Zkušenosti s HERBATINT přírodní permanentní barvou na vlasy

herbatint-header

Co známé české a slovenské blogerky napsaly o přírodních barvách HERBATINT:

 

Bebe - Růžový chroust - testovala tmavý kaštan 3N

"Moje dojmy? Dostat se Herbatint do širšího povědomí, tak klasickým drogerkovým barvám nakope zadek! Barva nesmrdí. Má šetrnější složení. Na 100% překryje šediny v prvním barvení. Celá barvicí seance vám nezabere víc než hodinu se vším všudy. Vlasy vypadají skvěle. Jsou příjemné na dotek. Hebké, „sypací“ a není z nich jeden zašmodrchaný krepatý kekel. Aplikace je tak snadná, že to zvládnete i poslepu s jednou rukou chromou. Jo a taky se mi moc líbí nápad, prodávat sadu s potřebami na barvení." ...více zde.

 

Radka z Ultimate Chic testovala odstín světle zlatavý kaštan 5N

"Barvící gel se mi nanášel velice dobře a snadno se do vlasů vtíral. Nijak nestékal ani nijak nesmrděl. Během působení nenastala žádná nežádoucí reakce, kůže mě nijak nepálila ani neštípala. Po opláchnutí jsem vlasy umyla šampónem a opláchla. Těsně po umytí mi přišly vlasy na dotek více objemné, takové hrubší až malinko sušší. To však záhy spravila následná péče. Tu jsem opláchla po doporučených 5 minutách a hned byl znát rozdíl. Vlasy už nebyly hrubé, byly hezky jemné a hladké. Po uschnutí je výsledná barva krásně lesklá, sytá a intenzivní." ... více zde.

 

Lenka z Beauty Helpline zkoušela odstín světlá blond 8N

"Čekala jsem, že budou vlasy světlejší, ale oproti mému původnímu odstínu spíše o odstín ztmavly. Naopak při srovnání s odstínem na krabičce bych řekla, že došlo ke shodě. Co ale musím vyzdvihnout, vlasy chytily po celé délce úplně stejný odstín, včetně asi 2 cm tmavších odrostů, což mě hodně překvapilo. Má zkušenost je spíše opačná, u hlavy mám odstín vždy jiný než na zbytku vlasů. Další plus byl krásný přirozený odstín a žádné žluté odlesky. Toho jsem se taky hodně bála. Celkový dojem je super! Nečekala jsem, že přírodní barva tak skvěle chytne. Jsem nadšena." ... více zde.

 

Frederika z Cosmetics and other things psala o kaštanu 4N

"Sivé vlasy zafarbila statočne a celkovo kvalita vlasov je na dotyk po farbení super .Prekvapivo ľahko išla zmyť s pokožky ,takže som zvedavá akú výdrž bude mať na vlasoch ,čo Vám asi neskôr aj dám vedieť. Celkový efekt taký dosť prirodzený by som povedala. Žiadne prehnané odlesky." ... více zde.

 

Monika z Notes Personelles testovala tmavý kaštan 3N

"Po farbení boli krásne zjednotené, žiadna čierna ako na umelom svetle, ale tmavo hnedá (na fotke trošku bledšia ako v skutočnosti). Vlasy neutrpeli žiadnu traumu, nie sú suchšie, ba dokonca sú jemnejšie a viac lesklé. Farbu odporúčam všetkým ženám s citlivejšou pokožkou hlavy." ... více zde.

 

Martina z Welcome to my world vyzkoušela kaštan 4N

"Myslím, že barva chytla dokonale a hlavně rovnoměrně. Sice na mě působí tmavěji, než je na obrázku, ale to mi vůbec nevadí, však posuďte sami. Navíc mi vlasy přijdou hezčí, lesklejší a jemnější. Barva ve vlasech krásně drží a ani po 5. umytí neztratila svou intenzitu. Za mě opravdu velká spokojenost." ... více zde.

 

Přírodní vlasové barvy Herbatint naleznete v naší nabídce.