Léto s olivou

Sametově hebká pokožka, lesklé vlasy, ochrana citlivé pleti před sluncem. Nejlepším odborníkem na krásu je příroda. Má připravenu obrovskou zásobu hodnotných esencí krásy, mezi nimi skutečný, všestranný talent - olivový olej.
Teplé sluneční paprsky, měkké dešťové kapky, vlahý jarní vánek - zázračně vnímáte přírodu pokožkou. A příroda pokožce navíc prospívá. Příroda nabízí všechno, co pokožka potřebuje, aby zůstala mladou a krásnou. Jen musíte vědět, kde hledat.

Jedna z nejúčinnějších látek je uschována v plodech olivovníku. Správným, šetrným zpracováním se stává z olivového oleje cenný, všestranný pomocník pro péči o krásu. Svým vysokým obsahem jednoduchých nenasycených mastných kyselin a přírodním vitaminem E se ideálně hodí k intenzivní péči především o suchou a citlivou pokožku.
Medipharma cosmetics využila této hodnotné suroviny a navrhla novodobou pečujicí sérii s olivovým olejem: velmi dobře snášené účinné látky, které rozzáří unavené vlasy a pokožku přemění v měkkoučký samet.
Ideální pro letní období jsou výrobky, které se nanášejí před sluněním a po něm. K výrobě se používá jenom nejkvalitnější, za studena lisovaný olivový olej (extra vergine) z horské vesnice Buti v Itálii. Ta je díky olivovému oleji jedním z nejznámějších míst Toskánska. Kromě toho na pokožku působí bambucké (senegalské) máslo (Shea Butter), vlhkostní esence a vitamin E, které ji zvláčňují a zjemňují, podporují její regeneraci. Skutečný středomořský zážitek. K dostání exkluzivně ve Vaší lekárně.

Dokonale ošetřovaná pokožka během letních měsíců: kompletní pečujicí program pro ničím nerušený požitek ze slunce.

  • DOLIVA olivová krémová kúra, 150 ml: hýčká suché a nelesklé vlasy po slunění. Krémová kúra obsahuje za studena lisovaný olivový olej a kombinaci účinných látek, které pronikají hluboko do vlasu a budují jeho strukturu zevnitř.
  • DOLIVA olivová pečujicí pěna pro pokožku, 200 ml: hodnotné esence účinných látek pro péči a docílení sametově hebké pokožky. Jemná pěna se vzdušně rozdělí na pokožce a zásobuje ji mimořádnou dávkou vlhkosti - ideální po letním slunění i po soláriu.
  • DOLIVA dermatologický gel po opalování 200 ml: Za studena lisovaný olivový olej a urea se starají o citlivou pokožku po opalování a hydratují ji. Chladí a zklidňuje pokožku. Bez konzervačních látek. Kožní snášenlivost dermatologicky testována.
  • DOLIVA dermatologický opalovací obličejový krém OF 20 50 ml: Za studena lisovaný olivový olej chrání citlivou a suchou pleť před UVA a UVB zářením dle norem EU. Vitamin E, Aloe Vera a panthenol podporují regeneraci pleti a hydratují ji. Bez konzervačních látek. Kožní snášenlivost dermatologicky testována.
  • DOLIVA dermatologický opalovací obličejový krém OF 30 50 ml: Za studena lisovaný olivový olej chrání citlivou a suchou pleť před UVA a UVB zářením dle norem EU. Vitamin E, Aloe Vera a panthenol podporují regeneraci pleti a hydratují ji. Bez konzervačních látek. Kožní snášenlivost dermatologicky testována.
  • DOLIVA olivový obličejový krém - Středomořské opálení OF 15 50ml: Středomořské opálení obsahuje za studena lisovaný olivový olej a přírodní zhnědnutí způsobující látku (DHA), která propůjčuje obličeji jemné opálení. Díky ochrannému faktoru OF 15 je pleť chráněna před UV zářením.

Online prodej zde