Myslete na pitný režim. Osvěžte tělo Revitalem!

Dodržování pitného režimu je důležité po celý rok. V létě ale mnohem více, protože při vyšších teplotách tělo kvůli pocení ztrácí nejen tekutiny, ale i potřebné minerální látky.

Platí, že dospělí by měli denně přijmout 2 – 2,5 l tekutin, v parných dnech či při fyzickém výkonu i více. Vždyť 60 % lidského těla je tvořeno vodou. Nedostatek tekutin se může projevit únavou, rozmrzelostí, bolestí hlavy. Když už tyto signály tělo vysílá, znamená to, že je někde chyba.

Nechcete tělo zatěžovat nezdravými sycenými limonádami nebo pít kalorické džusy a samotná voda už vám nechutná? Skvělými pomocníky jsou šumivé tablety Revital. Vyřešíte s nimi dva problémy najednou – doplňování tekutin i chybějících minerálních látek. Šumivé tablety jsou obohaceny pouze přírodními aromaty a neobsahují cukr ani aspartam. Připravíte z nich nápoje jedinečných chutí, navíc obohacené o rozpustnou vlákninu, která harmonizuje trávení. Na rozdíl od laciných výrobků mají tablety Revital vyvážené pH a nepřekyselují tak žaludek.

Proč zrovna vláknina?

Vláknina je nezbytnou součástí zdravého jídelníčku. Bohužel v moderní stravě plné polotovarů, fast foodu a bílého pečiva je jí zoufale málo. Je přitom nutná pro správné fungování trávicího systému. Nedostatek vlákniny je pak jednou z příčin rozvoje tzv. civilizačních chorob, jako jsou obezita, kardiovaskulární potíže i vznik karcinomů. Zdrojem vlákniny je zejména ovoce, zelenina, luštěniny a celozrnné pečivo.

Vláknina nemá žádné kalorie, prochází trávicím traktem bez vstřebávání. Váže na sebe vodu a bobtná. Tím zvyšuje pocit sytosti a je tedy vhodná při redukčních dietách. Vláknina upravuje peristaltiku střev a podporuje v nich růst přátelských bakterií, což nazýváme prebiotickým působením. V šumivých tabletách Revital se nachází rozpustná vláknina inulin, získaná z kořene čekanky.

Správná volba

Široká škála šumivých tablet Revital svými příchutěmi i složením nabízí výběr opravdu pro každého. Pohybujete se často mezi klimatizovanými a neklimatizovanými prostory? Jste často vystaveni stresovým situacím? Kouříte? Správnou volbou pro vás je pomerančový Revital Cé nebo Revital vitamin C 1000 mg s nezbytným vitaminem C k posílení obranyschopnosti.

Cítíte napětí a nedokážete relaxovat? Sportujete a míváte často křeče? K uvolnění vás dovede Revital Hořčík + vitamin B6 s příchutí grepu a citronu. Proto také bývá nazýván symbolem klidu a míru v těle. Použitá organická forma navíc zajistí vysokou vstřebatelnost hořčíku.

Trápí-li vás alergie a jste citliví na sluneční záření, můžete pomoci ztlumit negativní projevy díky Revitalu Vápník - hořčík+ vitaminy s lehkou citronovou příchutí. Obsahuje pět účinných látek, které se vzájemně podporují a zesilují svůj účinek.

Hledáte pití vhodné pro děti? Připravte jim denně nápoj z jedné tablety Revitalu Multivitamin KIDZ. Příjemnou malinovou chuť přímo milují. Kromě deseti nezbytných vitaminů obsahuje také vitamin D3 a vápník pro správný vývoj a stavbu kostí v období růstu.

Máte špatné zažívání? Trápí vás problémy trávicího ústrojí? Zkuste detoxikační kúru Revital Očista těla. Extrakt z Aloe vera, na kterém je založena, má blahodárné účinky na celou trávicí soustavu. Má také protizánětlivé účinky a podporuje imunitní systém.

Online Revital zde