Zářivý úsměv snadno a bezpečně s výrobky iWhite Instant!

Někteří lidé mají tmavší zuby už od přírody. I když se ale s bílými zuby narodíte, mohou v průběhu doby změnit barvu kvůli kouření nebo konzumaci tmavých tekutin, jako je např. káva, čaj nebo červené víno.

Z bělení zubů se stal obrovský fenomén. Bělejší a zářivější úsměv je jednou z prvních věcí, které si lidé na vašem vzhledu všimnou. Není žádným tajemstvím, že díky bělejším zubům vypadáme lépe: jsme mladší, přitažlivější, sebevědomější. Proto si dnes tolik mužů a žen chce vylepšit úsměv bělením zubů.

Abychom Vám ke krásnému úsměvu pomohli vynalezli jsme pro Vás iWhite - přípravek na bělení zubů, který neobsahuje peroxid vodíku, ale ještě účinnější technologii FCC (technologie s vrstvou krystalizovaného vápníku).

Deborah_met_box

Malé bílé bioaktivní krystaly se používají v kombinaci s polymerem vytvářejícím silnou vrstvu. Díky této inovační technologii se bílé bioaktivní krystaly fyzicky zafixují na povrchu zubu. Tato fyzická fixace má optické bělicí účinky. Technologii FCC podporuje inovační novinka v bělení zubů: P.A.P. Jedná se o účinnou molekulu odstraňující skvrny, která rozbije barevné vrstvy na zubech na malé kousky, aniž by narušila strukturu zubů.

Klinické studie prokázaly, že iWhite Instant je snadno použitelný a má už po prvním použití okamžité bělicí účinky. Některým pacientům se barva zubů zlepšila po jednom použití dokonce až o 8 odstínů. Každý člověk je ale jiný a u každého se také výsledky mohou lišit.

 

IWhite

iWhite Instant je jednoduše a okamžitě použitelný přípravek k bělení zubů. Je určen k domácímu použití po dobu 20 minut denně s rychlým bělícím účinkem. Prostředek se používá 5 po sobě následujících dnů, pokud potřebujete výraznější výsledek, nebo jednorázově, kdykoliv to budete považovat za potřebné. Aplikátory univerzální velikosti jsou předplněny aktivním gelem a jednotlivě baleny.

Proč používat Instant iWhite?

  • iWhite instant má rychlé a přirozené bělicí účinky a napomáhá odstraňovat skvrny. Díky jedinečné technologii s vrstvou krystalizovaného vápníku přináší tento jednokrokový bělící systém rychlý bělící účinek v podobě o několik stupňů bělejších zubů.
  • Jedná se o  jednokrokový systém: není proto třeba čistit nebo vyvářet ústní aplikátory, používat stříkačky nebo kartáčky a odměřovat gel.
  • Aplikátor je navržen tak, aby byly vyběleny přední i zadní strany zubů. To je důležité, protože zuby jsou průsvitné, takže skvrny na jejich zadní straně mohou prosvítat dopředu. Prostředek se snadno nosí a používá - univerzální aplikátory jsou měkké a pružné.
  • Není třeba žádné míchání. Každý aplikátor je předem naplněný odpovídajícím množstvím bělicího gelu.
  • Je klinicky ověřeno, že se jedná o snadno použitelný přípravek, který nezpůsobuje citlivost zubů a dásní.

 

Účinnost výrobku je klinicky ověřena! Klinická studie byla provedena nezávislým a uznávaným expertem. Tento zubní lékař je bývalým prezidentem Belgické akademie estetické stomatologie (Belgian Academy of Esthetic Dentistry, BAED) a členem několika výzkumných akademií estetické stomatologie. Bělení zubů provádí už více než 20 let.

 před ošetřením  po ošetření
before-after-1-1 before-after-1-2
 before-after-2-1  before-after-2-2
 before-after-5-1  before-after-5-2

 

Výsledky tohoto výzkumu účinnosti přípravku iWhite Instant ukázaly, že se po jedné 20 minutové kúře zuby vybělí průměrně o 4,8 odstínů, u některých pacientů dokonce o 8 odstínů!

Nejrychlejších výsledků dosáhnete pomocí iWhite Instant soupravy, stejnou technologii pro jemnější bělení nebo dlouhodobé udržení výsledků jsme použili ve výrobcích iWhite bělící pasta 75 ml a iWhite bělící ústní voda 500 ml.

Pokud chcete využít maximální potenciál bělení zubů doporučujeme používat celou řadu výrobků iWhite dohromady.