny a jejich pigment ztrácí na intenzitě.

Řešením výše zmíněných obtíží s řasami bývá aplikace řas umělých nebo prodloužení a doplnění řas v kosmetických salonech. Tato pomoc je bohužel jen krátkodobá a finančně náročná.

Proto jsme pro Vás vytvořili dostupné, trvale udržitelné a dlouhotrvající medicínské řešení!

eyelash_booster_elixir_1

Eyelash Booster – Elixír pro stimulaci řas. Pro řasy objemnější, hustší a delší. Nová a snadná cesta k dech beroucím řasám.

Eyelash Booster stimuluje růst řas a redukuje jejich ztrátu posílením kořínků. Zvyšuje počet řas, dělá je objemnějšími. Dodává řasám zdravější a zářivější vzhled a zintenzivňuje jejich pigmentaci.

Mezi účinné látky Eyelash Boosteru patří kofein stimulující cyklus růstu řas a kyselina hyaluronová, která pokožce poskytuje vlhkost, zatímco činí řasy pružnějšími a na první pohled zdravějšími. Také podporuje jejich regeneraci. Nezbytnou ingrediencí je Arginin, zlepšující transport minerálů a vitamínů a s příznivým účinkem na růst řas a jejich kořínky. Panthenol poskytuje řasovým folikulům vlhkost, jemně pečuje a zklidňuje citlivou pokožku očního víčka.

Klíčovou a unikátní složkou přípravku je Booster aktiv-komplex INCI: Biotinoyl Tripeptide-1 sestávající z komplementárních účinných látek a tripeptidu, který se váže s biotinem. Stimuluje růst řas, ale také je posiluje doslova od kořínků.

 

Studie s analýzou a měřeními růstu řas a průměru potvrdila: „silnější, delší řasy během 15 dnů“.

eyelash_booster_pred_a_po

Studie se zúčastnilo 30 testovaných osob, které používaly přípravek Eyelash Booster 1x denně po dobu 30 dnů.

Při hodnocení měření po 15 a 30 dnech se hodnotil účinek našeho přípravku v těchto kategoriích: délka (růst řas), průměr (zahrnující míru objemu), posilující a pečující účinek, prevence ztráty řas.

EyelashBooster_studie

Eyelash Booster je dostupný v balení 2,7 ml (balení na 3-5 měsíců) a používá se jednou denně pomocí aplikátoru jako linka k řasám. Pro dosažení maximálního potenciálního růstu řas by měl být výrobek aplikován po dobu 2-3 měsíců. První pozitivní změny můžeme zaznamenat již po 15-30 dnech.

EyelashBoosterOCI