V pondělí 27.9. nebude probíhat expedice objednávek. Objednávky budeme znovu expedovat od středy 29. 9. Děkujeme za pochopení.

Vyzkoušejte domácí Nutellu


NutellaPostup:

Lískové ořechy nasekáme v sekáčku najemno a sekáme chvíli než začnou pouštět tuk. Poté je přendáme do smoothie mixéru a přidáme také změklý kokosový olej, agáve sirup, kakaový prášek, sůl, sušené kokosové mléko, vanilkový extrakt a přilejeme vodu. Začneme mixovat na malé otáčky asi 5 minut, poté promícháme směs ručně a přidáme trochu rychlost a opět mixujeme 5 minut. Pokud se bude mixér zahřívat, je potřeba přestat mixovat, aby mixér zchládnul. Během mixování několikrát promícháme krém ručně například pomocí lžíce, abychom mixéru pomohli vymixovat hladký krém. Těnto proces může trvat i půl hodiny, záleží jak výkonný mixér vlastníme. Hotovou nutellu přendáme do uzavíratelné nádoby a uchováváme v lednici. Vytvořte si doma tuhle "mňamku" vlastní zdravou nutellu, víte jaké ingredience používáte a množství sladidla můžete regulovat podle sebe. Mažeme na pečivo, používáme do různých dezertů a nebo jen tak po lžičkách, když nás honí mlsná.

Ingredience

 

Pozn.: Množství agáve sirupu přidáme každý podle vlastní chuti.

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.