Diagnóza dcery motivací k výrobě vlastních rybích olejů

Nom Oils: Inovativní značka rybích olejů

Nom-oils je značka vedená Simonem Paukertem, který má více než 20 let zkušeností s potravinovými doplňky a 10 let zkušeností s rybími oleji. Simon se původně věnoval distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi, ale když byla jeho dceři diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra a bylo jí doporučeno užívat rybí olej, zjistil, že na trhu něco chybí. Proto se rozhodl vytvořit vlastní produkty.

autismusVývojová dysfázie a porucha autistického spektra

Na základě mnohaletých zkušeností s potravními doplňky a rybími oleji začal Simon bádat a míchat pro dceru směs rybích olejů. Každý olej je funkční na něco jiného, a tak namíchal první olej dnes známý jako COOL treska, což je směs oleje z tresčích jater, oleje z tuňáka a fullspektrálního antioxidantu. Rozálka na něj reagovala úžasně a tak se zkoušelo dál, až jsme ve studiích na neurologické problémy narazili na látky z konopí a jejich využití. A přišla na svět Neurotreska

Díky Rozálce, jak se Simonova dcera jmenuje, se dostali do společnosti podobných dětí s vývojovými odlišnostmi od normálu. Po nasazení Neurotresky nikdo nevěřil jaký neskutečný pokrok Rozálka udělala během 60 dní, byl to pro nás opravdu zázrak. A ostatní rodiče, když to viděli začali testovat s námi. A ono to opravdu fungovalo. Následně jsme již nezvládali ani odpovídat na prosby, kdo chtěl všechno olej zkoušet a tak jsme založili Nom-oils, které je svými recepturami stále unikátní, jelikož díky skvělým zákazníkům a jejich zpětné vazbě pořád produkty vyvíjíme. Dnes Nom-oils nabízí 8 produktů a neustále pracuje na vývoji nových. 

autismus_2Produkty Nom-oils pomohly tisícům lidí, zejména dětí s vývojovými odlišnostmi oproti standartu, ale i dospělým a seniorům, kteří trpí depresí, poruchami imunity či neurologickými poruchami. Nom-oils spolupracuje i s mnoha sportovci, kteří využívají produkty této značky k podpoře vlastního zdraví a výkonu. Díky svému inovativnímu přístupu a kvalitním produktům se Nom-oils stala velmi úspěšnou značkou, která pomáhá lidem zlepšit své zdraví a kvalitu života

Doporučení k užívání olejů: Neurotresky u dětí nejsou vhodné jako první rybí olej, vždy je potřeba děti připravit. Ze zkušeností víme, že ideální je začít na Cool tresce, která po 2 lahvích již doplní zásoby omega 3 EPA a DHA kyselin a zvykne  organismus na trávení silného oleje. Následně pokračujete s Neurotreskou v malých dávkách 2-3 ml a postupně dávky navyšujte. U starších lze užívat Neurotresky hned, nicméně pokud se doplní zásoby omega 3 kvalitním omega 2 olejem, tak Neurotreska je následně udrží a daleko lépe a rychleji funguje.

S čím je vhodné kombinovat Neurotresku a Neurotresku Plus? S Lipozomálním vitamínem!

Neurotresky jsou primárně  vyrobeny pro správnou funkci nervového systému a zlepšení kognitivních funkcí u dětí s neurologickými problémy. Neurotresky fungují sami o sobě.

Ale dá se jejich účinnost ještě vylepšit?

Ano a to pokud je zkombinujeme s důležitými vitamíny, především s vitamíny skupiny B. Úskalím těchto vitamínu je to, že je skoro jedno z jakého jsou zdroje a kde je koupíte či od jaké značky, protože se velmi špatně vstřebávají.  Většinou je do pár hodin vyloučíme bez užitku. Proto se navyšují doporučené denní dávky, kolikrát i na tisíce procent denně.

Tady je výhoda lipozomální formy vitamínů, protože nepřetěžujete organismus nesmyslným „předávkováváním“, ale stačí Vám standardní doporučená denní dávka, která díky skvělé vstřebatelnosti doplní chybějící vitaminy. Lipozom, přirozený fosfololipidový obal umožňuje účinné složce projít přes žaludek a začít se vstřebávat až v tenkém střevě za žlučí. Doputuje tedy přímo do buněk bez potřeby trávení a zatížení organismu. Díky lipozomální technologii garantuje výrobce vysokou vstřebatelnost a zároveň využitelnost účinných látek.

Bez vitamínu, hlavně B6, B9 a B12, nefungují v organismu další procesy.  Především ve spojení s nervovou soustavou. Pokud tyto vitamíny doplníte, Neurotreska má širší působnost a je účinnější ve všech oblastech, i co se týká imunity, regenerace, spánku, psychiky, kognitivního vývoje atd.

Pozn. Od 3 let je již možné dávat klasický Lipozomální multivitamín (nemusí být dětský), je jednou tolik koncentrovaný.  Pro děti od 3 let nemusí být dětský multivitamín při doporučené denní dávce dostačující.