Eucerin - Program medicínské péče o citlivou pokožku

Eucerin – více než 100 let zkušeností ve výzkumu a vývoji dermokosmetických přípravků, které přináší úlevu lidem s citlivou pletí po celém světě.

Tradice značky Eucerin sahá do roku 1900, kdy vědec Dr. Isaac Lifschütz požádal o patentování stabilní masťové emulze pod názvem Eucerin (řecky "krásný vosk"). Tento objev lze považovat za medicínskou revoluci své doby.

Masťový základ Eucerinum anhydricum se stal brzy známým a uznávaným pojmem u odborné veřejnosti a je jím dodnes. Jeho pozitivní účinky potvrdil i nestor moderní dermatologie Prof. Paul Gerson Unna.

Dnes patří Eucerin - historicky první značka dermokosmetiky na světě - mezi přední světové značky a je úspěšně zastoupena ve více než 50 zemích celého světa. Za posledních deset let se celosvětový obrat značky Eucerin ztrojnásobil. Chlubí se i významným postavením na trhu tělové kosmetiky. Je nejprodávanější značkou v Evropě a druhou v Americe.

 

Výzkum a vývoj výrobků Eucerin, založených na úzké spolupráci s dermatology, provádí více než 1000 vědců po celém světě.

Výrobky Eucerin jsou průběžně inovovány využitím moderních patentovaných formulí, které zohledňují potřeby pokožky v měnícím se životním prostředí. Vynikající účinky výrobků Eucerin potvrzují miliony spokojených zákazníků po celém světě.

Klinické studie, provedené doposud u více než 15 000 pacientů v zemích celého světa, prokazují vysokou účinnost výrobků Eucerin a zároveň jejich velmi dobrou snášenlivost nejen u zdravé, ale také citlivé a problematické pokožky.

Složení většiny výrobků Eucerin je vyvíjeno rovněž s ohledem na specifika jemné dětské pokožky.

Výrobky Eucerin určené pro suchou pokožku jsou ideálním řešením při kožních onemocněních (lupénka, ichtyóza apod.) i pro péči o citlivou kůži diabetiků.
Anti Age - Eucerin® Anti-Age představuje revoluční péči v boji proti vráskám - Intenzivní vyplňující krémy HYALURON-FILLER. Speciální složení s kyselinou hyaluronovou a saponinem zajišťuje dvojí efekt. Okamžitě viditelně vyhlazuje pleť a dlouhodobě vyplňuje i hluboké vrásky! Pleť tak získá znovu mladý a svěží vzhled.
Klinické studie prokázaly výraznou redukci vrásek již po 4 týdnech.
AQUAporin - Řada AQUAporin Active od Eucerinu představuje záchranu pro dehydratovanou pleť. Přípravky dodávají optimální dávku hydratace až na 24 hodin a dokonale tak zvláčňují pokožku. AQUAporin nahrazuje dřívější řadu Hydrobalance.
Citlivá pleť obličeje - Eucerin® řada pro citlivou pleť obličeje se sklonem k zarudnutí (Anti-Rötungen) obsahuje pečující přípravky pro každodenní péči o pleť se sklonem k tvorbě červených skvrn a rozšířených žilek.
Výrobky obsahují licochalcon, vysoce účinný extrakt z kořene lékořice Glycyrrhiza Inflata. Ideálně se doplňují a jsou vhodné jako komplementární péče při dermatologické léčbě.
Všechny produkty této řady jsou k pokožce maximálně šetrné - neobsahují barviva, parfemaci ani alkohol. Pleťové krémy jsou vhodné jako podklad pod make-up.
Pleť se sklonem k zarudnutí - Eucerin® řada pro citlivou pleť obličeje se sklonem k zarudnutí (Anti-Rötungen) obsahuje pečující přípravky pro každodenní péči o pleť se sklonem k tvorbě červených skvrn a rozšířených žilek.
Výrobky obsahují licochalcon, vysoce účinný extrakt z kořene lékořice Glycyrrhiza Inflata. Ideálně se doplňují a jsou vhodné jako komplementární péče při dermatologické léčbě.
Citlivá pokožka těla - PH5 - Nejlepší ochranou pokožky jsou její vlastní obranné mechanismy. Eucerin stimuluje tyto přirozené mechanismy díky unikátní formuli
Pokožka nás chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Efektivní ochranu pokožky zajišťují kožní enzymy. Jejich aktivita je však u citlivé pokožky snížena, což vede k jejímu dalšímu oslabení.
Na negativní faktory pak citlivá pokožka reaguje svěděním a pálením, zvýšeným napětím nebo tvorbou načervenalých míst.
Eucerin® vyvinul formuli pH5 EnzymSchutz™ (Enzymová ochrana), která aktivuje enzymy v horní vrstvě kůže, a tak stimuluje její přirozenou ochrannou funkci. Zachovává optimální míru hydratace v kožních buňkách, udržuje přirozené pH pokožky, a tím účinně podporuje její regeneraci.
Problematická a aknózní pleť - Eucerin® řada pro problematickou a aknózní pleť obsahuje čisticí, pečující a korekční přípravky pro každodenní péči. Výrobky s obsahem kyseliny mléčné upravují narušenou funkci pleti a regulují nadměrnou produkci kožního mazu. Unikátní liposomální systém dopravuje kyselinu mléčnou přímo do mazových žláz, a předchází tak tvorbě akné přímo v místě jejího vzniku.
Suchá až atopická pokožka - Eucerin® řada pro suchou až atopickou pokožku nabízí pečující přípravky a výrobky na mytí těla i vlasů. Výrobky s unikátním složením s obsahem hydratačních a relipidačních látek obnovují ochrannou kožní bariéru a zabraňují nepříznivým projevům suché pokožky.
Sluneční ochrana - SUN - Eucerin® řada sluneční ochrany pro citlivou pokožku nabízí účinnou a bezpečnou ochranu pro všechny typy citlivé pokožky (pokožka citlivá na sluneční záření, pokožka se sklonem k alergickým reakcím nebo dětská pokožka). Všechny výrobky obsahují vysoce účinné UVA/UVB filtry a omezují riziko podráždění pokožky.

Online řada přípravků Eucerin