Skeletin a Renol pomůžou kloubům a pročistí ledviny

Pro ty, kdo trpí bolestivými onemocněními klubů, nabízí Energy jednoduché řešení. Jsou jimi přípravky Skeletin a Renol, které přispívají k celkové detoxikaci organismu. Oba produkty zároveň harmonizují energetické dráhy ledvin a močového měchýře.

Skeletin je přírodní produkt s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu. Je zdrojem minerálních látek důležitých pro stavbu a obnovu kostní tkáně, regeneruje kloubní chrupavky a zlepšuje kvalitu všech pojivových tkání. Má protizánětlivé a protirevmatické účinky a podporuje dobrý stav kostí a kůže.

Pomáhá při kloubních onemocněních, jako je artróza, artritida, revmatismus nebo dna. Napomáhá také při nadměrném zatěžování kloubů sportem nebo vysokou tělesnou hmotností. Skeletin je vhodný i jako doplněk pro správný vývoj v období růstu. Po menopauze a ve stáří zpomaluje úbytek kostní hmoty s možností vzniku osteoporózy. Pomáhá také při zvýšené lámavosti nehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce. Je účinný i proti vzniku zubního kazu.

Pro regeneraci kostní tkáně a chrupavek je nutné počítat s delším časovým obdobím. Doporučujeme proto užívat Skeletin po dobu minimálně tří měsíců.

Ledviny jsou citlivým orgánem, který se při poškození velmi složitě regeneruje. V ledvinách je uložená vrozená energie. Pokud jsou ledviny přetížené, energie z nich vyprchává a dochází ke snižování všech funkcí lidského organismu. Činnost ledvin je proto vhodné posilovat, jinak organismus předčasně stárne.

Ideálním řešením pro podporu funkce ledvin je regenerační přípravek Renol. Je to přírodní produkt, který obsahuje bylinné výtažky, éterické oleje a informace z rostlin, olejů a nerostů. Má silné detoxikační a antioxidační účinky.

Působí příznivě při zánětech ledvin a močového měchýře, při tvorbě ledvinových kamenů a některých chronických gynekologických onemocněních. Pomáhá řešit problémy s prostatou a působí také proti mužské i ženské neplodnosti. U dětí je výborným prostředkem proti nočnímu pomočování.

Renol je zároveň velmi účinný přípravek, který pomáhá při revmatismu, artrózách, osteoporóze, Bechtěrevově nemoci a dalších bolestivých onemocněních páteře. Stimuluje činnost lymfatického a imunitního systému a zbavuje tělo těžkých kovů. Zmírňuje otoky dolních končetin a očních víček (tzv. ledvinového typu) a působí proti migrénám. Předchází také opakujícím se angínám a zánětům středního ucha (lymfatický okruh je pod vlivem ledvinové dráhy).

Renol je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Pomáhá při kožních potížích, jako jsou ekzémy nebo akné. Zlepšuje kvalitu zubů a nehtů a zabraňuje předčasnému šedivění vlasů (vlasy a kosti jsou tkáně pod přímým vlivem ledvin). Je vhodným doplňkem při dlouhodobém nedostatku energie a chronické únavě. Používá se také při léčbě hyperaktivity, lehké mozkové dysfunkce a poruch pozornosti u dětí.

Využití tohoto bylinného přípravku je široké. Pomáhá i na psychické obtíže, jako je neschopnost uvolnit se, nedůvěřivost spojená s podezřívavostí a cynismem, nesmělost, rezignace nebo neklid spojený se strachem a pocitem neustálého ohrožení. Renol přináší důvěru k životu, pocit, že vše je tak, jak má být, odvahu postupovat vpřed, realizovat vytčené cíle, ale zároveň nechat věcem jejich přirozený průběh.

Online prodej zde