Vichy IDEALIA

Rodí se nová éra v péči proti prvním známkám stárnutí.

SEN O IDEÁLNÍ PLETI SE STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ!

Výzkumný tým L´Oréal uskutečnil hloubkovou etnografickou studii:

98 h rozhovorů se ženami ve věku 20–60 let ze 4 kontinentů a 4 etnických skupin – Francie, Čína, Brazílie, USA.

VŠECHNY ŽENY POPSALY SVŮJ NOVÝ SEN, KAŽDÁ SVÝMI VLASTNÍMI SLOVY: PLEŤ BEZ JEDINÉ CHYBY. IDEÁLNÍ PLEŤ.

Ideální vzhled pleti pramení ze zdraví pokožky uvnitř. Vlivem věku, stresu, únavy a každodenní zátěže se však funkce pokožky mění a postupně se zeslabují její jednotlivé vrstvy zevnitř až k povrchu. Pokožka se odchyluje od svého ideálního stavu ve třech rovinách – buněčné, cévní a pigmentové. Tři předpoklady ideální pleti tedy jsou: vyhlazený povrch, sjednocený vzhled pleti a zjemněné vrásky.

Po 5 letech výzkumu a 2 podaných patentech se Laboratořím Vichy podařilo pomocí vědy zhmotnit sen každé ženy o ideální pleti, nezávisle na věku, typu a odstínu pleti.

IDEALIA – první tvůrce ideální pleti

  • VYHLAZENÝ POVRCH PLETI
  • SJEDNOCENÝ VZHLED
  • VRÁSKY
    Aktivní látka KOMBUCHA 3%

Tento aktivní výtěžek z čaje získaný procesem biotechnologické fermentace čajových lístků je už po staletí známý díky svým tonizujícím a antioxidačním účinkem. Účinnost jejího unikátního složení [AHA + Vitaminy + Probiotika + Polyfenoly], které není možné získat chemickou syntézou, je klinicky prokázaná. Kombucha reguluje funkce pokožky, vrstvu po vrstvě. Pleť září zdravím.

100% ÚČINNOST

Na pohled, na dotek, pro potěšení již od prvního měsíce: pleť je hladká (viditelné póry –21%), začervenání a pigmentové skvrny jsou redukovány, vzhled pleti je sjednocený (+33%), vrásky jsou vyhlazeny (-16%), pleť je hladší (82%) a jemnější (96%). Pleť září zdravím (84%).

100% TOLERANCE

Vhodné pro všechny typy pleti, i pro citlivou pleť, hypoalergenní, bez parabenů, testováno pod dermatologickou kontrolou i na citlivé pleti. Obohaceno o zklidňující a regenerující Termální vodu z Vichy.

100% POTĚŠENÍ

Patentovaná textura, která najednou dodává povzbuzující pocit svěžesti a okamžitého zářivého vzhledu pleti. Návyková parfemace inspirována samotnou podstatou čaje a zjemněna souhrou vůně bílých květů s nótami dřeva.

ONLINE VICHY IDEALIA