Zimní výživná péče - nezanedbávejte své ruce

atopikderm

Zlaté české ručičky. Určitě už jste to někde slyšeli. Ruce potřebujeme každý den. Bez nich bychom nemohli vlastně skoro nic. Cítili bychom se bezmocní. Shodneme se, že je potřebujeme k životu. Dopřáváme jim ale dostatečnou péči, kterou si tak moc zaslouží? Často je zanedbáváme a většinou jim nevěnujeme žádnou speciální starostlivost. Obzvlášť v tomto zimním období, kdy je pokožka vystavována zimě a nepřízním počasí, potřebují také trochu výživného pohlazení.

Jedním  ze  způsobů  jak  můžete  své  ručky  rozmazlit  je,  že  jim  dopřejete  teplou  olejovou  lázeň. Nahřejte si mandlový či olivový olej lisovaný za studena a ponořte ruce do této koupele. Oleje lisované za studena dokáží pokožce předat maximum prospěšných látek a všechny své blahodárné  účinky,  které  si  uchovávají  díky  svému  šetrnému  zpracování. Ruce  budou  vyživené, vláčné  a  krásně hebké.

Dalším způsobem je noční regenerační péče. Pokud nemáte přes den čas na olejovou lázeň, či jiný  pečující  rituál,  využijte  čas  efektivně!  Před  spaním  si  ruce  potřete  silnou  vrstvou  výživného 100% bio bambuckého másla a oblečte je do bavlněných kosmetických rukavic. Budete překvapeni ranním pohlazením v podobě hedvábně jemných a krásně vyživených rukou. Pokud trpíte na záděry, tak tento zábal jim pomůže efektivně předcházet. Skvěle vyživí a zvláční kůžičku v okolí nehtů.

Pokud celou zimu trpíte na přesušené ruce, nebo na ekzémy či lupénku, měl by se vašim nepostradatelným parťákem stát bio Karité balzám Atopikderm. Je expertem v péči o suchou a jinak namáhanou pokožku. Vyživuje, zvláčňuje a regeneruje kůži. Unikátní složení bio bambuckého másla, bio  brutnákového  a  bio  pupálkového  oleje  tvoří  dohromady  něco  dokonalého.  Navíc  vás  mile potěší jeho jemná a příjemná vůně. Nezapomínejte na to, že vaše ruce jsou zároveň vaší vizitkou.

V naší nabídce naleznete i další produkty značky Saloos.