DOPRAVA ZDARMA! Stačí mít v košíku alespoň jeden produkt od Barny´s.

Diagnóza dcery motivací k výrobě vlastních rybích olejů

Nom Oils: Inovativní značka rybích olejů

Nom-oils je značka vedená Simonem Paukertem, který má více než 20 let zkušeností s potravinovými doplňky a 10 let zkušeností s rybími oleji. Simon se původně věnoval distribuci rybích olejů od islandské společnosti Lysi, ale když byla jeho dceři diagnostikována vývojová dysfázie a porucha autistického spektra a bylo jí doporučeno užívat rybí olej, zjistil, že na trhu něco chybí. Proto se rozhodl vytvořit vlastní produkty.

autismusVývojová dysfázie a porucha autistického spektra

Na základě mnohaletých zkušeností s potravními doplňky a rybími oleji začal Simon bádat a míchat pro dceru směs rybích olejů. Každý olej je funkční na něco jiného, a tak namíchal první olej dnes známý jako COOL treska, což je směs oleje z tresčích jater, oleje z tuňáka a fullspektrálního antioxidantu. Rozálka na něj reagovala úžasně a tak se zkoušelo dál, až jsme ve studiích na neurologické problémy narazili na látky z konopí a jejich využití. A přišla na svět Neurotreska

Díky Rozálce, jak se Simona dcera jmenuje, se dostali do společnosti podobných dětí s vývojovými odlišnostmi od normálu. Po nasazení Neurotresky nikdo nevěřil jaký neskutečný pokrok Rozálka udělal za 14, 30, 60 dní, byl to pro nás opravdu zázrak. A ostatní rodiče, když to viděli začali testovat s námi. A ono to opravdu fungovalo. Následně jsme již nezvládali ani odpovídat na prosby, kdo chtěl všechno olej zkoušet a tak jsme založili Nom-oils, které je svými recepturami stále unikátní, jelikož díky skvělým zákazníkům a jejich zpětné vazbě pořád produkty vyvíjíme. Dnes Nom-oils nabízí 8 produktů a neustále pracuje na vývoji nových. 

autismus_2Produkty Nom-oils pomohly tisícům lidí, zejména dětí s vývojovými odlišnostmi oproti standartu, ale i dospělým a seniorům, kteří trpí depresí, poruchami imunity či neurologickými poruchami. Nom-oils spolupracuje i s mnoha sportovci, kteří využívají produkty této značky k podpoře vlastního zdraví a výkonu. Díky svému inovativnímu přístupu a kvalitním produktům se Nom-oils stala velmi úspěšnou značkou, která pomáhá lidem zlepšit své zdraví a kvalitu života

Doporučení k užívání olejů: Neurotresky u dětí nejsou vhodné jako první rybí olej, vždy je potřeba děti připravit. Ze zkušeností víme, že nejideálnější je začít na Cool tresce, která po 2 lahvích již doplní zásoby omega 3 EPA a DHA kyselin a zvykne  organismus na trávení silného oleje. Následně se pokračujete s Neurotreskou na malých dávkách 2-3 ml a postupně dávky navyšujte. U starších lze užívat Neurotresky hned, nicméně pokud se doplní zásoby omega 3 kvalitním omega 2 olejem, tak Neurotreska je následně udrží a daleko lépe a rychleji funguje.