Levný zázrak na otylost, nespavost, bušení srdce, padání vlasů, nervozitu, sníženou sexuální touhu, migrény nebo ranní křeče v lýtkách? Hořčíkový olej!

04

Hořčík – Mg - magnezium - je minerál zastoupený v půdě, oceánech, rostlinách, zvířatech a také v našem těle. Hořčík se podílí na 600! reakcí probíhajících v našem těle. Výzkumy ukázaly, že až polovina obyvatel Evropy přijímá denně nižší než doporučené dávky hořčíku.

Nedostatek Mg=problém pro tělo!

Nedostatek hořčíku se může projevovat řadou příznaků. Od otylosti, nespavosti, bušení srdce, padání vlasů, nervozity, snížené sexuální touhy až po ranní křeče v lýtkách. Nízká hladina hořčíku v těle také narušuje činnost nadledvin, které produkují antistresový hormon a tím je narušen i režim dne.

Příčinou výše zmíněných zdravotních problémů může být nedostatečný příjem tohoto prvku v potravě.

Co je hořčíkový olej a proč ho zvolit?

Hořčík užívaný orálně může způsobit projímavé účinky čímž se rapidně sníží doba, ve které se mohou minerály absorbovat. Nejlepší způsob jak pravidelně zvyšovat hladinu hořčíku je kožně! Někteří zdravotní experti začali nazývat kožní aplikaci hořčíku jako Transdermální magnesium terapie (TMT).  Hořčíkový olej je získán z čistě přírodního zdroje. Pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein, které je 250 000 000 let staré a 1600 metrů hluboké.

Transdermální aplikace – v jednoduchosti je síla!

Hořčíkový olej je po aplikaci na kůži téměř okamžitě vstřebán do těla a směřován přímo do svalů a buněk! Užíváním hořčíkového oleje jako tělového krému si můžete snadno zajistit přísun hořčíku přímo do těla. Doporučujeme aplikovat především nastříkáním pod paže, na zadní stranu kolen a na chodidla (oblasti s vysokým prokrvením). Každodenní aplikace je zde na místě.

Pro koho je určen?

No pro každého, kdo trpí nedostatkem hořčíku. Hořčíkový olej ocení sportovci, aktivní lidé v aktivním věku, ale i důchodci. Je určený skutečně pro každého, kdo trpí nedostatkem hořčíku a nedostatkem hořčíku trpí až 1/3 populace ČR! Hořčíkový olej dodá potřebný minerál a zabrání jeho nedostatku v těle. Vrátí se Vám ztracená vitalita.

Hořčíkový olej naleznete v naší nabídce.