Tip

Bornature Lipozomální Multivitamin 300 ml

Bornature Lipozomální Multivitamin je produkt vyrobený speciální lipozomální technologií a je vyvážen tak, aby obsahoval složky, které dle nejnovějších studií moderní populaci chybí. Jako je vit. C, D, A řada vitaminu B. Navíc je produkt obohacen o Lutein (pro oči) a lykopen (pro kůži). Mangová příchuť a slazeno stévií.


 • Dostupné do 1 dne
1 250 Kč
Kategorie: Multivitamíny
 

Bornature Lipozomální Multivitamin obsahuje nejdůležitější a dle studií nejvíce chybějící látky moderní populace. Díky své výrobní technologii je využitelnost látek velice vysoká.

Výrobce udává vstřebatelnost 90-95% a proto stačí doplňovat doporučenou denní dávku a není potřeba účinné látky zbytečně navyšovat a zatěžovat s nimi organismus. Navíc je produkt obohacen o Lutein, který jak je známo nutně potřebuje oční sítnice pro svou správnou funkci a pro boj s modrým světlem (led žárovky, LCD televize, notebooky, mobily apod.) a Lykopen, který je skvělý antioxidant, ale navíc pomáhá kůži v boji proti škodlivému slunečnímu záření a lepší regeneraci kůže (velice oblíbený produkt na dovolené).

Co vlastně znamená pojem "liposomální"? Jedná se o způsob výroby, při které je účinná látka (například vitamín nebo minerál) obalená lipidovou (tukovou) membránou. Po požití není taková molekula trávená běžnou cestou, ale je dopravena například přímo do jater. Představte si takový lipozom jako prostý a zároveň geniální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk.

Proč volit liposomální aplikace? Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Klasické syntetické potravinové doplňky se vstřebávají podle chemické vazby od 5 do 20 %, zbytek organismus bez užitku vyloučí. Liposomální aplikace však mají až 95% vstřebatelnost.

Bornature Lipozomální Multivitamin se zvláště doporučuje:

 • Ve stresuplné životní fázi, což znamená fyzické, psychické nebo mentální zatížení, jakožto jsou například: dočasná, fyzicky náročná práce, zkoušková období pro studenty a žáky, přípravné období pro sportovce, atd.
 • Jako prevence při deficitu vitamínů kvůli jednotvárné, nevyvážené stravě (z jakéhokoliv důvodu)
 • Jako podpora imunitního systému v období infekcí, nebo nápomoc při léčbě nemocí
 • Pro dospělé obyvatele velkoměst, kvůli zatížení ovzduší
 • K uchovávání zdraví a vitality starších osob, posunujíc symptomy degenerativních stavů lidí staršího věku

Složení v denní dávce (5ml):

Vitamín C 90,0 mg, Vitamín B3 16,0 mg, Vitamín E 13,1 mg, Vitamín B5 7,0 mg, Vitamín A 1650 µg, Vitamín B2 1,5 mg, Vitamín B6 1,4 mg, Vitamín B1 1,2 mg, Lutein 0,5 mg, Lykopen 0,3 mg, Vitamín B9 (Vitamín M) 270 µg, Vitamín K 75 µg, Vitamín B7 50 µg, Vitamín B12 6 µg, Vitamín D3 5 µg

Přídatné látky:

čistá voda, koncentrát z manga, sojový lecitin, sladidlo (stévie)

Dávkování:

Jako prevence a udržování kondice se doporučuje 1 x 5 ml denně, před jídlem. V akutnějším případě je dovolená maximální dávka 3 x 5ml denně, před jídlem. Nutno protřepat před použitím. Dávkovací víčko je přiložena v balení.

Balení:

300 ml - dávka na 2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Osoby se selhávajícími játry nebo ledvinami, mohou přípravek konzumovat po konzultaci s lékařem. Přípravek může obsahovat stopy sójy. Lidem s alergií na sóju, je doporučeno vyzkoušet přípravek se zvýšenou opatrností. Neobsahuje umělé barviva a aroma, cukr, laktózu ani lepek!

Podobné produkty

 • multivitamin sumivy
  Revital The Simpsons multivitamin obsahuje kombinaci vitaminů pečlivě volených podle potřeb dětského organizmu. Skvělá příchuť malina.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:102198
  Značka:Vitar
 • multi40 pro zenyAkce
  Multi40 je komplexní doplněk stravy s obsahem unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:114011
  Značka:Advance
  459 Kč (–31 %)
  319 Kč
 • Energy Vitaflorin 90 kapslí
  Vitaflorin je bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přírodní vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky....
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:7999
  Značka:Energy
 • 108 65+multi 60
  Doplněk stravy vyvinutý speciálně pro nutriční potřeby osob nad 65 let. Obsahuje komplex důležitých vitamínů B, B12, C, D, které jsou v tomto...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:116924
  Značka:Viridian
 • Viridian Woman 40+ Multi 60 kapslí
  Woman 40+ je víc než jen multivitaminový doplněk. Jde o kombinaci multivitamínů, minerálů a fytonutrientů speciálně připravenou tak, aby...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:10968
  Značka:Viridian
  850 Kč (–6 %)
  799 Kč
 • multi40 pro muzeAkce
  Multi40 je komplexní doplněk stravy s obsahem unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:114005
  Značka:Advance
  459 Kč (–31 %)
  319 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bornature-logo-web-2

Značka BORNATURE vznikla spojením slov BORN a NATURE, tedy ZROZENÍ a PŘÍRODA, a přesně vystihuje filozofii naší společnosti: Vše co děláme, pochází výhradně z přírody. Všichni si uvědomujeme a cítíme, že dnešní uspěchaná doba, stres, nezdravý způsob života a další aspekty se neblaze podepisují na našem zdraví. Přestali jsme naslouchat hlasu svého těla, místo příčin nemocí řešíme až důsledky a ztěžujeme našemu tělu přirozenou schopnost očisty a regenerace.

Nemoci „moderní“ doby léčíme „moderními“ farmaceutickými prostředky, což jsou z velké části pouze syntetické napodobeniny přírodních látek s řadou vedlejších škodlivých účinků. A zapomněli jsme, že účinné a čisté přírodní léky jsou od nepaměti všude okolo nás.

Rozhodli jsme se jít touto přírodní cestou, na které využíváme 25 let zkušeností Dr. Jany Paukertové. Pracujeme zásadně s nejčistšími a nejsilnějšími přírodními extrakty bez jakýchkoliv chemických a konzervačních látek. Veškeré přírodní suroviny, které používáme, jsou v bio kvalitě a mají certifikáty renomovaných a nezávislých laboratoří.

Jsme přesvědčeni, že cesta, po které jsme se vydali, je správná. Protože návrat k přírodě je jediná možná cesta vpřed.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.