Kyselinu na obličej nebo olej na růst vlasů? No jasně!

Nasadili jste do boje drahé krémy, nebo dokonce plastického chirurga? Tak na to rychle zapomeňte, protože máme pro vás velmi účinnou a dostupnou formu, které bojuje proti vráskám a dokonce je i vyplňuje.

RENOVALITYhyaluron-2RENOVALITY hyaluronové sérum jako zázrak na pleť

"Sérum je úžasné, krásně stahuje a jak zaschne, tak pleť je sametově hebká, že to není ani možné. Moc chválím! Hlavně se vůbec netrhá, jak to bylo u jiných sér, zase další super výrobek. Výsledky jsem viděla již po 14 dnech vrásky kolem očí, co mě tak trápily jsou už o dost méně viditelné", napsala nám naše zákaznice Olga. Naše sérum je jiné než ta ostatní. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a růžový hydrosol, který dodá séru krásnou a jemnou vůni. Růžový hydrosol podporuje celkovou regeneraci pleti a má výborný zklidňující účinek. Sérum má doma již několik tisíc žen a nedají na něj dopustit.

Renohair podporuje růst a omezuje vypadávání vlasů

Nebaví vás neustálé hltání doplňků stravy, jejichž nástup je často pomalý nebo se vůbec nedostaví?

RENOVALITYrenohair-2Vlasy vám padají, nebo velmi pomalu rostou? Zvolte příjemnou a jinou cestu, která vás díky přírodnímu složení nezklame. Renohair totiž 6 nejúčinnějších olejů, které jednoduše zatočí s vypadáváním a pomalým růstem vašich vlasů – Dýňový, Ricinový, Rozmarýnový, Sereonový, Cedrový a nakonec Levandulový olej. Vše je pečlivě navrženo tak, aby to fungovalo! "Dávám si tento zábal zhruba dvakrát týdně a používám asi dva měsíce, vlasy neskutečně podrůstají a po 14 dnech přestaly úplně padat mám z toho velkou radost, že to jde i přírodní cestou", napsala nám zákaznice Kačka. Vyzkoušeno na lidech :).