Zářivý úsměv snadno a bezpečně s výrobky iWhite Instant!

Někteří lidé mají tmavší zuby už od přírody. I když se ale s bílými zuby narodíte, mohou v průběhu doby změnit barvu kvůli kouření nebo konzumaci tmavých tekutin, jako je např. káva, čaj nebo červené víno.

Z bělení zubů se stal obrovský fenomén. Bělejší a zářivější úsměv je jednou z prvních věcí, které si lidé na vašem vzhledu všimnou. Není žádným tajemstvím, že díky bělejším zubům vypadáme lépe: jsme mladší, přitažlivější, sebevědomější. Proto si dnes tolik mužů a žen chce vylepšit úsměv bělením zubů.

Abychom Vám ke krásnému úsměvu pomohli vynalezli jsme pro Vás iWhite - přípravek na bělení zubů, který neobsahuje peroxid vodíku, ale ještě účinnější technologii FCC (technologie s vrstvou krystalizovaného vápníku).

Deborah_met_box

Malé bílé bioaktivní krystaly se používají v kombinaci s polymerem vytvářejícím silnou vrstvu. Díky této inovační technologii se bílé bioaktivní krystaly fyzicky zafixují na povrchu zubu. Tato fyzická fixace má optické bělicí účinky. Technologii FCC podporuje inovační novinka v bělení zubů: P.A.P. Jedná se o účinnou molekulu odstraňující skvrny, která rozbije barevné vrstvy na zubech na malé kousky, aniž by narušila strukturu zubů.

Klinické studie prokázaly, že iWhite Instant je snadno použitelný a má už po prvním použití okamžité bělicí účinky. Některým pacientům se barva zubů zlepšila po jednom použití dokonce až o 8 odstínů. Každý člověk je ale jiný a u každého se také výsledky mohou lišit.

 

IWhite

iWhite Instant je jednoduše a okamžitě použitelný přípravek k bělení zubů. Je určen k domácímu použití po dobu 20 minut denně s rychlým bělícím účinkem. Prostředek se používá 5 po sobě následujících dnů, pokud potřebujete výraznější výsledek, nebo jednorázově, kdykoliv to budete považovat za potřebné. Aplikátory univerzální velikosti jsou předplněny aktivním gelem a jednotlivě baleny.

Proč používat Instant iWhite?

  • iWhite instant má rychlé a přirozené bělicí účinky a napomáhá odstraňovat skvrny. Díky jedinečné technologii s vrstvou krystalizovaného vápníku přináší tento jednokrokový bělící systém rychlý bělící účinek v podobě o několik stupňů bělejších zubů.
  • Jedná se o  jednokrokový systém: není proto třeba čistit nebo vyvářet ústní aplikátory, používat stříkačky nebo kartáčky a odměřovat gel.
  • Aplikátor je navržen tak, aby byly vyběleny přední i zadní strany zubů. To je důležité, protože zuby jsou průsvitné, takže skvrny na jejich zadní straně mohou prosvítat dopředu. Prostředek se snadno nosí a používá - univerzální aplikátory jsou měkké a pružné.
  • Není třeba žádné míchání. Každý aplikátor je předem naplněný odpovídajícím množstvím bělicího gelu.
  • Je klinicky ověřeno, že se jedná o snadno použitelný přípravek, který nezpůsobuje citlivost zubů a dásní.

 

Účinnost výrobku je klinicky ověřena! Klinická studie byla provedena nezávislým a uznávaným expertem. Tento zubní lékař je bývalým prezidentem Belgické akademie estetické stomatologie (Belgian Academy of Esthetic Dentistry, BAED) a členem několika výzkumných akademií estetické stomatologie. Bělení zubů provádí už více než 20 let.

 před ošetřením  po ošetření
before-after-1-1 before-after-1-2
 before-after-2-1  before-after-2-2
 before-after-5-1  before-after-5-2

 

Výsledky tohoto výzkumu účinnosti přípravku iWhite Instant ukázaly, že se po jedné 20 minutové kúře zuby vybělí průměrně o 4,8 odstínů, u některých pacientů dokonce o 8 odstínů!

Nejrychlejších výsledků dosáhnete pomocí iWhite Instant soupravy, stejnou technologii pro jemnější bělení nebo dlouhodobé udržení výsledků jsme použili ve výrobcích iWhite bělící pasta 75 ml a iWhite bělící ústní voda 500 ml.

Pokud chcete využít maximální potenciál bělení zubů doporučujeme používat celou řadu výrobků iWhite dohromady.

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.