Barny's - záruka kvality a účinnosti

pecet-barnys-3_2017Značka Barny´s v České republice, stejně jako jinde ve světě, je vnímána jako záruka kvality a účinnosti nutraceutických přípravků (v ČR doplňků stravy). Každý výrobek Barny's je koncipován tak, aby beze zbytku splnil vaše očekávání.

Kvalitou se dnes ohání doslova každý, něco jiného však je kvalitu prokázat. Uvědomujeme si, že slovo kvalita je v případě doplňků stavy velmi nadužívané a zároveň zneužívané slovo.

V Barny´s opravdu nemáme rádi společnosti, které prostřednictvím jejich přípravků poškozují celý segment doplňků stravy, tím poškozují i zákazníka a dělají celému odvětví ostudu.

Pro zákazníka je těžké se v záplavě doplňků stravy, reklam a různých článků, které s ním manipulují, orientovat.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se musíme velmi silně a stoprocentně postavit za veškerou produkci značky Barny´s. Jediný možný způsob, jak to udělat, je 100% záruka vrácení peněz, pokud z nějakého důvodu nebudete s přípravkem Barny´s spokojeni. To je to zásadní, co nás odděluje od ostatních. Natolik věříme přípravkům Barny´s, že na ně dáváme 100% garanci.

Pro vrácení peněz nám zašlete účtenku z nákupu a zbytek produktu na adresu:

Biopol GN

P3 Prague D8, hala DC3

Zdibsko 614, Klecany

250 67

Maximální limit na osobu a na rok jsou 2 ks vrácených přípravků. Vracíme cenu obvyklou, kterou naleznete v našem eshopu (individuální domluva možná).

Jsme totiž Barny´s – záruka kvality a účinnosti.

Známe jen jeden standard kvality, ten nejvyšší

Chceme být nejlepší

Název Barny's se v průběhu mnoha let stal označením kvality doplňků stravy. Barny's však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Stále se snažíme inovovat

Výsledkem naší práce jsou například zcela nové přírodní farmakologické látky jako je patentovaný Celadrin™ nebo patentovaná proti-rakovinová látka v přípravku Inocell™. V současné době se náš výzkum soustředí na účinné látky zcela nové generace, kde se také uplatní nejmodernější technologie (mikronizované formy účinných látek a nanotechnologie). Výsledkem budou doplňky stravy zcela nové generace, které posunou naši, už i tak vysoko položenou laťku, ještě výše.

Ale vše děláme jen kvůli Vám

To všechno má jen jeden cíl a tím je spokojený zákazník. Jsme hrdí na skutečnost, že Barny's patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy a že se k nám opakovaně vracíte.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru, váš Barny's.