Nepostradatelné vybavení do školky po prázdninách: vitamin C

Hurá do školky! Po letních prázdninách se děti opět vracejí ve větším počtu mezi své vrstevníky. Vzájemně si předávají nejen letní zážitky a nově nabyté životní zkušenosti, ale blízkým kontaktem při hrách se vzájemně „obohacují“ také o nejrůznější viry. Podzimní období charakterizované kratšími dny a nižšími teplotami virům obecně velmi prospívá. Celé léto se těší na to, až přijde jejich čas a i letos se samozřejmě dočkaly. Proto je potřeba vytáhnout do boje a posílit v tomto náročném období imunitu dětí. Čím? Vitaminem C, jelikož člověk si ho nedokáže syntetizovat, i když ho každý den potřebuje pro fyziologické zajištění řady biochemických reakcí!

Skvělým prostředkem k tomuto účelu je Lipo C Askor Junior, který čeští a američtí vědci vyvinuli speciálně pro děti od tří do šesti let. Kromě toho, že tento tekutý přípravek skvěle plní svou posilující úlohu, bude vašim dětem určitě také chutnat. Kromě vitaminu C s lipozomálním vstřebáváním, které je velmi účinné, obsahuje totiž také citrusové bioflavonoidy, výtažek z plodu šípkové růže a koncentrát jablečné šťavy. Všechny tyto ingredience smíchané dohromady v přesných poměrech, dostaly název a ochrannou známku RosaCelip-LD.

Lipo C Askor Junior je stejně jako ostatní přípravky z řady Lipo C Askor (pro starší děti a dospělé) doplněn o testovací proužky Uro C Kontrol, které umožňují rodičům podávat svým dětem právě tolik vitaminu C, kolik jejich tělo skutečně potřebuje. Test z moči je jednoduchý a rychlý. Zbarvení proužku pak ukáže, jak moc dětem chybí nebo nechybí vitamin C. Jak ukazují nedávné studie, většině dětí v Evropě i v České republice vitamin C chybí, což má neblahý vliv na jejich zdraví. Výsledky testu Uro C Kontrol doporučujeme konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Produkt Lipo C Askor Junior naleznete v naší nabídce, stejně jako další výrobky řady Lipo C Askor.

děti menší