Tip

Renovality Hořčíkový olej 200 ml

Hořčíkový olej je po aplikaci na kůži téměř okamžitě vstřebán do těla a směřován přímo do svalů. Olej s hořčíkem (Magnesium Oil) oceňuje na světě stále více lidí díky jeho širokému spektru pozitivního působení na člověka.


  • (4 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 3.10.2023
391 Kč
Kategorie: Klouby a svaly
Obsah: 200 ml
 

Hořčík je velice důležitý minerál, který je základem ve více než 280 biochemických reakcí uvnitř našeho těla. Bohužel je v dnešní době známo, že většina euro-americké populace nemá dostatek této klíčové živiny, což je příčinou množství onemocnění.

Nedostatek hořčíku se může projevovat řadou příznaků. Od otylosti, nespavosti, bušení srdce, padání vlasů, nervozity, snížené sexuální touhy až po ranní křeče v lýtkách. Nízká hladina hořčíku v těle také narušuje činnost nadledvin, které produkují antistresový hormon a tím je narušen i režim dne. Příčinou výše zmíněných zdravotních problémů může být nedostatečný příjem tohoto prvku v potravě.

Co je hořčíkový olej a proč ho zvolit?

Hořčík užívaný jako potravinový doplněk stravy může způsobit projímavé účinky čímž se rapidně sníží doba, ve které se mohou minerály absorbovat. Nejlepší způsob jak pravidelně zvyšovat hladinu hořčíku je kožně - ve formě hořčíkového oleje! Olej s hořčíkem (Magnesium oil) ve spreji je po aplikaci na kůži téměř okamžitě vstřebán do těla a směřován přímo do buněk. Někteří zdravotní experti začali nazývat kožní aplikaci hořčíku jako Transdermální magnesium terapie (TMT). Hořčíkový olej je získán z čistě přírodního zdroje, pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein, které je 250 000 000 let staré a 1600 metrů hluboké (nejdoporučovanější hořčíkový olej na světě, vysoce čistý a koncentrovaný se snadnou aplikací na kůži)

Olej s hořčíkem (Magnesium Oil) oceňuje na světě stále více lidí díky jeho širokému spektru pozitivního působení na člověka.

Složení:

Hořčík (Magnesium chloride 31%, ZI® Brine - přírodní zdroj hořčíku z jezera Zechstein)

Přídatné látky:

voda

Jak používat:

Nejlepší je aplikovat denně po sprše. Aplikujte 1x denně na pokožku 5 – 10 krátkými stisky spreje a následně vetřete do pokožky. Nechá se absorbovat přibližně 30 minut. V závislosti na Vaší volbě se můžete buď později opláchnout či setřít zbytky oleje z pokožky. Prvních pár aplikací může mít za následek nepříjemné brnění. Tento pocit by se měl vytratit při dlouhodobější aplikaci.

Balení:

200 ml s rozprašovačem - dávka na 3-4 měsíce

Upozornění:

Pouze k vnějšímu použití! Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Další informace o Hořčíkovém oleji Renovality naleznete v článcích Levný zázrak na otylost, nespavost, bušení srdce, padání vlasů, nervozitu, sníženou sexuální touhu, migrény nebo ranní křeče v lýtkách? Hořčíkový olej! a K čemu je dobrý hořčíkový olej.

V naší nabídce najdete také jiné tělové oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
20x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LO Avatar autora | 17.9.2023
Znala jsem produkt již před zakoupením, mám s ním velmi dobrou zkušenost např. po sportu, namazat, zabalit, funguje a je velmi prijemny
5
AM Avatar autora | 23.4.2020
zatím jsem nepozorovala výrazné změny, použila jsem jen 2x, tak nemohu posoudit
5
Avatar autora | 27.2.2020
podle posledních informací se hořčík ve formě oleje lépe dostane do organismu - oproti práškové formě
5
Avatar autora | 24.5.2019
Velká spokojenost, pomáhá přímo na rukách, artrosa palců. Nechat přes noc v rukavičkách, nesmýt. Dlouhodobě.
5
Avatar autora | 18.4.2019
Neboli tolik mohy
5
OK Avatar autora | 31.10.2018
Velká spokojenost, pomáhá při křečích v končetinách.
5
MH Avatar autora | 11.6.2018
Olej mne zbavil křečí v lýtkách (a to ihned - čemuž jsem nemohla uvěřit).
5
T Avatar autora | 9.6.2018
Ideální způsob jak doplnit do těla hořčík a uklidnit bolavé svaly. A to i když jste těhotná.
5
Avatar autora | 21.5.2018
Hořčíkový olej mi neuvěřitelně zabral (obratem) na křeče v lýtkách.
5
Avatar autora | 15.5.2018
Vynikající způsob jak dostat do těla dostatek hořčíku. Doporučují každému oproti kdo hledá lepší způsob než tabletky.
5
LP Avatar autora | 18.3.2018
Jsem velice spokojená. Dokáži se, i omylem, postavit na špičky nebo protáhnout nohy a nedostanu křeče jako před tím. Je to mnohem lepší než užívat tablety.
5
Z Avatar autora | 1.2.2018
S olejem jsem velice spokojená, akorát při natření na citlivou nebo podrážděnou pokožku prvních pár minut trochu svědí.
5
DK Avatar autora | 13.1.2018
po problémy s ploténkou a následnému uskřípnutí sedacího nervu mne mimo bolesti ještě trápily křeče do postižené nohy , kdo to zná, ví o čem píši a hořčík v sypké podobě moc nepomáhal. Úplnou náhodou jsem objevila tento hořčíkový olej a mohu všem vřele doporučit , po každé aplikaci cítím velkou úlevu a křeče opravdu vymizely. Jsem moc spokojená a vím, že se k němu budu jistě vracet. Děkuji
5
D Avatar autora | 10.1.2018
Jsem velmi spokojená.Měla jsem problémy s lýtky a po pár použotí se mi hodně ulevilo.
5
M Avatar autora | 26.9.2017
S výrobkem jsem velmi spokojená. Rozhodující bylo, že hořčík není třeba užívat vnitřně, tím se léčba šetrnější. Syn po operaci páteře trpěl křečemi ve svalech a byl mi doporučen tento olej, jako dobré řešení a skutečně pomáhá.
5
J Avatar autora | 23.8.2017
Rychlý účinek, lepší než tablety. Tablety jsem užívala ve vysokých dávkách, bez účinku, jen s projímavým efektem. Po použití oleje okamžitá úleva bez vedlejších účinků.

RenovalityRenovality je značka exkluzivních kosmetických olejů čistě přírodního původu. Renovality přináší na trh pestrou škálu kosmetických olejů lisovaných za studena. Kosmetické oleje mají mnoho využití: regenerace pokožky (ricinový olej), péče o pleť, tělo, vlasy (meruňkový olej), nehty i hojení jizev.

Motto značky Renovality: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. K balení olejů používáme to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost našich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Více o balení olejů Renovality do lahviček Miron Violet se dočtete v článku: Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Oleje Renovality mají čistý přírodní původ. Jsou lisovány za studena pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje také jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Oleje se výborně se vstřebávají. Oleje značky Renovality neobsahují žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.

Dopřejte své pokožce sílu přírodních olejů!