Proč používat na intimní partie gely na bázi silikonu?

Lubrikanty nové generace na bázi silikonu neobsahují žádné konzervační látky, vodu ani oleje ani tuky, nelepí, nežmolkovatí, nestudí, jsou bez vůně a zápachu a proto ideální na ošetření intimních partií ženy i muže. Jsou vysoce kluzké i při nízké spotřebě. Co je silikon (Si - česky křemík)? Na Zemi je křemík druhý nejhojnější prvek (hned po kyslíku). Přírodní prvek křemík s lidským organismem nereaguje a tudíž při aplikaci na kteroukoliv část těla včetně vagíny a vnitřního konečníku ulpívá pouze na povrchu a do organizmu vůbec nevstupuje (na rozdíl od vody nebo přírodních olejů).

Tyto přírodní vlastnosti silikonu zajišťují jeho 100% hypoalergenitu a pH neutralitu (vhodné pro jakýkoliv typ pokožky ženy i muže, nezpůsobuje žádné alergické reakce).

Opruzeniny a vnější hemoroidy

Hemoroidy jsou velmi časté onemocnění, které trápí stále či občas, více než třetinu dospělé populace. Mnoho lidí má vrozenou dispozici k tvorbě hemoroidů. Může je také způsobovat sedavý nebo postávavý způsob života, ochabnutí vaziva ve stáří, či třeba těhotenství. Podle polohy rozeznáváme hemoroidy vnitřní a zevní. Zevní hemoroidy jsou dobře viditelné po rozevření hýždí a v klidovém stavu nepůsobí obtíže a nekrvácejí. Obtíže většinou trvají několik dní a bojujeme proti nim zpravidla aplikací protizánětlivých a disinfekčních mastí.

Výbornou alternativou je použití silikonového gelu GLIDE 4 YOU, který na rozdíl od mastí, ulpívá podstatně déle na povrhu a zabraňuje mechanickému dráždění, vyrážkám a svědění. GLIDE 4 YOU je proto ideálním prostředkem první volby při problémech způsobených zevními hemoroidy . S velkým úspěchem můžeme také GLIDE 4 YOU použít u opruzenin a ve všech případech, kdy došlo k podráždění pokožky. Použití je naprosto bezpečné a není zde prakticky žádné riziko alergické reakce. GLIDE 4 YOU je certifikovanou zdravotní pomůckou, která se vyrábí pod přísným hygienickým dohledem a z hlediska jeho složení je pro výše popsané problémy nanejvýš vhodný.

Bolesti a intimita

V životě ženy může nastat mnoho důvodu, proč začne trpět vaginální suchostí. Ať už je to z důvodu stresu, rekonvalescence po operačním zákroku, užívání chemoterapie, užívání hormonální antikoncepce, kouření cigaret, používání pesaru, časté používání spermicidů, časté výplachy vagíny či menopauza. Zároveň mohou ženy trpět těmito potížemi v době poporodní, zvláště v případech, kdy došlo k nastřižení hráze. Nedostatečná vlhkost vagíny může vyvolat pálení až mírnou bolest a tím záporně ovlivnit kvalitu života ženy. Vaginální suchost se definuje jako občasný nebo dlouhodobý pokles přirozené vlhkosti ve vagíně a projevuje se především svěděním, pálením, pocity tlaku, dyspareunií, drobnými krváceními v průběhu pohlavního styku, opakujícími se vaginálními infekcemi, bolestmi při sezení a nošení kalhotek.

Potřeba dodatečné lubrikace je zcela normální a běžná téměř pro každou ženu. Použití silikonového gelu Doer medical silk tuto potřebu jednoduše vyřeší a opět navrátí kvalitu a radost do vašeho života. Nezpůsobuje žádné nežádoucí reakce. Jde o certifikovanou zdravotní pomůcku, která se vyrábí pod přísným hygienickým dohledem a z hlediska jeho složení (Dimethicone a Dimethiconol, Cyclomethicone) je pro tento účel nanejvýš vhodná. Doer medical silk samozřejmě není univerzálním řešením všech potíží, které mohou v životě nastat, ale klinické zkušenosti ukazují, že nemalému počtu žen již významně pomohl. Zde je třeba zmínit, že mnoho žen před použitím Doer medical silk vůbec netušila, že problém může způsobovat nedostatečná lubrikace. Použít vhodný lubrikant je zkrátka prvním krokem. Pokud potíže nezmizí, pak je na místě odborná pomoc.

ONLINE GLIDE 4 YOU